Dla wszystkich, którzy jeszcze mają wątpliwości w jakim kraju żyjemy

Obrazek użytkownika KP
Kraj

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/_%E2%80%93_ja_sie_nie_boje,_bo_ja_nie_mam_nic_do_stracenia__zrozpaczony_przdsiebiorca_z_plonska_bohaterem_you_tube.__21260

Polecam ten link wszystkim, którzy mają jeszcze jakieś złudzenia w jakim kraju i kto nami rządzi. A rządzi nami banda morderców smoleńskich, zaprzańców i zdrajców.

Dziwicie się, że zdrajcy pozostają obojętni na dramatyczny krzyk oszukanego polskiego przedsiębiorcy, któremu grozi bankructwo i więzienie, bo został oszukany przez państwo polskie? Przecież im o to własnie chodziło, bo choć bankructwo polskich przedsiębiorców jest jedynie skutkiem ubocznym przekrętów robionych na polskich autostradach, to jednak z punktu widzenia zdrajców to dobrze, że polski biznes bankrutuje.

Polski ma przestać istnieć, drodzy niepoprawni, a żeby Polska przestała istnieć, trzeba zniszczyć nie tylko kościół, polską tożsamość, ale także polski biznes, i każda okazja aby to osiągnąć jest dobra.

Nie rządzą nami idioci i nieudacznicy. Rządzą nami zdrajcy, którzy doskonale wypełniają postawione przed nimi zadania. Bankructwo polskich przedsiębiorstw to dla nich sukces, cel ich działania, a nie wynik głupoty czy nieudolności.

Dopóki nie uświadomimy sobie z całą mocą z kim, z jakim wrogiem mamy do czynienia, dopóki będziemy żyć
złudzeniami, nie zwyciężymy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pan Smukowski to , niestety - jeden z setek a może i tysięcy wykończonych przez państwo przedsiębiorców. A prym w czynieniu totalnych tragedii finansowych, a co za tym idzie - zawodowych i rodzinnych, wiodą przede wszystkim takie instytucje jak ZUS i Urząd Skarbowy. Bezczelność, ignorancja i biurokracja ichnich urzędasów, których nikt nie rozlicza za popełnione błędy - sięga wręcz obłędu!
******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#256776