Oleksy zaniepokojony aferami obyczajowymi na prawicy

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Jarosław Kaczyński „Nic nie wiem o tym, żeby Ludwik Dorn nie płacił alimentów. Wiem natomiast o tym, że chce te niewysokie jak na sytuację jego dwóch córek alimenty jeszcze obniżać. I mówię wprost - to jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w "Sygnałach Dnia". „....(źródło )
 
A co Kaczyński myśli o Tusku? „...”Jarosław przez lata nim gardził,mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jego żona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka.„...(więcej)
 
Ryszard Czarnecki aprobuje porzucenie dzieci przez Marcinkiewicza „„Kazimierz Marcinkiewicz, premier z kapelusza, niegdyś faworyt sondaży i dawny działacz ZChN potajemnie wziął ślub w Barcelonie” .To jego prywatna sprawa – mówi Ryszard Czarnecki z PiS, który zna Marcinkiewicza od czasów Zjednoczenia Chrześcijańsko -Narodowego. – Chociaż uważam, że jest wiele miast w Polsce, równie pięknych jak Barcelona, w których można powiedzieć ukochanej kobiecie "tak" – dodaje „...(więcej )
 
Zjawisko patologii i dewiacji w życiu rodziny „.....”Weźmy pod uwagę rozwód małżeński, jako jedną z dolegliwych, lecz rozszerzających się w większości krajów, deformacji życia społecznego. Rozbicie podstawowej struktury rodziny dokonuje się poprzez separację, rozwód lub śmierć czy też porzucenie rodziny przez jednego z małżonków. Rozwód jest więc jednym ze statystycznie uchwytnych wskaźników rozbicia małżeństwa i rodziny. „......”Zdaniem Podgóreckiego przez patologię społeczną należy rozumieć ten rodzaj zachowania bądź typ instytucji, typ systemu lub podsystemu społecznego, który pozostaje w zasadniczej sprzeczności (nie dający się pogodzić) z uznawanymi i akceptowanymi normami i wartościami danej społeczności, grupy, wspólnoty wyznaniowej, układu społecznego lub kulturalnego. „....(źródło )
 
Wiktor Ferfecki „ Problemy z seksem na prawicy” ….„Afery obyczajowe są dla konserwatystów szczególnie trudne. I często źle rozgrywają je w mediach. „Józef Oleksy mówi, że na ostatnie afery obyczajowe na prawicy patrzy z zaniepokojeniem. Jego zdaniem prawdziwy wysyp spraw tego typu jest jednak dopiero przed nami. – Na razie to tylko incydenty. Nasilenie nadchodzi zazwyczaj przed wyborami „...”.młody poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński. Gdy pod koniec lutego ogłosił, że się rozwodzi, od razu dodał, że to dla niego trudna decyzja, a cały majątek zostawia żonie. „....”To dalszy ciąg sprawy, którą opisał „Wprost". Zdaniem tygodnika „piękna i przebiegła" Ilona Klejnowska „omotała" Mariusza Łuszczka, byłego już pracownika Solidarnej Polski, by wydobywać od niego informacje. „.....”Artykuł o perypetiach uczuciowych Kurskiego chciał opublikować w styczniu tygodnik „Nie". Publikację zablokował adwokat europosła. Przyniosło to efekt odwrotny od zamierzonego. O sprawie napisały największe portale i trafiła ona na pierwszą stronę tabloidu „Fakt"......”Najbardziej znanym przykładem są kłopoty byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który w styczniu 2009 roku ogłosił, że rozstaje się z żoną.Choć próbował otwarcie opowiedzieć o zmianach w swoim życiu, zgubiły go entuzjastyczne wypowiedzi o nowej narzeczonej, w których trudno było dopatrzyć się skruchy z powodu rozwodu.”.....”Kilka miesięcy później udzielenia informacji o szczegółach swojej sprawy rozwodowej odmówił tabloidom poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. „.....Sprawa zaczęła się od wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział, że Dorn łamie reguły, wnioskując o zmniejszenie alimentów na rzecz dzieci z poprzedniego małżeństwa. Po stronie prezesa stanął Przemysław Gosiewski, jednak szybko się okazało, że sam nie jest przykładnym mężem i ojcem. – Coś we mnie pękło. Dłużej nie mogłam znieść tej hipokryzji – powiedziała „Super Expressowi" jego była żona Małgorzata Gosiewska, obecnie posłanka PiS. Zarzuciła mu, że nie interesuje się synem z pierwszego małżeństwa. Oświadczenie do mediów wysłała też żona Dorna.”.....(źródło )
 
