Posterunkowi WSI24

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jeden wyciągnięty z jeziora i z wora,a drugi miłosnik nowszych modeli, jak zawsze na wyciągnięcie łapska cyngli z WSI2r4, zawsze na posterunku perzy Wiertniczej.

Oto oni, dwaj posterunkowi, wczoraj w charakterze psów gończyvh.

Ofiarą - jak zwykle w tym gronie, Antoni Macierewicz i Kaczyński.

- Z komputera należącego do jednego z trzech ekspertów przedstawionych przez Antoniego Macierewicza wysyłane były komentarze o charakterze antysemickim i wulgarnym - powiedział w "Faktach po Faktach" Roman Giertych. Prawnik i pełnomocnik rodzin części ofiar katastrofy smoleńskiej dodał, że nie wie, czy jest sens rozmawiać o katastrofie z osobami, które się skompromitowały.

- Nikt nie zrobił więcej dla Rosjan niż Macierewicz. (...) Wina leżała ona po obu stronach. To nie był zamach. Nie było wybuchu, sztucznej mgły, ani trotylu.

Giertych zaznaczył, że rodziny "mają prawo do tego, żeby katastrofą zajmowali się uczciwi ludzie i naukowcy".

- Ja kwestionuję ich uczciwość - dodał Giertych.

http://faktypofaktach.tvn24.pl/giertych-z-komputera-jednego-z-ekspertow-macierewicza-wysylano-antysemickie-komentarze,356007.html

- To co Antoni Macierewicz robi w sprawie Smoleńska, to są drwiny z tego wypadku lotniczego, z tej katastrofy, w której zginęło tylu ważnych Polaków. To są drwiny z nas wszystkich. Dziwię się, że Jarosław Kaczyński tego nie dostrzega - mówił w "Kropce nad I" b. premier Kazimierz Marcinkiewicz.

- Antoni Macierewicz źle przeprowadził lustrację, źle przeprowadził likwidację WSI. Właściwie w sprawach publicznych wszystko, co zrobił, to skopał - tłumaczył Marcinkiewicz.

- Antoni Macierewicz zamiast pojechać do Smoleńska, to uciekł. Dziś mógłby grać rolę jakiegoś specjalisty, był tak niedaleko miejsca katastrofy, mógł zobaczyć, dotknąć. Ale on uciekł, wolał wracać do Polski - mówił Marcinkiewicz, odnosząc się do sytuacji z 10 kwietnia 2010 roku.
- Nie trzeba być fizykiem, żeby widzieć różnice między bajkowym opisem katastrofy Macierewicza, a tym co się wydarzyło - powiedział.

- To są drwiny z tego wypadku lotniczego, z tej katastrofy, w której zginęło tylu ważnych Polakó - podkreślił.

Zaznaczył również, że dziwi go, iż Jarosław Kaczyński "nie dostrzega tego, że taki sposób prowadzenia tej rozmowy o Smoleńsku, to są jawne drwiny".

Zdaniem Marcinkiewicza, za coraz większymi wątpliwościami Polaków stoi nie fatalne zachowanie władz i prokuratury, ale... sprawna gestykulacja Antoniego Macierewicza.

- On mówi, gestykuluje w taki sposób, że to jest święta prawda i tylko prawda. Każde słowo to jest tak przecedzone i w taki sposób jasny powiedziane, że nie może mijać się z prawdą. Ale niestety, to są tylko bajki - zaznacza Kazimierz Marcinkiewicz.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/marcinkiewicz-o-macierewiczu-on-jest-pewnego-rodzaju-szalencem,356008.html

Marcinkiewicz o Macierewiczu: On jest pewnego rodzaju szaleńcem.

A kim jest pajac Kazio?

i ten pajac z wora?

Posterunkowi i eksperci WSI24
Eksperci od ujadania.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/62908-gdy-trzeba-zawsze-sa-na-posterunku-giertych-nikt-nie-zrobil-wiecej-dla-rosjan-niz-macierewicz-marcinkiewicz-zespol-drwi-z-prawdziwego-smolenska

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak-marcinkiewicz jak i gertych to pajace,którzy ponieśli polityczną klęskę.Teraz będą robić wszystko aby ryży wzioł ich pod swoje skrzydła.A czym więcej plucia na PIS tym bardziej pełowska banda zaciera swoje brudne łapy z radości..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#381532

gość z drogi

czerwona kartka za mało...wyniesieni z nicość na plecach PISU,dzisiaj pluja na Niego za marne srebniki...

dycha Krysko   za tych dwu dyżurnych....z niewymownej telewizorni

pozdr :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#381559