Nadal wszystko stoi na głowie

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Tytuł nie jest tu oczywiście żadnym odkryciem, ale można odnieść czasami wrażenie, że dla niektórych wybitnych przedstawicieli prawicowej opozycji w Polsce, jesteśmy usadowieni w pozycji lekko wygiętej, albo wręcz zbliżonej do wyprostowanej, gdy tymczasem chodzimy w III RP już od dłuższego czasu po suficie. Niektórym nawet ten spacer wokół żyrandola całkiem odpowiada. Odpowiada do tego stopnia, że gotowi są ręczyć głową za to, że chodzą po podłodze, co prawda zabłoconej, ale takiej, którą da się spokojnie posprzątać. Otóż, posprzątać tego, bez postawienia naszych polskich spraw na nogi, się nie da, a to oznacza likwidację systemu i III RP. Wybór zatem jest dość prosty, tylko trzeba zauważyć tę alternatywę i na coś się w końcu zdecydować..

Zupełnie niepojętym jest to, że wokół odszkodowania dla Zbigniewa Romaszewskiego toczy się w ogóle jakaś dyskusja, że trwa tu z jednej strony atak, a z drugiej obrona opozycjonisty przed różnymi „bolkami”. O tym, że w Polsce jest jak najbardziej nienormalnie, świadczy fakt, że „bolki” mają się dobrze i pouczają innych, co jest właściwe, a co nie jest właściwe. Nie ma przy tym kompletnie żadnego znaczenia, kto i dlaczego mówił swego czasu „My, naród...” . Żadne zasługi, medale, stawianie się generałowi nie wymażą podłości, obelg, chamstwa i zdrady wobec kolegów. Spokojnie, Panie Senatorze Romaszewski, władza „bolków” nie jest wieczna, sowiecka narracja III RP również. Bo to jest zmutowana, przygotowana na zachodnią modłę sowiecka zaprawa medialna złożona z tych samych stalinowskich cegieł układanych ku chwale Stalina. Niewiele się doprawdy zmieniło. Śmiem twierdzić, że gdyby w 1954 roku istniał już Internet i Facebook, to i tak mniej chamstwa, szczególnie tego wyrafinowanego oraz pomyj wylewałoby się z sieci, niż teraz.

Bolesna strata, jakiej doznaliśmy po śmierci ś.p. Jadwigi Kaczyńskiej, jest na razie zbyt blisko nas, to dopiero zaledwie chwila, która upłynęła od momentu śmierci Matki Prezydenta i Premiera. Zaczynają sobie - z tej bolesnej dla nas wszystkich straty – szydzić jedynie drobne lemingowe prostaczki na portalach, bezduszne głupki nafaszerowane bełkotem „Gazety Wyborczej” i TVN 24. Ale poczekajmy tydzień, dwa, miesiąc, a niechybnie, po którejś mocniejszej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, odezwie się jakieś bolkowe albo palikotowe stworzenie i powie, że prezes PiS -u wykorzystuje śmierć swojej matki do walki politycznej. To są właśnie strażnicy moralności III RP: bolki, zdrajcy, głupki, pożyteczni idioci, cynicy i polityczni gangsterzy. To oni nami rządzą, żeby nie było żadnych wątpliwości. A nad nimi są jeszcze sternicy systemu, specjaliści od kontrolowanych wybuchów społecznych i tak zwanej wajchy. Będę się upierał już do końca swoich dni, że jedynym wyjściem z pozycji chodzenia po suficie jest wyjście poza III RP, poza ten chory i niszczący nas wszystkich system. To nie jest już kwestia życia w oparach absurdu, tylko kwestia moralnego mordu na wartościach, o które walczyły setki tysięcy, jeśli nie miliony Polaków. Wszystkie te autorytety i ikony III RP, mogą spokojnie trafić na śmietnik historii, a my i tak przetrwamy ze swoim umiłowaniem wolności. Żadne sowieckie gęby, choćby nie wiem jak przemalowane i przefarbowane, tej naszej wolności nie wybiją nam nigdy z głowy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Co prawda romantyzm nie jest teraz trendy, ale... plwajmy na skorupę ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#323813

Pozwól, że dalej pojadę poprawionym Wieszczem: "Lecz nie zstępujmy do głębi".

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#323859

Jasne ;-). Niech się skorupa zapadnie do głębi ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#323860

Zrobimy skorupie duuuuuużo miejsca. :)

I nie pozwolimy na ekshumacje. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#323881

zrobi się duuuużo miejsca, to i lawa wypłynie szerokim strumieniem. A co gorąca lawa potrafi, to każdy znający się chociażby trochę na wulkanologii wie dobrze.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#323939

Mam dziwne skojarzenia z tym żyrandolem. Tam w górze, koło niego lubią krążyć i na nim siadać muchy, a najbardziej to chyba te co posiliły się na ludzkim gó..ie.
Ciekawe, że do tej pory nie zabrał głosu w temacie naczelny znawca owadów i robactwa w PO niejaki Stefek. Czekam niecierpliwie, może się doczekam.
__________________________________________________
Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk) http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)

http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

#323915