-----
Mój komentarz
 
W poprzednim tekście zwróciłem państwa uwagę na strategię Długiego Marszu , dzięki której socjalistyczna sekta politycznej poprawności zdobyła kontrolę polityczną nad Zachodem . Polityczna poprawność jest fanatyczną religią polityczną, ideologią totalitarna, którą zwalcza , usuwa i wymazuje wszystkie inne systemy religijne i etyczne z wszystkich obszarów życia kontrolowanego przez siebie społeczeństwa . ( Korwin Mikke. Marsz lewackiej hołoty przez instytucje )
 
W tym tekście chciałbym zwrócić uwagę na osmozę lewicowego modelu życia w środowiskach prawicy , Obozu Patriotycznego . Nie tylko socjalistycznego modelu życia, ale również przejmowania lewackiego kultu przemocy silniejszego wobec słabszych.
 
Brague W naszych społeczeństwach ustalił się system, zgodnie z którym to silniejszy ma prawa „.....”Panuje taki terror intelektualny, że dziś nikt już nie ma odwagi przywołać prostej prawdy, iż dla dziecka nie jest przyjemnie dorastać z dwoma tatusiami lub mamusiami. „....”Wiele praw, które dziś są przyznawane, służą silniejszym, a nie słabszym. „...(więcej )
 
Polityczna poprawność zdobyła dzięki kulturowemu kulturkampfowi swój przyczółek w bastionie konserwatystów . Akceptacji zrobienia z dzieci istot drugiej kategorii , zabawek w rękach dorosłych . W kategoriach etycznych dziecko adoptowane przez parę homoseksualistów, czy porzucone przez ojca jest w tej samej sytuacji . Jest krzywdzone przez silniejszego , przez dorosłego. Skala krzywdy jaką ludzie o lewicowym modelu życia wyrządzają słabszym jest straszna
 
„W 2000 r. amerykańska profesor Judith S. Wallerstein przedstawiła wyniki trwających niemal 30 lat badań, którymi chciała udowodnić naukowo, że rozwód jest najlepszym - zarówno dla małżonków, jak i ich dzieci - rozwiązaniem niesatysfakcjonującej sytuacji rodzinnej. Publikacja rezultatów badań nie pozostawiła żadnych wątpliwości: rozwód rodziców negatywnie wpływa na rozwój dziecka. Prof. Wallerstein porównywała traumę, jaka wywołuje śmierć jednego z rodziców, z nieszczęściem wynikłym z rozwodu. Okazało się, że dzieci są w stanie łatwiej i mniej boleśnie pogodzić się z tym pierwszym niż z drugim. „....(źródło )
 
Z szacunkiem należy odnieść się do postawy etycznej Kaczyńskiego , który piętnuje ludzi o lewicowym stylu życia , krzywdzących dzieci . Tylko czy poradzi on sobie z tą prawdziwą zarazą. Oleksy słusznie uważa ,że to co ujawniły media to tylko wierzchołek góry lodowej. Czy PiS będzie musiał zaakceptować ideologię politycznej poprawności hedonizmu , którego ofiarą są polskie dzieci .
 
