Zmutowany chromosom 2 M, czyli koniec maskierowki

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    W mojej notce :

http://panama.salon24.pl/439137,gdzie-wyladowal-tu-154-101-czyli-koniec-hipotezy-dwoch-miejsc

zadałem konkretne i rzeczowe pytania według mnie do zwolenników teorii 2 M czyli maskierówki . Pytania były sformułowane w sposób jak najbardziej prosty.

   Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem na nie odpowiedzi, czy na tak proste pytania nikt nie zna odpowiedzi ?

   Jedyny sensowny komentarz  i to nie pod moją notką to :

" Gdyby to nie była maskirowka, to można byłoby poszukiwać odpowiedzi na powyższe pytania. Maskirowka była po to, aby właśnie na te pytania nie można było uzyskać nigdy odpowiedzi."

    Oto te arcytrudne pytania :

1. Lotnisko, na którym wylądował TU-154 101?

2. Godzinę lądowania 10 kwietnia 2010 ?

3. Zdjęcie tego samolotu na tymże lotnisku ?

4. Sposób uśmiercania pasażerów i załogi ?

5. Sposób transportu zwłok i czas przejazdu ?

6. Czas i sposób podrzucenia zawłok na miejsce tragedii ?

7. Rzekomych świadków lub też uczestników tejże inscenizacji ?

 

   Jeżeli nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na powyższe siedem pytań, to cała hipoteza 2 M to bujda na kółkach. Tak trudno odpowiedzieć ? Pewnie tak jak cała teoria jest wyssana z palca i służy do badania socjologicznego użytkowników internetu.  Tak więc, wszyscy jej piewcy to zmutowane króliczki doświadczalne, próbujące zarazić innych syntetycznym chromosomem Free Your Mind.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Daj im jeszcze czas, aż po urlopach wrócą z Bermudów. Chyba, że wszystkich znających odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, pochłonie Trójkąt. :)
Szkoda mi kilku osób, naprawdę mądrych i wartościowych, które nie mając świadomości, iż są tym materiałem badawczym, poświęciły ogromnie dużo czasu i zaangażowania w fan club wyznawców 2M.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#282311

teorii 2M. 3. Nie wykluczam teorii 2M. 4. Nie jestem fanem FYM-a. 5. Nie znam odpowiedzi na pytania W Kapeluszu Panama. 6. Nie uważam się za osobę głupią. 7. Im kto częściej przeczy jakiejś teorii, tym ja się zaczynam bardziej zastanawiać. Nic nie mam przeciw Kapeluszowi Panama, w takich żyjemy czasach.

Synów płk. Ryszarda Kuklińskiego zamordowało KGB.

Synów płk. Ryszarda Kuklińskiego ochroniły amerykańskie służby wywiadowcze pozorując ich śmierć.

I w tym momencie W Kapeluszu Panama krzyczy: "Dowody!!!"

Na miły Bóg, mać! Jeśli coś robią służby któregokolwiek kraju to po to, aby fotki lotniska, na którym wylądował TU-154M znaleźć w sieci? I żeby móc pokazać Kapeluszowi???

Powtarzam jeszcze raz z całą mocą: nie jestem wyznawcą teorii 2M, ale postawione w ten sposób pytania wydają mi się z lekka zabawne!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282321

"... postawione w ten sposób pytania wydają mi się z lekka zabawne!"

Jednych lekko bawi to, drugich co innego....

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#282323

Tak, dość robienia współsprawców z Macierewicza i Sasina.
Dawaj Dowody, że samolot odleciał na inne lotnisko !
Koniec durnoty !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282325

dwie różne sprawy i nie wiem tylko, czy przez przypadek czy z rozmysłem.
Nigdy i nigdzie nie pisałam, że utożsamiam się z opiniami tych, którzy robią współsprawców z Macierewicza czy Sasina.
To jest Twoja nadinterpretacja mojego komentarza i Ty bierzesz za nią odpowiedzialność, nie ja.
O pytaniu o dowody już się wypowiedziałam i nie zamierzam się powtarzać, żeby nie być posadzoną o to, że obrażam Twoją inteligencję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282333

Powiem tyle, że w moich rozmowach ze fanami 2M żaden z nich nie powiedział że tak było proSTO w oczy, tylko mówił o 10 rzeczach naraz.
FYI: w żadne pyskówki nie mam zamiaru się wdawać

EOT z mojej strony !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282334

fanem teorii 2M NIE jestem.
Nauczyłam się jednak (i to dość dobrze robi na nerwy) nie dziwić się niczemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282336

Wprawdzie to nie do mnie, ale muszę Ci powiedzieć, że parę dni temu taaaaaaak mnie coś zdumiało, że osłupiałam.
I teraz boję się, że lada moment - jak Twoja hipoteza się potwierdzi - "okropnie nerwowa się stanę" :)))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#282339

Ich nerwowość również.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282345

Też nad tym ubolewam, że dały się zaszczepić złym chromosomem i teraz honor nie pozwala przyznać do błędu.

