Osoba Grodzka w Dublinie - refleksja

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Idee

Do Dublina z wizytą zawitała pani Anna Grodzka, jako honorowy gość konferencji o ”Wykluczeniu społecznym „ na zaproszenie Narodowej Federacji Lesbijek i Gejów w Irandii (National Lesbian and Gay Federation).

Pani Grodzka jak widać jest doceniana w Europie w przeciwieństwie do naszego „zapyziałego kraju”.

Ale wszystko po kolei.

Udałem się więc na spotkanie do Ambasady RP, od razu podkreślę że Ambasada raczej nie mogła odmówić członkowi parlamentu, mimo że pracują tam oportuniści skoligaceni, lub sympatyzujący z PO.
Nie będę opisywał swoich wrażeń estetycznych bo nie chce mieć sprawy w sądzie jak redaktor Terlikowski, powiem tylko tak „z wrony orła nie zrobisz”.

Spotkanie w Ambasadzie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, miałem wrażenie, że byłem otoczony prze bandę lewaków, ale jakoś dałem radę. Utkwiło mi tylko jedno z tego spotkania, poseł Grodzka powiedziała że jej celem jest „powolne prucie moherowego beretu” z pomocą demoliberalnych mediów w Polsce, na pewno powoli będzie dążyć do celu.

Następnego dnia udałem się z pewną obawą na konferencje o Wykluczeniu gdzie „pani” Grodzka była gościem honorowym. Jednak jej wystąpienie mnie rozczarowało, spodziewałem się, że będzie ostrzejsze w końcu była między swoimi. Nic nie powiedziała o ucisku przez Kościół Katolicki, ani „faszystowskiej „ rozgłośni z Torunia, stwierdziła jednak wyraźnie, że nie chce być tolerowana, ale posiadać takie same prawa jak inni.

Jej przemówienie to było nic więcej jak tylko powtarzanie manifestu i ideałów II Rewolucji Marksistowskiej

Biorąc jednak pod uwagę to co stało się we Francji, Wielkiej Brytanii, a teraz zezwolono na adopcje dzieci przez pary homoseksualne w Niemczech to co głosi Grodzka wcale nie jest śmieszne, nawet jeżeli Palikot to cynik i cham, który chce robić karierę z pomocą „dziwaków” to należy stawiać mu silny opór, bowiem „dziwaki” naprawdę zmierzają do zmian w Polsce z pomocą inżynierii społecznej i mediów z pseudo obiektywnymi dziennikarzami. Nie marnujmy czasu na śmiech, tylko ruszajmy do walki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zgadza sie, nie ma czasu do stracenia, bo znajac doswiadczenia innych krajow, tak sie to wlasnie dzieje - najpierw jeden palec a za jakis czas cala reka az po ramie. Uczmy sie na bledach innych.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#336056

mial taki certyfikat podpisany przez Patrycjusza, ktory ustawowo okreslal go jako czlowieka.

to mogloby byc smieszne, gdyby nie stosowano tego na powaznie, w zyciu a nie w powiesciach satyrycznych, w Polsce. co prawda dotyczy to na razie tylko przejezdnosci autostrad, ale precedens ustalono.

proponuje wiec osobie anna grodzka (i w ogole wszystkim skopcom) wydac podobny glejt, zaswiadczajacy tymczasowo owej osoby kobiecosc ustawową.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#336065

"(...)Anna Grodzka, jako honorowy gość konferencji o ”Wykluczeniu społecznym"(...)"

Chyba jako gościówa ;)

__________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#351394