Treści z tagiem: Mikołaj Przybył

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Batalia jaką rozpętał gen. Krzysztof Parulski z płk. Mikołajem Przybyłem dobiegła po cichu do końca. Choć ze zgrzytami. Prezydent Komorowski próbował "rozmydlić" sprawę i utrzymać status quo. Okazał się za słaby. Nie tyle on co jego zaplecze. Pozwolił sobie tylko na demonstrację i nie wręczył osobiście nowemu szefowi prokuratury wojskowej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Kraj

Z zapowiedzi na stronie TVP Info dostępnej już tylko z czytnika Google (http://webcache.googleusercont...):

"W poniedziałek targnął się na swoje życie prokurator wojskowy płk Mikołaj Przybył. Spektakularna próba samobójcza wywołała falę spekulacji. Ukazała też konflikt między Prokuraturą Generalną i Prokuraturą Wojskową.

Co...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Ludwik Dorn przedstawia bardzo interesującą i niezwykle fachową analizę rzekomej próby samobójczej prokuratora Mikołaja Przybyła. Jak już wcześniej przypuszczaliśmy, kluczowe jest pytanie z jakiej pozycji strzelał pan prokurator.

http://wpolityce.pl/dzienniki/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Zamiast podniecać się medialnym cyrkiem wytworzonym przez główne telewizje w Polsce, ja chciałbym w sprawie rzekomej próby samobójczej prokuratora Przybyła poznać kilka podstawowych faktów:

1. Co dokładnie chciał zrobić pan prokurator? Czy chciał pozbawić się życia, czy może tylko zranić i wywołać medialną panikę? Bo fakty są takie, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Polecam wywiad frondy z prokuratorem w stanie spoczynku Bogdanem Święczkowskim. Padają ważne słowa dotyczące relacji prokuratura powszechna i wojskowa.

http://www.fronda.pl/news/czyt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Bronić będę z całą stanowczością honoru oficer polskiego i prokuratora. Po tych słowach Pułkownik Mikołaj Przybył poprosił o chwilę przerwy w konferencji prasowej na temat śledztwa w sprawie bilingów dziennikarzy - "proszę o 5 minut przerwy, dajcie mi odetchnąć".
Dziennikarze po wyjściu s pokoju usłyszeli strzał. Gdy wbiegli do pokoju...

0
Brak głosów