Nadchodzi czas oczyszczenia Polski

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Jest niemal pewne, że dużo ludzi z tak zwanego establishmentu opuści Polskę, gdy prawda o zbrodni smoleńskiej ujrzy światło dzienne. Niektórzy zapewne będą uciekać. Ale niemało Polaków powróci do kraju, gdy zdrajcy zostaną osądzeni. Szkoda, że nie ma kary śmierci, bo zdrada stanu to coś potwornego, zasługującego na najwyższy wyrok. Kiedyś wysocy oficerowie czy politycy mieli na tyle honoru, że gdy ich losy były już przesądzone, a zdrada udowodniona, odbierali sobie po prostu życie. Teraz ludzie bez honoru, śmiertelnie odpowiedzialni za Zamach Smoleński zostają ambasadorami. Ostateczny cios tuskowej sekcie kłamstwa smoleńskiego zadał chyba profesor Chris Cieszewski. Wystarczy tylko dokładnie zapoznać się z jego badaniami i wyliczeniami, by nie mieć żadnych, ale to żadnych złudzeń, że brzoza, na której zdrajcy oparli swoje teorie, nie była przyczyną katastrofy rządowego samolotu TU-154 M. Do tej pory, nawet z kręgów opozycji, dochodziły dość łagodne głosy, co do potraktowania obecnych elit władzy, kiedy prawda o Smoleńsku wyjdzie na jaw. Otóż, nie ma moim zdaniem takiej opcji. To jest wręcz niesłychana zbrodnia w historii współczesnego świata, i zdrajców czy tu, czy za granicą, trzeba ścigać i postawić przed sądem. Tak jak czynią to od kilkudziesięciu lat Izraelczycy. Nie ma żadnego przebacz. Zostawmy to Bogu i historii. Na ile w tę ohydną zbrodnię zamieszane były polskie służby, dziś nie wiemy. Ale to, że samolot z polską elitą wojskową i polityczną, z polską parą prezydencką, nie uległ żadnemu wypadkowi, wiemy już na pewno. Ta przelana polska krew nie może pójść na marne.

Co mam na myśli? Przede wszystkim to, że w Polsce nie może już dojść do kolejnego porozumienia dawnych, tajnych służb z jakąś nową lub starą formacją polityczną. Niech ci wszyscy dawni agenci, jeśli mają odrobinę rozsądku zrozumieją, że nadchodzi koniec pewnej epoki, ich koniec także. Jeśli obecny minister Pan Bartłomiej Sienkiewicz chce spokoju i porządku , to niech czyści naszą Ojczyznę z dawnych sowieckich agentów, wiedzę na ten temat przecież posiadł w Ośrodku Studiów Wschodnich. Niech pomyśli, a przecież potrafi, że jego szefem nie jest żaden Donald Tusk, tylko Polska. Jest jeszcze chwila czasu na opamiętanie, ponieważ kończy się czas sowieckiej dominacji w naszym kraju, która trwa nieprzerwanie od 1944 roku. Nadchodzi czas oczyszczenia Polski, tak gruntowny, że na miejscu niektórych pseudo dziennikarzy i polityków, już bym się pakował i szukał pracy na zmywaku w Londynie, bo poza sianiem nienawiści i kłamstw, oni nic innego nie potrafią. Jedni będą więc wyjeżdżać, inni będą uciekać, jeszcze inni będą udawali, że oni zawsze byli przeciwko tej „pancernej brzozie”.

Czas oczyszczenia to nie tylko czas rozliczeń. Czas oczyszczenia Polski ze zdrady i zdrajców to także budowa fundamentów nowego państwa. Nie ma nic wielkiego i wartościowego w III RP, co warto byłoby zatrzymać dla przyszłych pokoleń. Nic! To państwo jest zepsute, chore, niewydolne, słabe, bezbronne. To jest wzór państwa, jakiego życzy sobie Rosja, bo chyba nawet nie Niemcy. Koniec III RP, to początek prawdziwie, a nie tylko pozornie, niepodległej Polski. Bo niepodległość to jest także wolność państwa od obcych wpływów, to także możliwość prowadzenia własnej polityki wobec sąsiadów. Dziś tego nie ma. Niech Pan Radosław Sikorski powie, co on może zrobić wobec Moskwy i Berlina poza ukłonami i uśmiechami, a ile niezależności mógł wykazać jeszcze w maju 1939 roku mister Józef Beck. Nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba jednak liczyć tu także na przebudzenie Polaków z letargu, w który byli skutecznie wpędzani przez ostatnie dwie dekady. Wyjście Polski z cienia i możliwość decydowania o swoich losach, budowanie własnej gospodarki, własnych elit, własnej, silnej, narodowej kultury (!)l jest możliwe i konieczne. Niech nadejdzie więc czas oczyszczenia Polski, czas naszego zwycięstwa nad wrogiem.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ciekawy, optymistyczny tekst i bardzo trafiony w czasie (święto narodowe). Niestety równie optymistyczny, co utopijny.
Moim zdanie nie będzie żadnej rejterady, gdy upadnie brzoza (wersja brzozy). Polskojęzyczny rząd szybko to wytłumaczy społeczeństwu :
tak, owszem nie było brzozy ale piloci i tak zeszli za nisko, dowódca samolotu znał język rosyjski tylko w 99,99 % a nie w 100%, a w ogóle samolot był przeciążony, itd.