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282324

:) a Ty co klona masz ? Bogart to Ty ? :))

--------------------------------------------------------------
http://legionnairepoland.blogspot.com/
--------------------------------------------------------------

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282327

Klona nie mam tylko cienia ;-) Ale to już inna historia.
Nie mam nic wspólnego z w/w nickiem internetowym.

Najlepszego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282330

Ciekawe,jak długo będą zadawane te naprawde dziecinne pytania.Nie zadam żadnych nowych,bowiem pod linkowanym postem są takie,na które zespół A.M. po dwóch latach tytanicznej mordęgi też nie ma odpowiedzi. Jedną z ciekawostek tej mrówczej pracy jest to,że dotąd,przez dwa lata, przewodniczący ZP  Macierewicz nie przesłuchał świadka-Macierewicza oraz większosci świadków ze Smoleńska,posłów PiS-u.

Polecam ciekawy tekst Rolexa i drugi,też na temat.

http://lubczasopismo.salon24.pl/jamajka/post/437557,kasyno

 http://lubczasopismo.salon24.pl/Smolensk.10.04.2010/post/439850,10-04-2010-po-raz-enty-macierewicz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282342

Jestem podobnego zdania co Ossala. Z faktu, że nie znam odpowiedzi na postawione powyżej pytania wcale nie musi wynikać to co stara się mi wbić do głowy "W kapeluszu Panama". Przynajmniej tyle mówi mi zwykła logika. Żaden sarkazm, epitety czy inwektywy niczego w tej materii nie zmienią. Antoni Macierewicz i komisja sejmowa wykonali kawał naprawdę dobrej roboty i chwała im za to. Tym nie mniej trzeba pamiętać, że ostateczna konkluzja zespołu AM brzmi w skrócie tak: "Raporty MAKu i Millera" są kłamliwe i wewnętrznie sprzeczne. Mamy do czynienia z celowym i świadomym matactwem. AM i komisja przekonują zatem odnośnie tego co się nie stało (nie było brzozy po drodze), nie twierdzą jednak, że wiedzą co się stało, poza tym że doszło do dwóch wybuchów. Nie jest przy tym jasne jaka była skala tych wybuchów i czy to właśnie te wybuchy doprowadziły do takiej dezintegracji samolotu jaką widzimy na zdjęciach. Też nie jestem zwolennikiem teorii propagowanej swego czasu przez FYMa, nie wiem kto to jest i jaką rolę pełni, ale szereg jego ważnych pytań (zwłaszcza tych dotyczących Okęcia) pozostaje bez odpowiedzi. Pytań, na które AM i komisja także nie dają wyczerpującej albo żadnej odpowiedzi. Czy to znaczy, że AM nie ma racji w tym co mówi do tej pory? Bynajmniej nie, bo takie są prawa logiki.

Powiem więcej, agresywny ton komentarza "W kapeluszu Panama", bardziej mnie zniechęca do autora niż do niego przekonuje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282343

zbadali dostarczone im urządzenie, przeanalizowali zapis i na podstawie tej analizy wysnuli wniosek o dwóch wybuchach.
Wiem, że zaprezentuję teraz postawę skrajną, ale...skąd mam mieć pewność, skąd pochodziło owe urządzenie?
Ja się wychowywałam na wierszach ze słowami: "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga" a nieufność do bolszewików wszczepili mi Babcia i Dziadek, który walczył z nimi wręcz (że się tak wyrażę).

P.S. Mnie również zraża nachalność autora.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282352

Częściowo przegapiłaś, bo było już wyjaśniane "skąd masz mieć pewnosć, skąd pochodzi to urządzenie". Producent amerykański zabezpiecza te urządzenia szczególnym systemem kodowania tak, że poza nim nikt (także i Rosjanie) nie jest w stanie odczytać pełnego zapisu. Nie jest w stanie także go bezśladowo zmanipulować. Dlatego w przypadku katastrof te urządzenia pokładowe są przesyłane producentowi. To żadna dobra wola Rosjan kazała im to zrobić, ale powszechnie przyjęta procedura międzynarodowa, której niedopełnienie natychmiast budziłoby poważne podejrzenia.
Upraszczając to bardzo, bo jest to nieporównanie wyższa technologia, skąd pochodzi to urzadzenie producent wie tak samo, jak można sprawdzić skąd pochodzi silnik samochodu po wybitym na nim numerze. Z tą różnicą, że numery silnika przestępcy przebijają (choć i to jest do sprawdzenia czy numer jest oryginalny.

