Tusk utonie we własnym szambie

Obrazek użytkownika KP
Kraj

Dziś kiedy obóz rządzący upaja się swoim "wyborczym zwycięstwem", musimy się wystrzegać kilku rzeczy:

1. Wszelkiej maści rozłamowców i rozliczeniowców, którzy będą próbowali skłócić środowiska patriotyczne i kolejny raz rozbić je od środka. Dzięki Bogu kolejne wybory pokazały, że patriotów jest w Polsce dobrych kilka milionów. A biorąc pod uwagę determinację i wolę walki naszych środowisk, można powiedzieć, że nie jesteśmy zwykłym elektoratem. Jesteśmy armią i musimy pozostać armią: karną, zdyscyplinowaną, zjednoczoną. Nie wszyscy musimy uwielbiać Jarosława Kaczyńskiego i PiS, ale nie wolno tolerować nikogo kto będzie próbował wbić nóż w plecy naszej jedynej parlamentarnej reprezentacji.

2. Rozmywania naszego konserwatywnego i patriotycznego stanowiska i odpuszczania kluczowych dla pan spraw. Słusznie pisze dziś w Gazecie Polskiej Piotr Lisiewicz, że nowych zwolenników w ten sposób nie zdobędziemy, a możemy zrazić sprawdzonych ludzi. Po Smoleńsku było dość czasu żeby opowiedzieć się po stronie patriotów albo zdrajców. Ci którzy poszli głosować, a nie zagłosowali na PiS, opowiedzieli się po stronie zdrajców. Ci, którzy zostali w domach, muszą zobaczyć naszą determinację, muszą wiedzieć kto zwycięży.

3. Defetyzmu i utraty wiary. Tak blisko zwycięstwa nie byliśmy jeszcze nigdy. Tusk i cała jego ferajna już niedługo utopią się we własnym szambie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wiem, że w wielu rodzinach są i patrioci i zdrajcy. I żyją na codzień w tych samych murach.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Przeczytajcie moją książkę "Ostrzeżenie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#191160

Sprostowanie nieprawdziwej i szkodliwej wypowiedzi posła Andrzeja Jaworskiego z Gdańska:
http://niepoprawni.pl/blog/289/sprostowanie-wypowiedzi-posla-andrzeja-jaworskiego

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

#191167