Proszę zdać sobie sprawę, że ci ludzie nie uciekają, oni zrobią wszystko, żeby tu zostać. Oni nie przygotowują się do ucieczki, lecz okopują się, umacniają fortyfikacje, wręcz powiedziałbym są w ofensywie, co pokazało ostatnie głosowanie w sejmie na temat referendum oświatowego.

Nie, proszę Pana, walka nawet jeszcze się nie zaczęła.
Świadczy o tym choćby fakt, że pozwala się opozycji (uprzednio celowo rozbitej) spuścić parę z kotła wentylem zwanym demonstracja z okazji NŚN.

A więc nie podniecajmy się...............bo nie ma na razie czym. Działajmy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#389385

Cała ta platformiana banda ryżego za smoleński zamach powinna zgnić w kryminale.Bo dam sobie głowę uciąć że to nasi politycy błagali cara putina,aby zrealizował ich błaganie..Ale ktoryś z nich nie wytrzyma tego obciążenia psychicznego i puści parę z gęby mówiąc prawdę jak było.!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#389388

Jaki czas oczyszczenia? I kto niby będzie oczyszczał/czyścił? I kto "przebudzi Polaków z letargu"? Masz pomysł, kto? Kogo typujesz?
Ja nie wierzę w duchy.
Irytują mnie optymistyczne, nierealistyczne wpisy, bo tylko usadawiają nas głębiej, wygodniej, na krześle przed monitorem komputera w oczekiwaniu na ten "lepszy czas", który sam się zrobi.
Masz dobre intencje, ale to nierealne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#389403

Żal, że nie można dać punktów za komentarz.

Proxeniu, 10/10!

  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#389435

:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#389441

no niestety, słuszna uwaga - równie optymistyczny co utopijny, aż szkodliwy, bo serce i umysł mogący koić ... złudna to nadzieja, te osobniki władzy nie oddadzą, a Moskwa z wasala nie zrezygnuje, ... choć to już nawet nie wasal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#389430

ALE - cyt.: " Jeśli obecny minister Pan Bartłomiej Sienkiewicz chce spokoju i porządku , to niech czyści naszą Ojczyznę z dawnych sowieckich agentów, wiedzę na ten temat przecież posiadł w Ośrodku Studiów Wschodnich".
I tutaj pytanie: w jakim celu go szkolono?
Ja wiem, że każdy szkolony jest szkolony n i e o d w r a c a l n i e!
Przynajmniej mają "haki", nie ma możliwości, żeby "czyścił Polskę", krzywdził sowieckich agentów. Gdyby nawet wykorzystał tą możliwość to nadal pozostałby agentem - a gdzie oczyszczenie Polski???
Tutaj kilka słów o Bartłomieju Sienkiewiczu, które to słowa wykluczają go jako czyściciela:

BARTŁOMIEJ SIENKIEWICZ - FUNKCYJNY
DYSPOZYTOR
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=137&t=181&p=18937&hilit=Bart%C5%82omiej+Sienkiewicz#p18937

Jakże byłoby szaro bez Sienkiewicza
Jerzy Jachowicz
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=40&p=18761&hilit=Bart%C5%82omiej+Sienkiewicz#p18761

NASZ NEWS: Sienkiewicz już w styczniu wiedział, że będzie szefem MSW
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=142&t=211&p=16181&hilit=Bart%C5%82omiej+Sienkiewicz#p16181

Głos Polski
pos. Antoni Macierewicz
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=40&p=16336#p16336

******************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#389432

POkojowo.

Raz zdobytej władzy się nie od daje,przynajmniej u żydoubecji.

Wiedzą co będzie,jak stracą władzę,wieloletnie wyroki,dożywocie,przepadek mienia.

Za władzę i bezkarność,będą walczyć do końca,a mają w swoich arsenałach zawodowców od mokrych robót,i nie tylko.

Za dużo mają do stracenia,a zamach Smoleński,Mirosławiec,tylko
POkazuje na co te ścierwa stać,by nie dopuścić do przegranej.

Ich guru Stalin POwiadał,nie ważne kto głosuje,ważne kto liczy głosy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#389443

A cóż to Marek. Buty wypastowane i podzelowane a Ty jeszcze nie w drodze do Krakowa ?
Czyżbyś doszedł do takich samych wniosków jak ja ? Demonstrować 100 km od domu i ani metra dalej ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#389456