Nieufność jest w takich sprawach jak najbardziej na miejscu, natomiast wyważanie po raz kolejny juz otwartych drzwi, jest trochę bez sensu. A to własnie podstawowa metoda wyznawców podwójnej maskirowki. Zadaja wciaż pytania, na ktore odpowiedzi już padły. Inne - owszem - wciąż jeszcze wymagają wyjasnienia, ale ZP nadal działa, a jego eksperci pracują i bardzo szczegółowo badają wiele dowodów, nawet jeśli nie chwalą się tym co kilka dni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282503

Drugą sprawą jest, czy mnie ono uspokaja czy nie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282540

zgoda co do tego że niezanjomość tych odpowiedzi niczego nie przesądza. Należy jednak przyznać że jeśli autor teorii 2M nie umie podać choćby jednej prawdopodobnej odpowiedzi na kilka z tych pytań, to teorię możemy uznać za niedojrzałą w głowie autora...

Jeśli zaś chodzi o dokonania Zespołu, do których ogóline mam szacunek, to w/g mnie należy powiedzieć że (1) wskazali bezspornie przy pomocy dokumentów jak wyglądało tło przed wydarzeniem, (2) wykazali w/w matactwo, (3) nie wykazali na razie co się właściwie wydarzyło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282445

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Nie jestem bezkrytycznym wyznawcą ani FYM-a ani zespołu parlamentarnego pana Macierewicza, zastanawia mnie mimo to że nawet na tak zwane oko nie ma jednej trzeciej Tutki ,foteli jest co kot napłakał,kopii czarnych skrzynek jest kilka i żadna nie pokrywa się z żadną, akurat tego dnia i tylko tego mgła była tak silna i skoncentrowana w tym miejscu co trzeba,mamienie publiki co jakiś czas ,że już teraz już za chwilę oddadzą wrak i cisza,połączenia telefoniczne ''po''? katastrofie.Nie można wykluczyć żadnej wersji a przynajmniej sporej części założeń każdej z nich,jedną częścią wspólną tych wersji która jest moim zdaniem na 99%pewnikiem to to że było to celowe,zamierzone i przygotowywane od miesięcy przed tym zdarzeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#282348

Maskirowka to tylko jedna z hipotez. Dobra lub zła, głupia lub mądra. Nieistotne. Istotne jest to, że powinna być sprawdzona w toczącym się śledztwie, bowiem śledztwo jest właśnie po to aby eliminować różne hipotezy czy ślady do skutku, a dopuki to nie zostanie przeprowadzone.......

________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#282355

Nie raz, nie dwa... zgadzałam się z Tobą. Zgodzę się po raz kolejny - śledztwo jest po to by eliminować hipotezy. Wazeliniarze Seremety, Parulskie i inne Artymiaki tylko potwierdzili, że komorowskie "państwo polskie zdało egzamin" też jest tylko hipotezą, której już nawet nikt nie broni bo taki Tusk marki "państwo to ja" ("to ja jestem polską racją stanu") czy Komorowski z ubecką po mieczu i kądzieli małżowinką, mają z dnia na dzień co raz więcej problemów i wciąż - mimo tabunów "doradców" - nie wiedzą czy są one natury prywatnej czy państwowej. Zatem na wsiakij słuczaj prowadzą politykę maskirowki, cuś jak ZSRR-owska instrukcja na wypadek ataku jądrowego - " w przypadku ataku jądrowego należy owinąć się prześcieradłem i pełzając w kierunku najbliższego cmentarza udawać trupa".

Dla niekumatych i młodszego pokolenia - był w latach 70tych taki wic...
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=Zssi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#282427

 " Pewnie tak jak cała teoria jest wyssana z palca i służy do badania socjologicznego użytkowników internetu." -

- czy nie lepiej bylo FYM-owi podlaczyc sie z tym socjologicznym badaniem uzytkownikow internetu do Zespolu Parlamentarnego ( wieksza, reprezentatywna grupa internautow ) i ... i w ostatecznosci - tak jak, wg lansowanej tezy ze swoimi bloggerami - zrobic tym w konia prof.Nowaczyka,prof.Dabrowskiego i "gini"podobnych ?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#282512

... no bo to co lansuje p.Macierewicz to tez - a'la FYM-owa - tylko hipoteza, prawda ?

