Wasal

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TUSKU, musisz! - grzmiał niezbędnik kazdego Yntelygenta na okładce „Polityki” z 13 pażdziernika 2007 r.
Utalentowany Donald pojął w lot.
Zrozumiał, że musi i słowo niezbędnika dla jasnych Polaków stało się ciałem.
I wszelkiej maści pajace bzdecące o"dusznej atmosferze", o tym, jak się w tej dusznej atmosferze duszą, jacy są nieszczęśliwi, jak się boją świateł jadącego za nimi samochodu i każdego pukania do drzwi, jak wpadają w panikę, by mleczarzowi drzwi uchylić zaczęli lizać trzewiki jedynemu i słusznemu.

Nareszcie doczekali się trampkarza na miarę swoich marzeń i potrzeb, który dres zamienia na markowy garnitur, mruży oko, marszczy czoło i udaje, że myśli, tak jak i oni udają inteligentów.

Niezbędnik każdego YNTELYGENTA krzyknął ponownie:

Bronku, do broni, wstrętny PiS nas goni!
Bronku, jak na gajowego przystało za broń chwycił i pałac zdobył.

ONI, czyli YNTELYGENCI to margines, reszta to smród i zatęchła prowincja.

Margines musi ratować swojego guru i jednoczesnie ochroniarza ich wypasionych koryt.

Dzisiaj wasal chama na stanowisku premiera sklada hołd lenny.

- Platforma to polskie dobro narodowe. Nie ma na politycznej scenie żadnej innej partii zdolnej do przewodzenia takiej rządowej koalicji, która prowadziłaby sensowną politykę.
... W przewidywalnej przyszłości, czyli ani w tej, ani w następnej kadencji, nie da się w Polsce zbudować sensownej koalicji rządowej, której jądrem nie byłaby Platforma. To nie znaczy, że PO jest partią idealną.
Katalog grzechów PO jest dużo większy niż pensum nieuniknionych błędów, które musi popełnić każdy, kto coś robi. Ale rządy Platformy były lepsze, niż to wynikało z jej programu i z exposé premiera. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa każdy jej realny konkurent przez ostatnie sześć lat narobiłby więcej szkód i zrobiłby mniej dobrego. Dzieje się tak dlatego, że PO jest jedyną partią mającą zdolność do ciągłego uczenia się, weryfikowania poglądów i reagowania na zmiany zachodzące w świecie. Ta zdolność rodzi problemy z elektoratem, ale zwiększa szanse na dobre sprawowanie władzy i daje przewagę nad krytykami oraz konkurentami trzymającymi się doktryn.-

- Platformo, trzymaj pion - krzyknął wasal chama i zdzielił zrytym czerepem o beton.

http://wyborcza.pl/1,75968,14423958,Platformo__trzymaj_pion.html?bo=1

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak widzę i słyszę tych głupków chwalących rudego i jego skorumpowana bandę momentalnie zaczyna mnie czyścić.Ale podobno takich jak ja jest wielu.Lekarz stwierdził że ta choroba zniknie jak zniknie ze sceny politycznej rudy i jego banda..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#375321

Nigdy nie ufałam ludziom co kwieciście mówią o niczym , takim jest  człowiekiem Tusk , zaraz przypominają  mi się domokrążcy , którzy chwalili towar , a jak póżniej okazywało się, to był wielki bubel.

Ich po prostu nie da się słuchać , bo człowiek dostaje małpiego rozumu , taką ciemnotę wciskają , że az trudno uwierzyć , że ktokolwiek im uwierzy .

To są ludzie bez honoru , bez skrupuł  , bez jakichkolwiek zahamowań , tylko kasa  jest dla nich Bogiem i do niej się modlą.

Z tego usmiałam się do rozpuchu  " Platforma trzymaj pion- krzyknął wasal chama i zdzielił zrytym czerepem o beton "

 

 

 

 

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#375358