Wiszący na drzewach 11 Listopada

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Mamy kolejną, nawet nie wiem już którą (tysiąc dwunastą?) prowokację łupieżców Polski, bo tak mi wychodzi z rachunków, co do słowa łupieżcy. Dostaliśmy z UE grubo ponad czterysta miliardów złotych, a dług nam wzrósł dwukrotnie w ciągu ostatnich sześciu lat, z pół biliona do okrągłego biliona złotych. A mówimy tu tylko o długu państwa. Ktoś musiał tę kasę przynajmniej w części skonsumować. Ta kolejna prowokacja, to oczywiście szczyt klimatyczny ONZ, czyli zjazd wszystkich mniej i bardziej nawiedzonych ekologów i polityków z całego świata na nasze Święto Niepodległości. To mniej więcej tak, jakby Obama na swoje Święto Niepodległości, 4 lipca, zaprosił uzbrojone grupy Talibów oplecionych ładunkami wybuchowymi. Dobrze, że to szaleństwo dostrzegła „Gazeta Polska Codziennie” i Jarosław Kaczyński. Źle, że znowu PiS, w osobie posła Jacka Sasina, daje się wpuszczać w maliny, w jakieś chore dyskusje w TVN 24. Chore do tego stopnia, że sam Sasin zaczyna mówić o jakichś prawicowych chuliganach. Przepraszam, ale upał padł mu na głowę? Redaktor Knapik, w każdym razie bardzo się ucieszył z tych słów. Tu nie ma pola do żadnej dyskusji, bo to jest świadome działanie na szkodę państwa, czyli rzecz nadaje się do prokuratury. Albo Tusk przesunie datę szczytu ONZ ze względu ma zagrożenie bezpieczeństwa państwa, albo weźmie odpowiedzialność za to, co może się w Polsce wydarzyć 11 Listopada tego roku.

Pomyślcie sami, proszę, co za debil zgodził się na te datę. Już oczywiście słyszymy, że Polska nie miała wpływu na termin konferencji. To jest robienie z ludzi kretynów. Żadne ONZ nie ma prawa narzucać terminu swojej imprezy gospodarzowi, jeśli wie, że grozi to poważnymi rozruchami i zagrożeniem bezpieczeństwa uczestników tej debaty. Jak to mamy zatem rozumieć, że ONZ jest za tym, by była wielka moc adrenaliny, by były regularne bitwy? Pamiętajmy, kto tworzy radykalne grupy ekologiczne, kim są alterglobaliści. To emanacja światowego lewactwa i różnej maści anarchistów, gotowych w każdej chwili do walki i użycia przemocy. Wystarczy im krótka komenda, na przykład, Seweryna Blumsztajna, że za rogiem stoją polscy faszyści, a rzucą się tam trzy razy szybciej, niż najlepsze oddziały prewencji czy policyjni kibole w kominiarkach. To mistrzowie rozróby przyjadą do Polski, a nie dzieci zielone kwiaty. Pewnie pojawi się też wśród nich szef frakcji Zielonych w PE Daniel Cohn – Bendit, znany miłośnik małych dziewczynek i chłopców.

Rzeczywiście, 11 Listopada tego roku, to może być wyjątkowa Lewacka Kolorowa Podległa. Dobrze, ze szef PiS ostro dziś się wypowiedział na temat tej prowokacji rządu Tuska, bo to jest jawne wypowiedzenie wojny nie tylko prawicy, ale także wszystkim tym, którzy mają już dość złodziejskich rządów PO. Jak ktoś ma łagodniejszą nazwę, to poproszę. To jest wypowiedzenie wojny narodowi w dniu jego Święta. Nie ma tu żadnych tłumaczeń, że nic się nie stanie. Nie zaprasza się na Święto Niepodległości ekologicznych Talibów. Ale co tu się dziwić, jak dla tego człowieka nasza polskość to nienormalność. Dziwnym trafem, nie protestuje ani policja, ani ABW. Im to też jest na rękę? Do tego rząd wywala na ten jałowy spęd dyskutantów ponad sto milionów złotych, dla jasności, z budżetu Ministerstwa Ochrony Środowiska. O tyle mniej będzie pieniędzy na ekologię. Z tej kwoty 26 „baniek” dostanie NCS, operator Stadionu Narodowego za wynajem obiektu. Łapać się za głowę? Nie. Niech ekonomiści, eksperci policzą, skąd ta bizantyjska kwota? Ciąg dalszy historii muzycznej Mucha&Madonna? Niech ktoś to policzy, dlaczego jeden dzień wynajmu stadionu kosztuje dwa miliony złotych.