... a my dalej, po ponad dwoch latach nie wiemy co, gdzie i kiedy naprawde uczyniono tym naszym 96-ciu ludziom.*

Jedynym faktem jest to, ze Ich nie ma wsrod nas.

* - no i KTO byl ta sprezyna ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#282515

- czy nie lepiej bylo FYM-owi podlaczyc sie z tym socjologicznym badaniem uzytkownikow internetu do Zespolu Parlamentarnego ( wieksza, reprezentatywna grupa internautow ) i ... i w ostatecznosci - tak jak, wg lansowanej tezy ze swoimi bloggerami - zrobic tym w konia prof.Nowaczyka,prof.Dabrowskiego i "gini"podobnych ?!

Infantylna logika. Do tego typu badania potrzebne jest wyłonienie niezbyt licznej grupy. Nie da się wpływać równie silnie na kształtowanie się postaw grupy liczonej choćby w setkach osób i tym bardziej nie da się zbadać dokładnie procesu wywierania na nie wpływu. Jak? Przy pomocy sondażu? Badań statystycznych?
Pawła Przywarę interesuje pragmatyka językowa i komunikacja poprzez media wykorzystująca elementy perswazyjne, a także problematyka ze styku badań naukowych i etyki (moralne i prawne granice badań naukowych). Interesuje go także relacja pomiędzy rzeczywistością, a obrazem świata mozliwym do narzucenia poprzez wirtual. Pisał głównie o mediach tradycyjnych, całkiem możliwe, że postanowił przenieść swoje badania na Internet.
A pisał rzeczy ciekawe, np:Zamknięcie się odbiorcy w komunikacyjnym kręgu jednego nadawcy (tudzież nadawców przekazujących komunikaty treściowo nieróżniące się między sobą), znieczula go na manipulacje, jakim może tego odbiorcę poddać tenże nadawca. Jeśli nadawca wie, jak wielki ma kredyt zaufania u odbiorcy, to może niemal dowolnie kształtować obraz świata w jego umyśle, dopasowując fakty (lub to, co jest ukazywane w danym medium jako fakt) do ideologicznych celów[...]

Jeśli przyjąć, że zamiarem Przywary było badanie socjo-cybernetyczne, a nie wyjaśnianie jakichkolwiek zagadek, to temat, wokół którego skupiłby badaną przez siebie grupę, mógłby być w gruncie rzeczy dowolny, byle w wystarczająco wysokim stopniu angażował tych ludzi emocjonalnie.
Katastrofa smoleńska niewątpliwie takim tematem jest.

W jaki sposób wyobrazasz sobie współpracę z ZP z jednoczesnym prowadzeniem takiego badania? Czy ZP co chwilę ogłasza publicznie najbardziej choćby absurdalne pomysły? Nie. Podaje wyłącznie informacje sprawdzone i udowodnione, co zresztą jest główną przyzczyną niezadowolenia "maskirowiczów". Wokół czego więc miałyby się akupiać emocje takiej grupy i poczucie jej uczestników, że dają swoj niebagatelny wkład w coś, co im się wydaje "powaznym śledztwem"? Przecież to, by nie odstraszać od grupy nikogo, było głównym powodem nie odrzucania przez FYMa nawet najgłupszego pomysłu.

I druga sprawa - co by było, gdyby Zespół Parlamentarny pozwolił na prowadzenie tego typu badań socjologicznych pod swoimi auspicjami? Co to w ogóle ma za związek z powodem, dla którego został utworzony?I jak niby "drogi FYM" mógłby ludzi naukowo badających istniejące dowody "zrobić w konia" swoimi głupotkami?

Jak czytam takie argumenty zwolenników FYMa, to przestaję się dziwić, że udało mu się tak myślących ludzi wyekspediować na czerwoną stronę ksieżyca, a może i jeszcze dalej.

Wierz, w co chcesz. Ale jeśli już coś piszesz, to najpierw się przynajmniej chwilę zastanów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282556

"- w swiatowym rejestrze lotniczych katastrof nie odnotowano takiego zdarzenia : Smolensk, 10.04.2010 (!?) ) "

... wiec co bada p.Macierewicz & Co ?!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#282519

Jakieś źródło tego cytatu ???
Bo na gębę to chłop umarł...

contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=Zssi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#282573