Tylko dla idiotów.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

z fajnej Polski.
Na codzień mają swoje ukochane szkiełko.

i katechizm do poduszki, złote myśli towarzysza Miecugowa spisane.

Papiez idiotów to :

i jego "kosciół":

Ks. Adam Boniecki był gościem "kościoła" Owsiaka wAkademii Sztuk Przepięknych. W ramach spotkania, pytania duchownemu zadawała redaktorka radia TOK FM Anna Wacławik-Orpik. Ks. Adam Boniecki kilka razy został nagrodzony przez uczestników Przystanku Woodstock gromkimi brawami. M.in. kiedy powiedział, że „udał nam się papież Franciszek”.

Zapytany to czy żałuje swoich wypowiedzi na temat Adama Darskiego, lidera grupy Behemoth, za które otrzymał od przełożonych zakaz wypowiedzi w mediach, odpowiedział:

- Nie żałuję niczego. (...) Ludzie w Kościele żyją w strachu zrobili z Nergala diabła, niemal satanistę. Wzywali do wojny religijnej z tym rodzajem muzyki. Kościół zaczął egzorcyzmować show-biznes, to nieporozumienie. To dzieli ludzi i odstrasza

Raz jeszcze ks. Boniecki powtórzył, że "Diabelskość Nergala to diabelskość z jasełek".

- Nie ma w nim nic diabolicznego. To miły, spokojny, mądry człowiek. Diabeł się dobrze sprzedaje w tej formie, to ją Nergal wygrał. Diabeł zupełnie innymi drzwiami wchodzi niż przez Behemotha. Na litość boską, schowajcie te stosy, armaty. Zostawcie Nergala w spokoju - powiedział, za co otrzymał entuzjastyczny aplauz młodzieży.

Na pytanie o ofertę, z jaką przyjechał do Kostrzyna.
- "Nic nie przyjechałem oferować. Róbta co cheta!" - zakrzyknął duchowny.

I robili idioci co chcieli.

Towarzysz Miecugow

ballady im poopowiadał.

Dziś - na Przystanku Woodstocku - dowiedzieliśmy się od Grzegorza Miecugowa, że dzisiejsze problemy młodych ludzi to błahostka w porównaniu z tym, co musiał przeżywać jego tata-stalinista, hołubiony przez władze PRL. Dziennikarz TVN wyznał też zgromadzonej młodzieży, że jego ulubionym słowem jest przyzwoitość.

- "Naszym problemem jest to, że coś drożeje. Ale co to za problemy. Prawdziwe mieli moi rodzice, a nasi dziadkowie, którzy przeżyli wojnę" - mówił dziś na Przystanku Woodstock dziennikarz TVN Grzegorz Miecugow.

W 2002 r. Grzegorz Miecugow wyznał w rozmowie z "Dziennikiem Polskim": - Zawsze podziwiałem ojca.
W 1953 r. Bruno Miecugow był jednym z 53 stalinowskich "intelektualistów", którzy wyrazili poparcie dla stalinowskich władz PRL po aresztowaniu pod sfabrykowanymi zarzutami duchownych katolickich, skazanych na karę śmierci w sfingowanym procesie pokazowym.

http://niezalezna.pl/44427-miecugow-na-woodstocku-o-swoim-ojcu-staliniscie-mial-prawdziwe-problemy

- „Jestem farciarzem. O nic w życiu nie musiałem walczyć. Wszystko łatwo przyszło. Praca mnie znalazła, miłość mnie znalazła. Szczęście mnie znalazło” – Grzegorz Miecugow w wywiadzie dla „Gali”.

Kazanie wygłosił sam biskup Wojewódzki.

- - Biblia nie jest księgą życia. Tam jest tyle nienawiści, przemocy, seksu, brutalności, że nie mógłbym się nią kierować - mówił podczas festiwalowego spotkania z młodzieżą celebryta Kuba Wojewódzki.

Wysłuchane nauki wieczorem wcielili w zycie.

rok 2008

W piątek gośćmi Akademii będą m.in. Jan Tomaszewski, bramkarz, który "zatrzymał Anglię", dziennikarz Kamil Durczok. W sobotę, drugiego dnia Przystanku, Edward Miszczak z TVN i prof. Leszek Balcerowicz.

Były prezes NBP i wicepremier w rządzie Tadeusza Mazowieckiego jest pierwszym politykiem zaproszonym na ASP.