Mamy szykowaną, całkiem świadomie wielką zadymę na 11 Listopada. Ciekawe, co za rok zorganizuje Tusk w Warszawie. Światowy Zjazd Islamistów, a może Światowe Forum Polakożerców? No niech się premier wypowie, co ma w planach. Będą oczywiście za moment apele o spokój, zapewnienia, że nic się nie stanie, że liczą na odpowiedzialność PIS-u, że cały świat na nas patrzy. Otóż, osobiście to ja chrzanię ten cały świat, bo ten świat ma nas głęboko gdzieś i nasze problemy. Głęboko gdzieś ma nas także rząd, skoro zaprasza na Święto Niepodległości ekologicznych Talibów do Polski. Robią to po to, by wywołać chaos, napięcie, rozróby, być może krwawe starcia, a potem obciążyć wszystkim, jak co roku, prawicę, a nade wszystko PiS.

Chodzi o to, żeby pokrzywdzonymi byli wiszący na drzewach i spacerujący z żabami pod mostem, żeby nasze święto zeszło na drugi, trzeci plan. Zalecam wszystkim wiszącym na dębach, żeby tu w ogóle się nie pojawiali, bo nikt ich tu nie chce, poza rodzimym lewactwem. To oni zablokowali budowę wielu dróg w Polsce i doprowadzili do upadku Stoczni Szczecińskiej Porta Holding S.A w 2002 roku. Trzech ekologów (Polacy i Niemcy) na dwa lata zablokowało w polskim sądzie budowę terminalu paliwowego w Świnoujściu, na który holding wyłożył kilkaset milionów złotych. W efekcie padł cały holding i stocznia, która już nigdy nie odzyskała utraconej pozycji. Niemieckie łapska już wtedy szykowały grunt dla swoich stoczni w Rostocku. To są właśnie ekolodzy w akcji. Sowicie nagradzani za swoje zadymy przez rządy i światowe koncerny. Niech Donald Tusk zrobi sobie ten szczyt klimatyczny ONZ w Borach Tucholskich, z dala od ludzi, na łonie natury. Wyjdzie taniej i będzie pięknie, zielono, będzie pachniało lasem, borem, leśną zwierzyną, która może przyłączy się do tej debaty. Jelenie na pewno. Na nie można zawsze liczyć. I niech PiS przestanie już dialogować z PO, o czymkolwiek. Oni już mają lufy wycelowane w opozycję, tylko czekają na komendę. Trzeba budować okopy, Pośle Sasin.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Stawiam Pana w 1 dziesiątce mojego subiektywnego rankingu blogerów.

Ale co dalej? Jaki jest plan działania? Ja mam parę pomysłów, ale bez wsparcia nic nie zrobię

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373538

Ja już tez nie widzę innego wariantu,jak tylko ogólnopolskie wystąpienie przeciw POlszewikom.

Te czerwone ścierwojady,już wiedzą co ich czeka,jak PIS wygra.

I tak łatwo władzy nie od dadzą.

Lata rządzenia przez żydo-ubecje,POkazały,że te czerwone ścierwa nie cofną się przed niczym,z strzelaniem do ludzi włącznie.

Nie róbcie sobie nadziei że głosowaniem coś wskóramy.

Opanowali wszystko,i nad wszystkim mają kontrole.