Jak usunąć z polityki polityków o lewicowym stylu życia. Dużo zależy od systemu wyborczego i głębokości wpływu zwykłych , normalnych ludzi na wybór polityka . Dwa nowoczesne , preferujące prawicowych , konserwatywnych polityków inicjatywy społeczne to JOW Kukiza ( Zmieleni.pl Zbiór poglądów politycznych Kukiza ) . I Demokracja Bezpośrednia która przenosi an polski grunt instytucje demokracji republikańskiej . Faktycznie DB przywraca stare tradycje republikańskie I Rzeczpospolitej.
 
video , wywiad szefa nowej partii , Demokracji Bezpośredniej Adam Kotucha w którym opisuje mechanizmy oszustwa politycznego jakim jest ustrój II Komuny i poniżanie polityczne Polaków „...(więcej )
 
Demokracja Bezpośrednia „Po 20 latach "demokracji", w której zmuszeni jesteśmy do głosowania na listy ustalone uprzednio w gabinetach partyjnych baronów, partia Demokracja Bezpośrednia postanawia zmienić rzeczywistość. 21 kwietnia odbywają się w Rybniku i Mikołowie wybory uzupełniające do Senatu RP. Komitet Wyborczy DB weźmie udział w wyborach ale wystawi do walki tego kandydata, którego zgłoszą i wybiorą obywatele w pierwszych w historii, powszechnych prawyborach do Senatu!Zgłoś swojego kandydata na senatora (lub siebie) przez formularz:
http://senator.db.org.plWymagania: wiek min. 30 lat, bierne prawo wyborcze, bezpartyjność, poparcie programu Demokracji Bezpośredniej, kreatywność i dyspozycyjność. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 marca do godz. 12.00. Kandydaci wezmą udział w prawyborach w Rybniku i Mikołowie - to wyborcy wyłonią najlepszego, który weźmie udział w wyborach z poparciem Komitetu Wyborczego Demokracja Bezpośrednia.Nie chcemy obsadzać stołków "swoimi ludźmi". Zależy nam na władzy oddanej w ręce ludzi, a nie polityków. Czas na Senatora wybranego spośród obywateli, przez obywateli i dla obywateli! „...(źródło )
video Hołdys „ Miłość Marcinkiewicza jest piękna „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
 
http://youtu.be/jD7zXzqSHz4
 
Ryszard Czarnecki aprobuje porzuceni dzieci przez Marcinkiewicza „„Kazimierz Marcinkiewicz, premier z kapelusza, niegdyś faworyt sondaży i dawny działacz ZChN potajemnie wziął ślub w Barcelonie” ….To jego prywatna sprawa – mówi Ryszard Czarnecki z PiS, który zna Marcinkiewicza od czasów Zjednoczenia Chrześcijańsko -Narodowego. – Chociaż uważam, że jest wiele miast w Polsce, równie pięknych jak Barcelona, w których można powiedzieć ukochanej kobiecie "tak" – dodaje „...(więcej )
 
Wywiad Mazurka z była żoną Palikota Marią Nowińską ...”Jest pani bohaterką prasy jako kobieta, która dostaje największe alimenty w Polsce.
Nie dostaję ani grosza. Alimenty sąd zasądził moim synom, ponieważ mąż zniknął na rok i tylko czasem przez kierowcę przysyłał jakieś sumy na dzieci . Alimenty, którymi się chełpi, były nieadekwatne do tego, jakie mógłby płacić, ale piarowcy mojego męża już zadbali o to, by prasa pokazała to z zupełnie innej strony”....(źródło)
 
„Od razu zastrzega, że nie zamierza podawać kwot, jakie płaci byłej żonie. "I tak pan Kaczyński odziera mnie z prywatności, ale są pewne granice" - twierdzi Ludwik Dorn. Przypomina też, że w obecnej kadencji Sejmu nie jest już marszałkiem, przez co zarabia mniej o jedną trzecią, a także że niedawno urodziło mu się dziecko."Suma zobowiązań (alimenty i spłata kredytu hipotecznego) zrównała się niemal z moimi dochodami" - pisze Dorn i tłumaczy, że dlatego starał się o zmniejszenie alimentów.”....(źródło )
 