- Szanowny panie profesorze, panie Leszku Balcerowiczu, dowalę z grubej rury. Jestem Wiktor Ryśnik ze Słupska i byłem świadkiem cierpienia ogromnej rzeszy ludzi przez pana nieodpowiedzialną decyzję, czyli zlikwidowanie PGR - w namiocie rozległy się gwizdy. - Skutkiem złych decyzji jest cierpienie ludzi, bieda, alkoholizm, te jabole, które piją. Czy nie można było zrobić z PGR-ów rentownych firm? Dzisiaj obcy kapitał zatrudnia w nich Polaków za grosze.

- W Polsce Ludowej PGR-y uchodziły za największe ogniska marnotrawstwa. Zużywano tam więcej nawozu na hektar i zatrudniano więcej osób niż w rolnictwie indywidualnym. Tak samo było w ZSRR - odpowiedział Balcerowicz. - Do PGR-ów dopłacano tak dużo, że worek w końcu pękł. Skończyło się drukowaniem pieniędzy i wielką inflacją. Polacy oczekiwali, że nowy rząd odwróci katastrofę. I to zrobiliśmy: powołaliśmy agencję, która miała przekazać PGR-y w ręce prywatne.

- Ten majątek został rozkradziony - przerwał chłopak.

Balcerowicz: - Trzeba zapytać tych, co kradli.

Dyskusję przerwał prowadzący spotkanie Zbigniew Hołdys: - Widziałeś złodziejstwo? Trzeba było pójść do prokuratury.

- Czy przewiduje pan jakieś rekompensaty dla ofiar transformacji? - nie ustępował Wiktor z Elbląga. - Jestem ze straconego pokolenia, "generation lost". Skończyłem studia, nie mam mieszkania. Jak mam wziąć kredyt, to chyba się powieszę!

Balcerowicz nie zdążył odpowiedzieć. Do mikrofonu dopadł młody student: - Chcecie pracować do 70. roku życia, tak jak chce Balcerowicz?

- Taaaak - niespodziewanie zatrząsł się cały namiot.

Hołdys: - Wyłączcie mu mikrofon! To nie jest polski sejm. Jesteśmy na Woodstocku!

Woodstowicze jednak nie ustępowali. - Ja mam takie pytanie: czy koszty społeczne transformacji w Polsce spędzają panu sen z powiek? - pytał kolejny.

- Koszty społeczne? To tak jak porównywać koszty leczenia z kosztami nieleczenia. Socjalizm był chory. Jakie byłyby koszty, gdyby go nie leczyć? Co, Polska miała być Białorusią, kolego? - zdenerwował się Balcerowicz. - Kogo chcecie przekonać? Kraje bałtyckie, które najbardziej się zreformowały, już dawno wyprzedziły Polskę.

Zdecydowana większość woodstockowiczów była jednak za Balcerowiczem. Często przerywała mu oklaskami. Jeden z młodych ludzi zapytał wprost: - Gdzie pan wykłada? Chciałbym pójść tam na studia.

Inny wzywał: - Balcerowicz musi wrócić!

Gość tylko się uśmiechnął, gdy usłyszał nawiązanie do słynnego hasła Leppera "Balcerowicz musi odejść!". - To hasło jest importowane, tak jak większość tandety - zauważył. - Czasem na życie polityczne trzeba patrzeć okiem przyrodnika, a w przyrodzie zdarzają się różne okazy.

Balcerowicz przyjechał na Woodstock z żoną Ewą. Ich córka sama przyjeżdżała na dawne Przystanki w Żarach. - Miała 16-17 lat. Za pierwszym razem się bałam. Potem już nie - zdradziła Ewa Balcerowicz

Cały tekst: http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,36050,5548888,Balcerowicz_na_Woodstocku_straszy_Bialorusia.html#ixzz2b0MP39ij

Ręce opadają jak "zbuntowana" młodzież wita owacją na stojąco Leszka Balcerowicza, a ten bryluje jak celebryta pośród rozentuzjowanego tłumu. TVNowscy mędrcy i autorytety przekazują swoje mądrości, a gawiedź chłonie jak gąbka.
Zero krytycyzmu, zero refleksji, zero wątpliwości.Nie ważne, że nie masz pracy, żadnej własności i perspektyw. Może "za darmo" poskakać w rytm fajnej muzyki, pooglądać "taniec z gwiazdami", a jak masz szczęście to uściśnie ci dłoń sam Kuba Wojewódzki. Czegóż jeszcze chcieć?