A Stalin POwiadał,nie ważne kto głosuje,ważne kto liczy głosy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373542

  Zjadą się ekologiczni nawiedzeni Talibowie w formie lewaków i dobrze opłacanych naukowców, a za nimi zjawią się alterglobaliści i anarchiści, aby przeciwko nim protestować. Z założenia zaistnieje więc konieczność zabezpieczenia miasta w razie rozruchów, co zawsze wiąże się z ogromnymi kosztami. Jeśli tylko zjazd PO był otoczony kordonem policyjnym, można sobie wyobrazić, ile policji będzie zaangażowanej dla ochrony uczestników szczytu ONZ i w celu uniknięcia zamieszek, szególnie w dniu, kiedy rząd może się tych zamieszek spodziewać i bez zjazdu ONZ.

A zatem zostaną upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu, bo policja będzie pilnowała i jednych i drugich i praktycznie każdą ilość ochroniarzy da się usprawiedliwić, podczas gdy  w wypadku tylko obchodów 11 Listopada mogłoby wyglądać, że władza się boi.  A tak, bądzie tylko ostrożna. Dadzą się też usprawiedliwić różne akcje na wyrost i wbrew prawu, bo zawsze będzie można się wytłumaczć, że nie wiadomo kto jest kto i o co chodziło, a przecież "bezpieczeństwo jest najważniejsze". A i tak policja może nie dać rady wszystkich upilnować, spałować czy pozamykać w aresztach. Miejmy też nadzieję, że nie podstawi swoich ludzi przebranych za anarchistów i nie zaczną demolować miasta, bo prowokować innych będą prawie na pewno.

W każdym wypadku niczego dobrego z tego nie wróżę.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#373566

Wszytkie firmy ochroniarskie to jedna i ta sama postPRLowska banda WSIkiow bylych SBekow i oficerow LWP i milicji - mowa o wlascicielach, bo ta uzbrojona cholota to za pare groszy to wlasna nmatke spaluje jak im rozkaza.Ta wierna banda wraz ze sluzbami jest dobrze oplacana ale zawsze jest gotowa sobie dorobic wiecej i to jest legalny sposob wyciagniecia pieniedzy z kieszeni podatmika.
Pozniej mozna powiedziec ze ta dziura w budzecie to wina PISu i faszytow z nim zwiazanych co rozrabiali i trzeba bylo ich palowac oczywiscie zrobia prowokacje tak jak ostatnio.
Za ostatnia jawna prowokacje nikt nie odpowiadal, nikt nikogo nie scigal,czyli i teraz bezkarnie beda mogli zrobic to samo a mysle ze teraz majac pozwolenie spoleczenstwa (brak stanowczej reakcji)beda bardziej agresywni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373575

Wielu ludzi łudzi się i mami innych rzekomą demokracją. W miasteczkach powiatowych wszystkie bez wyjątku firmy ochroniarskie należą do byłych milicjantów, sb-ków.  W dalszym ciągu są wierni jak mówią "firmie", mają poczucie wyższości i pogardy nad resztą , zwaną ciemnotą od Rydzyka i wykonają każdy rozkaz z nawiązką. Miałam możliwość obserwowania "akcji" mającej na celu obronę syna byłego sb-ka przed odpowiedzialnością za jazdę po pijanemu. Zwyczajny zadawałoby się były kierowca milicyjny wykonał kilkanaście telefonów i oznajmił ojcu delikwenta, że sprawa załatwiona ale trzeba będzie z kimś wypić. Nie zdajemy sobie sprawy, ze oplata nas pajęczyna byłych i obecnych służb, które zdolne są do wszystkiego. Ów znajomy mi milicjant-kierowca w przypływie szczerości /będąc po kilku piwach/ wyjawił mi sposób ich działania. Ludzie niewygodni są w mniejszych ośrodkach wykańczani jesli nie przy pomocy "haków", to donosów do CBA, CBŚ, UKS i piszą je właśnie ci zasłużeni dla prl.

Masz rację Wilku, brak stanowczej reakcji społeczeństwa czyni służby bardziej agresywnymi, zdolnymi do kazdej prowokacji. I, niestety zawsze znajdzie się grono lemingów, które będzie miało za złe tym, którzy nie godzą sie na takie porzadki, a nie prowokatorom

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373591

i te Firmy sa zespolone naczyniami polaczonym i z POlicja, prokuratora,sadami i PObolszewia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373691