Fedyszak Radziejowska „Być może dlatego, że w realnym świecie związki się rozpadają, reakcją na ten stan jest zwrot ku rodzinie – mówi socjolog dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, która realizowała badania prowadzone przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz CBOS. „.....”Według nich, w ciągu pięciu lat znacząco spadła akceptacja dla rozwodów. W 2007 r. rozwody akceptowało dwa razy więcej osób, niż je odrzucało (44 pkt. proc. „tak”, 22 pkt. proc. „nie”). Dziś tendencja się odwróciła, a wartości niemal się równoważą. 30 pkt proc. zyskała odpowiedź „nie”, a 29 pkt. proc. „tak”. Ciekawe, że przyzwolenie na rozwody spadło głównie wśród ludzi młodych i mieszkańców dużych miast. Gdy przed pięciu laty w grupie wiekowej 15–19 lat „tak” dla rozwodów uzyskiwało niemal 50 proc., dziś już tylko 19 proc. „.....”W ocenie dr Fedyszak badania wskazują, że liderzy procesu modernizacji Polski mają poglądy bardziej konserwatywne niż liberalne, jak by wynikało to z medialnego przekazu. „.....(źródło )
 
Barbara Fedyszak-Radziejowska „Jak twierdzą Stein Rokkan i Seymour Martin Lipset, podziały społeczne i współczesne partie polityczne powstawały w odpowiedzi na wydarzenia XIX wieku i towarzyszące im spory cywilizacyjne; reformację, demokratyczno-narodowe rewolucje oraz rewolucję przemysłową. Spór toczył się między protestantami, katolikami oraz ich Kościołami a władzą, między "klasami" i warstwami społecznymi czasu industrializacji, urbanizacji i swoistej "proletaryzacji" społeczeństw. „.....”Maskarada trwa. I chociaż PO zakładano jako partię uniwersalną (konserwatysta, liberalny peerelowiec i solidarnościowy liberał na jednej, obywatelskiej platformie), dzisiaj musi dokonać przechyłu na lewą stronę. Po doświadczeniach 2005 i 2010 roku, a także w konfrontacji z ciągle istniejącym PiS nie może być ostentacyjnie konserwatywna i solidarna. Ale musi nadal udawać, bo w ojczyźnie Jana Pawła II trudno wygrać wybory pod sztandarem obyczajowego liberalizmu. „.....(źródło )
 
 
„Children First. Dzieci przede wszystkim.
 