Portal Gazeta.pl zapytał siedmiu muzyków o ich pierwsze wrażenia z Przystanku Woodstock. Obok zwyczajowych superlatywów znalazła się tez opinia nieco odmienna. Lider grupy Lao Che powiedział: "Nasze pierwsze wrażenie? Średnie, żeby nie powiedzieć wstrząsające. Pomyliliśmy wjazdy i jechaliśmy do sceny przez tłum ludzi. Alkohol, masa ludzi, walające się tu i ówdzie trupy po imprezowej nocy."
http://www.fronda.pl/a/lao-che-o-przystanku-woodstock-nasze-pierwsze-wrazenie-srednie-zeby-nie-powiedziec-wstrzasajace,29849.html

Tylko dla idiotów, garnkotłuków na irlandzikich i lońdynskich zmywakach.

http://www.se.pl/multimedia/galeria/116891/233415/festiwal-woodstock-one-potrafia-sie-zabawic/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sam też byłem młody,ale takiego zbydlęcenia jeszcze nie widziałem,

Owsiak,dobrze się przyczynia do zawłaszczania młodych umysłów.

A mason Boniecki i cała POlszewicka sitwa mu do POmaga,by u kierować ich na swoją modłę.

I tak mas wyglądać przyszłość narodu Polskiego.

Mam taką nadzieje że większość,z tego wyrośnie.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373817

PObolszewickich nauczycieli inaczej nie moze myslec jak tylko POprawnie.
Po co myslec, albo cos poczytac po za mainstream'em kiedy maja gotowa papke myslowa wtloczona pod kopule.

Balcerowicz to najwiekszy przekret zydowski w Polsce.
W ciagu paru lat Polacy stracili wieloletni wlasny dorobek i cala Polska pod pretekstem reform zostala okradziona.
Ten pretekst zostal tak spreparowany ze Poalcy uwierzyli ze musza zostac okradzeni bo nawet nie pisneli.
Do tej pory nie moze Polska sie podniesc z tego zlodziejstwa
ta reforma doprowadzila wlasnie do tego dlugu ,bezrobocia i emigracji za chlebem, ktory teraz mamy.
Za ten przekret ten zydowski zdrajca pacholek zydowskiej mafi z Wall Street,nie powinien byc na wolnosci az do smierci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373824

że ze względu na wiek (jakby jakieś gołe laski się o niego poocierały jego czarne serce mogłoby nie wytrzymać) jego Pan, nijaki Holokausto-Nergal, mu nie pozwolił. Dziadek jest "Temu z Dołu" potrzebny na razie żywy. Słuchając co i jak ten para-ksiądz wygaduje o Holokaust, nie mam najmniejszej wątpliwości kto kim steruje i kto komu się wysługuje.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#373826

Gdy  w Niemczech rodził się hitleryzm  też nie brakowało entuzjastów ogłupionych i wymóżdżonych. Niestety obecnie w Polsce w zakresie moralnosci przyjęto hasło "róbta co chceta", pełna swoboda brak jakichkolwiek hamulców. Nie można tego nazywać zezwierzęceniem bo obraża się tym zwierzęta. Jest to oczywiste wynaturzenie. To jest najgorsze draństwo jakiego idol mediów politycznie poprawnych  zresztą przy ich ogromnym udziale dokonał na szczęście w części młodego pokolenia .Tych ludzi po prostu żal!   Natomiast jeżeli do tego udziału głównie w imię popularności dołączają księża (vide ks A.Boniecki) i inni tzw autorytety z tytułami naukowymi to po prostu brakuje słów. DEGRNGOLADA CAŁKOWITA.! Szatan z zadowolenia kręci ogonem!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373830

Po prostu "Róbta co chceta"...

Pozdrawiam Autorkę z 10, jak zawsze temat przedstawiony wyczerpująco, poparty materiałem filmowym i zdjęciami.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373836

no coz nawet nasi przodkowie malpy sie tak nie zachowuja wiec skad taki instynkt zbydlecenia tych ludzi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373853

Doskonały tekst !!!!

Pzdr !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#373887

 mógłbym się nią kierować - mówił podczas festiwalowego spotkania z młodzieżą celebryta Kuba Wojewódzki." A talmudem mógłby? Tam jest nienawiść?:))

Życie na Białorusi to nie bajka, nie ma też tzw. demokracji (tylko co oznacza to słowo - pozory sprawowania władzy w postaci "wybierania" przedstawicieli narodu w drodze tzw. wyborów? O ile się nie mylę, kraj kiedyś o podobnym jak Białoruś poziomie rozwoju - Ukraina, gdzie jest demokracja, a raczej "demokracja", znacznie cheteniej wspólpracujący z banksterami i eurosojuzem niż Białoruś - ma 2-krotnie niższe PKB na głowę mieszkańca od tejże Białorusi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373919

do listu towarzyszowi Bonieckiemu?
Choć to sami swoi ale ...towarzysz Boniecki starzeje się, stanie nad grobem i co powie św.Piotrowi na Sądzie?
Na "błądziłem" będzie zbyt późno ...zresztą czy masoni w ogóle mogą do św.Piotra?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joanna K.

#374053