Bieńkowska zlikwiduje unijną biurokrację!!

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Już blisko do wyborów, więc władza rzuca wszystkie ręce na pokład. Jak zwykle za nasze pieniądze, w państwowej instytucji. Rząd robi sobie propagandę w najlepszym czasie antenowym, w programie niby rozrywkowym i oczywiście bez oponentów. Spodziewałem się zresztą iż program "Test o Europie" posłuży władzy do propagandy przed wyborami. Nie spodziewałem się jednak że będzie to tak bezczelne. Minister Bieńkowska jako największy mankament UE ogłosiła biurokrację. Jednak zaraz dodała iż Polska ze swoją pozycją naprawi ów mankament!!

I to wszystko w naszej publicznej TVP do której WSZYSCY dopłacamy.

Same propagandowe słowa Bieńkowskiej brzmią równie wiarygodnie jak ogłoszony wynik referendum w Doniecku. Największy rozrost biurokracji w naszym kraju nastąpił pod rządami obecnej ekipy, choć też obiecywano nam jej ograniczenie. Jeśli tą samą metodę ograniczania biurokracji rząd Donalda chce powielić w UE to miej nas Boże w opiece. By zrobić zakupy na targu trzeba będzie dostać certyfikat lub wypełnić wniosek.

Kolejny już raz obecna władza kpi sobie z wyborców i do własnych partyjnych celów wykorzystuje instytucje państwowe. Wcześniej partyjny klip Donald nakręcił w Kancelarii Premiera. Liczę że w tej sprawie również zareagują politycy PiSu.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)