Koncepcja , która rewolucjonizuje spojrzenie na instytucje społeczne takie jak np. małżeństwo .Wszyscy traktują zastana, funkcjonującą perspektywę społeczna, jako cos oczywistego. Dyskusja dotycząca roli i praw dzieci obraca się raczej wokół stereotypów . Walki światopoglądu lewackiego i tradycyjnych światopoglądów religijnych.  
Dzieci we współczesnej cywilizacji traktowane są przedmiotowo Ich pojawienie się na świcie ma cementować małżeństwo, mają być obowiązkowym produktem małżeństwa , samotne matki fundują sobie dzieci ,a by zrealizować swój instynkt macierzyński .Aborcja ma rozwiązać problem z niechcianymi dziećmi .  In vitro m a zapewnić dostawy dzieci dla lesbijek i homoseksualistów, oraz mimo ryzyka i problemów natury etycznej dla bezpłodnych związków heteroseksualnych . Małych  dzieci można natychmiast po urodzeniu pozbyć się oddając je do adopcji .Można je też porzucać bez większych  konsekwencji finansowych , czego dowodem są coraz bardziej nagminne poczytania naszych polityków , którzy robią to zwykle przy operacji wymiany w łóżku starego modelu na nowszy , bardziej fantazyjny . Porzucanie żony z dziećmi to już rutyna. Kobiety nie pozostają w tyle za mężczyznami . Dochodzą do tego takie sprawy jak wynajem macicy, budowa zygoty w której znajduje się nie tylko materiał genetyczny pochodzący od dwóch osób , ale również RNA pochodzące od osoby trzeciej. Już istnieją techniki , których po przekształceniach komórek rozrodczych można uzyskać dziecko pochodzące od dwóch mężczyzn, czy dwóch kobiet.  
Metoda In vitro pozwala nie tylko wybrać  czy wybrańcem losu będzie dziewczynka, czy chłopiec, ale na przykład wyeliminować dzieci  homoseksualne. Z ogłoszonych  parę tygodni temu wynikach  badań  wynika że homoseksualizm jest wadą genetyczną  polegająca na  braku  jednego genu. Już teraz w związku ze stosowaniem innej terapii płodowej usuwającej skłonności lesbijskie u dziewczynek środowiska homoseksualne podniosły protest kwestionujący etyczność tego typu praktyk . Zainteresowanych odsyłam do moich  komentarzy na ten temat    Koncepcja children first zakłada odwrócenie optyki . To nie dzieci mają zapewnić dorosłym realizacje ich instynktów , czy kaprysów macierzyńskich ,ale dorośli mają niezbywalne obowiązku wobec pojawiających się na świcie dzieci . Obowiązki niezbywalne , a łamanie praw dziecka stosunki do rodziców surowo karane. Parę przykładów. Gdy starsza pani oblała się wrzącą herbata w Macdonaldzie  , to jej szkody moralne zwiane z tym wypadkiem  były tak duże ,że otrzymała sute zadośćuczynienie. Koncepcja Children first zakłada ,że dziecko,  w sytuacji, gdy ktoś doprowadzi do rozpadu małżeństwa jego rodziców, ma prawo do roszczeń w stosunku do osoby, która uwiodła matkę lub ojca ,  z tytułu strat moralnych, negatywnych przeżyć związanych z rozwodem , szkód wynikłych z braku właściwej opieki dwojga rodziców. Jest to logiczne . Oczywiście jeśli przyjmiemy ,że dzieci są podmiotami ,a nie przedmiotami mającymi dogodzić instynktom , bardzo często fanaberią i innym potrzebom  dorosłych . Z chwilą poczęcia  dziecka dorośli byliby związani niezbywalnymi obowiązkami w stosunku do dziecka , w tym finansowymi wychowawczymi , opieką . Dzieci miałyby automatyczne prawo do znacznej części majątku  rodzica, jeśliby ten nie był w stanie zbudować z drugim rodzicem stabilnego związku , w którym dziecko miałoby prawidłowe warunki do rozwoju.    Skuteczna egzekucja praw dzieci w stosunku do rodziców powinna zburzyć kulturę w której dzieci są przedmiotem , środkiem na uzyskania zapomogi od państwa , metodą na scementowanie walącego się związku . Przedmiotem ,który łatwo porzucić , pozbyć się. „.....(więcej)
 
 
Krzysztof Zając zwyciężył w zorganizowanych w środę prawyborach Demokracji Bezpośredniej (DB) i będzie kandydatem tej partii w kwietniowych wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu rybnickim. Na kandydatów głosowano przez internet i wrzucając głosy do urny. W prawyborach startowało trzech kandydatów DB. Jak powiedział PAP przewodniczący partii Adam Kotucha, najwięcej głosów uzyskał Zając, na którego w tradycyjny sposób głosowało ponad 55 proc. wyborców i 60 proc. internautów. Drugi był Anatol Szafrański, a trzeci Wiesław Danyłko.
Wynik prawyborów oznacza, że DB, która w wyborach uzupełniających zarejestrowała już swój komitet, w najbliższych dniach powinna zebrać podpisy poparcia i zarejestrować Zająca jako kandydata do Senatu. 34-letni Zając jest doktorem inżynierem chemii. Uważa się za zwolennika wolnego rynku. Chciałby doprowadzić do utworzenia w Rybniku wolnej strefy ekonomicznej, aby chętniej zakładano tu nowe firmy. „..(źródło)

video Hołdys: Miłość Marcinkiewicza jest piękna
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Ocena wpisu: 
Brak głosów