Salon i media odpowiedzialni za ześwinienie się PO i Tuska

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

To czego jesteśmy świadkami jest wielką kompromitacją Platformy i Donalda Tuska.
Osobiście niczego dobrego się nie spodziewałam po tym rządzie
gdyż bardzo dobrze pamiętam przekręty na pograniczu korupcji z lat 90 tych tejze partii tylko pod nazwą Unii Demokratycznej a pózniej Unii Wolności.
Tusk w sumie gołodupiec postawiony na urzędzie Premiera i jednocześnie żądny władzy prezydenckiej był i jest łatwo sterowalną marionetką dla kolesi milionerów i pseudobisnesmenów z PO i popierających tę partię wielu zwykłych złodziei i kanciarzy, żeby nie powiedzieć gangsterów.

Można postawić tezę, że to nie Tusk rządzi, rządzi mafia, która w zamian za tolerancję działania wbrew prawu obiecała Donaldowi poparcie w wyścigu do fotela prezydenckiego.
A dla Tuska to jest najważniesze, nie interes Państwa ale jego żądze.

Prawie cały DWÓR - Tusk, Schetyna, Drzewiecki, Chlebowski, Szejnfeld., Czuma okazał się zwykłymi krętaczami a wielu z nich chłopcami do bicia dla mafiosów.

Cała ta ferajna uwierzyła w bezkarność, bo miała i ma nadal ochronny parasol służb i mediów.
Uwierzyli, że mogą iść na całość w rozdrapywaniu Polski, że mogą dokończyc dzieła jej zniszczenia, czego nie zdążyli dokonać do końca w latach 90 tych.

Byli pełni pychy i arogancji, bo przecież mieli za sobą cyngli WSI24, Polsatu i i całą salonową michnikowszczyznę - ELYTY, które również kompromitują się stając w obronie kata Polańskiego a z dziewczynki ofiary robią prostytutkę.
Spodziewałam się kompromitacji tego kolektywu przekrętaczy zwanego PO ale, że będzie to takie małe, żenujące i prostackie......ale przeciez to podwórkowce, którzy przefarbowali się na yntelygentów w modnych mundarkach i kapeluszach.

Bo musieli zachwycić, bo oni to nie głupie mohery .
I za to ześwinienie obciążam w równej mierze media, które nie zajmowały się kontrolą tego nierządu a zwalczaniem i wyśmiewaniem wad merytorycznych ale i wyglądu czy tez ułomności fizycznych przedstawicieli
opozycji.
Media i ich cyngle, którzy wyśmiewając Prezydenta Kaczyńskiego godzili nie tylko w osobę Prezydenta ale w sam urząd prezydencki.
Szkło kontaktowe z ojcem Miecugowem i Sianeckim, których jedynym zajęciem były kpiny z kaczorów, moherów i robienie za klakierów Tuska, którzy widzieli żdzbło Kaczyńskiego pod lasem a nie widzieli mafii prężącej muskuły pod nosem Tuska i za jego aprobatą.

Jakże wymowne były wczorajsze SM do ojca Miecugowa w stylu - " RYSIO na szefa CBA" albo "mam wykształcenie wyższe niż pensja, Drzewiecki skorumpuj mnie"- nauczycielka

Brzydzę się Wami cyngle z WSI24, z Czerskiej, robiliście za adwokatów diabła a więc idżcie do diabła!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"I prawilno" - należało się tym ścierwo-pochodnym wywłokom salonowym .

Tu nie trzeba aż tak wielkiego intelektu by zrozumieć co tu się dzieje wystarczy na co dzień śledzić materiał jaki jest dostępnym w tych gó--ianych medialnych tubach propagandowych. Miast drążyć z poświęceniem do sedna sprawy wszczyna się nagonkę na CBA by odwracając kota ogonem dać czas na przegrupowanie sił w obozie conDonka .

To przeszło już w proces gnilny ..zgnilizna sięgnęła szczytów drabiny pokarmowej w polskiej krainie.
Ostatnia afera Black-Jack wydobyła na światło dzienne owe mechanizmy sprawowania władzy przez dwór Donka .

Żałosne to zjawisko obnażyło mechanizmy tej degrengolady , jak widać i to nie wystarczy by te skundlone , parszywe robactwo wylęgłe na "nawozie" pozostałym po byłej PRL odsunąć na zawsze od koryta.

Pewnie czekają na dogodny moment by , kolejny już któryś raz z rzędu, rozpocząć proces przepoczwarzenia się w następną poczwarę polityczną. By jak zwykle spaść na cztery łapy .

Sam nie wiem z natury nie popieram żadnych rozwiązań siłowych typu powstania , rewolucje ..ale tu aż się prosi by pójść po kałacha do "ogrodu" i dołączyć do pospolitego ruszenia i jak mi Bóg miły wytłuc to ścierwo do jednej sztuki ..
Choć prawdę mówiąc na niektórych z tych bydlaków i naboi szkoda ..

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#33320