Zamieszki w strefie kibica w stolicy
Moskiewski dziennik "Kommiersant" informuje, że na sobotnie spotkanie reprezentacji Grecji i Rosji w Warszawie, wybiera się elita bandytów Spartaka Moskwa. Jadą obejrzeć zapewne mecz w strefie kibica ?
W bijatyce podczas meczu Czechy - Rosja uczestniczyli żołnierze SPECNAZ, we wtorkowych bijatykach w stolicy byli również bandziory rosyjscy wyszkoleni w zamieszkach ulicznych. Co zatem wydarzy się w stolicy w najbliższą sobotę ?
Oczywiście jest to kolejna prowokacja putinowskich służb, mająca na celu zaproszenie do burd ulicznych polskich pseudokibiców. Oczywiście znów znajdą się prowokatorzy w " białych kominiarkach " rozpoczynający bójki. Uczulam tu szczególnie na strefy kibica, które prawdopodobnie staną się obiektem prowokacji do wywołania zamieszek w Warszawie.
Dlatego zachęcam Państwa mieszkających lub przebywających w stolicy, aby mecz Polska - Czechy obejrzeć spokojnie w domowych pieleszach lub pubach przy piwie i patrzeć z całą Polską na stadion we Wrocławiu.
Mniej postronnych kibiców na ulicach przy dużej ilości bandytów na ulicach to jedyna szansa, aby policja szybko zlokalizowała zadymiarzy i zrobiła z nimi porządek, tak by o 20.45 każdy będący w stolicy, mógł w spokoju kibicować naszej drużynie w meczu " być albo nie być " na stadionie we Wrocławiu.
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 2282 odsłony
Komentarze
Re: Zamieszki w strefie kibica w stolicy
15 Czerwca, 2012 - 15:09
Zgadzam się w 100%. Należy apelować gdzie się tylko da, aby ludzie nie przychodzili do strefy kibica. Rząd nie odpowiada za nasze bezpieczeństwo, a więc nie ma potrzeby narażać zycia bez potrzeby.
alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
@W kapeluszu Panama
15 Czerwca, 2012 - 19:47
Generalnie masz oczywiście rację - mam tylko nadzieję, że policja będzie ich gonić, a nie odwracać głów w drugą stronę udając, że nic nie widzą...
Pozdrawiam
ander
Ander
15 Czerwca, 2012 - 20:18
Szpilka tkwi w tym by widziano jutro stolicę jako spokojne miasto. Putinowskie chcą w tym przeszkodzić.
Pozdrawiam
Nie wiem, czy w sobotę ludzie po prostu zostaną w domu!
15 Czerwca, 2012 - 18:45
Szamanka
Niektórzy zechcą "coś' przeżyć, inni wykonać zadanko, jeszcze inni liczą na fart i spokój zapewniany normalnie przez policję.
Oddziały Putina mają zapewne nauczyć nas moresu, powoli przyzwyczajać do tego, co przyjdzie.
Panamo! Mecz, naturalnie w domu, z satelity, ale przecież żaden wynik nie zmieni faktu, że nam Polskę spod nóg wyciągają, jak dywan! Nadepnąć na tę łapę?
Wieczorne serdeczności!
Szamanka
Szamanka
15 Czerwca, 2012 - 20:23
Właśnie trzeba zobaczyć jutro czy policja wyciągała wnioski i zastosuje ZERO TOLERANCJI dla bojówek.
Chłodnym okiem temu się przyjrzyjmy.
Pięknie pozdrawiam
Dobra rada.
15 Czerwca, 2012 - 19:33
Najlepiej zostać w domu a ci, którzy mają do wykonania jakieś zadanka niech sobie poflirtują z policją. Może w końcu policja się odważy dać wciry ruskim zadymiarzom ze specnazu.
Pozdrawiam
Szpilka
Szpilka
15 Czerwca, 2012 - 20:27
Dlatego apeluję, aby na ulicach było mało przechodniów o tej porze. Zobaczy Putin na osobistym HD jak polska policja jest wyszkolona, będzie miał pokaz paradny ;-)
Pozdrawiam serdecznie
Utrwalać fotograficznie
15 Czerwca, 2012 - 19:42
W czasie marszu w obronie wolnych mediów podjechał na rowerze do milicyjnego auta luzak z kucykiem na głowie, który uprzednio robił bardzo dużo zdjęć ludzi.
Zagaił do milicjantów: "Chłopaki ja już spadam, skończyła mi się karta".
Może komuś uda się udowodnić że to ustawiona prowokacja putinowsko-tuskowska, i my normalni Polacy i kibice nie mamy z tą hołotą nic wspólnego.
Oyster11
15 Czerwca, 2012 - 20:31
Rzecz jasna na placu boju, w sensie obok powinni znaleźć się fotoreporterzy. Oczywiście nie w wielkiej ilości, bo któryś straci zdrowie i sprzęt, tylko kilku " zawodowców " ;-)
Serdeczności
Problem rozwiązal się sam!
17 Czerwca, 2012 - 08:51
Szamanka
A właściwie rozwiązali biało-czerwoni w drugiej połowie.
I już. Teraz jedziemy do domu. Ale w jakim towarzystwie!
Szwecja, Holandia, potem nie wiem, kto następny, ale na pewno już Rosja.
Putin przegrał swój pierwszy mecz z opozycją.
Nasz premierek ma przegrane od dawna. Nawet ze sobą, skoro musi byc sterowany telefonicznie!
Pozdrawiam Cię, wiem, że gramy dalej!
Tylko stawka się zwiększa!
S.
Szamanka
Szamanka
17 Czerwca, 2012 - 21:51
Gra toczy się na żetonach o najwyższym nominale. Jak Wilk morski słusznie stwierdził, że " seryjny samobójca " po prostu przegiął.
Pozdrawiam serdecznie