Róbta co chceta - uf! nareszcie po.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nareszcie rozjechało sie do swoich domostw towarzystwo w większości pijaczyn, narkonanów i zwolenników wolnej miłosci, uczestnicy balangi organizowanej przez pupila lewactwa Owsiaka ksywa "róbta co chceta" okrzyczanego największym autorytetem dla Polaków .
No cóż medialna propaganda i rycie czerepów odnosi zamierzone skutki - największym zaufaniem cieszy sie ten, którego salon i media stawiaja w danej chwili na piedestale.
W tej kilkudniowej sodomie bardzo przeszkadzałaby wystawa fundacji PRO zorganizowana przed wejściem na teren tej sodomii.
Pokojowy Patrol Jurka Owsiaka zarekwirował ekspozycję Fundacji Pro sprzed wejścia na Przystanek Woodstock.
W nocy z piątku na sobotę, ekspozycja została całkowicie zniszczona przez grupę ok. 10 zamaskowanych sprawców. 10 godzin później, ok. godz. 15.00 w sobotę, wystawa została zdemontowana i wywieziona przez Pokojowy Patrol, służby porządkowe Przystanku Woodstock.

http://fronda.pl/news/czytaj/wystawa_wybierz_zycie_zdemolowana_na_woodstock

A to wszystko w imię - "róbta co chceta "

Róbta co chceta...

Nie liczta się z innymi, hałasujta
Urządzajta parady techno
Pijta, palta, ćpajta
Plujta, wymiotujta, startujta w wyborach
Obiecujta złote góry i gruszki na wierzbie
Oszukujta, korumpujta, bierzta łapówki
Bądźta pewni siebie, oklaskujta
Kupujta co chceta i kogo chceta
Nadążajta za modą, bądźta biznesłumen
Lubta hity i bestsellery, ścigajta się
Pozujta, udawajta, wywyższajta się
Wymandrzajta się, przechwalajta, szarżujta
Poniżajta, bijta, wymuszajta
Kopta leżącego, znęcajta się
Kłóćta się, ubliżajta, wyśmiewajta
Idźta po trupach, awansujta
Zarabiajta, zarabiajta, zarabiajta
Piszta po murach, śmiećta, niszczta przyrodę
Zalewajka sąsiadów, wyrzucajta przez okno
Podglądajta, plotkujta, obgadujta
Mówta co chceta, bluźnięta, kłamca
Wróżta, czarujta, wierzta w horoskopy
Mówta bzdury, bełkoczta, przeklinajta
Nie słuchajta i nie szanujta innych
Nie dotrzymujta słowa, nie ustępujta
Nie myjta się, zakładajta seksszopy
Oglądajta pornosy i książeczki czekowe
Nie czytajta książek, nie uczta się
Wyrzucajta z pracy, redukujta, transformujta
Nie spłacajta długów, prywatyzujta
Umarzjta z powodu znikomej szkodliwości albo przedawnienia
Pouczajta, strofujta, europeizujta
Piszta głupoty, ceńta się, dawajta zły przykład
Podkładajta śmiech pod filmy, nadawajta reklamy
Oglądajta telewizję, czytajta gazetki, nie myślta
Głupiejta, głupiejta, głupiejta
Miejta bogów cudzych, bierzta imię nadaremno
Nie święćta, nie czcijta
Zabijajta, cudzołużta, kradnijta
Mówta fałszywe świadectwo
Pożądajta żony i każdej rzeczy

Wychowujta dzieci na swój obraz i podobieństwo.

Amen.

Przewaga liberalno-lewicowych mediów, popierających ofensywę anty-wartości, sprzyjaa tworzeniu dość specyficznie wylansowanych idolów. I tak np. kosztem przemilczanej ogromnej pracy charytatywnej katolickiego Caritasu stara się maksymalnie wyeksponować jako największego specjalistę od dobroczynności Jerzego Owsiaka.

Jego chwalcom nie przeszkadza i to, że koszty darmowej reklamy dawanej przez telewizję i radio oraz inne media owsiakowej Wielkiej Orkiestrze wielokrotnie przewyższają pieniądze uzyskane przez nią ze zbiórek. Ani to, że zarówno zbiórki pieniężne, jak i sposób wydawania zbieranych przez Owsiaka pieniędzy nie miały i nie mają żadnej należytej kontroli.

W oczach lewicowych mediów Owsiak miał i ma jedną ogromną „zaletę", która przesłaniała wszystko inne: głosił i realizował ideologię maksymalnego „luzu", zasadę „róbta, co chceta". A poza tym milcząc o złach komunizmu przy różnych okazjach dawał i daje do rozumienia, że siewcami zła są różni faszyzujący prawicowcy.

http://www.polonica.net/Jerzy_Owsiak.htm

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

na tych woodstokach i jako babcie-kwiaty taplają się w błotku!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#27308

umiesciłam ich fotke, ta ostatnia chyba...pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27310

Jakie piękne zdjęcie Owsiaka i jego kumpli w gnoju .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27393

odpowiem punktowo:
1. "...większości pijaczyn, narkonanów i zwolenników wolnej miłosci". - gratuluję głoszenia stereotypów i zaściankowości.
2. "pupila lewactwa Owsiaka ksywa "róbta co chceta" okrzyczanego największym autorytetem dla Polaków". - za mocne uogólnienie z tym róbta co chceta. Ktoś go nie okrzyknął, a uznał /społeczeństwo?/
3. "..przed wejściem na teren tej sodomii" - polecam pisanie artykułów rozrywkowych. masz talent Kryśka. nie zmarnuj go.
4. "...ekspozycja została całkowicie zniszczona przez grupę ok. 10 zamaskowanych sprawców. 10 godzin później, ok. godz. 15.00 w sobotę, wystawa została zdemontowana i wywieziona przez Pokojowy Patrol, służby porządkowe Przystanku Woodstock". czy z tymi 10-cioma zamaskowanymi sprawcami to informacja oficjalna od policji, czy relacja twórców wystawy? druga rzecz. jeśli zorganizowała byś przyjęcie w gronie ludzi o podobnym klimacie i nagle przyszedł ktoś, kto na twojej posesji robiłby jakiś happening to byłoby to ok? zgodziła byś się? fundacja Owsiaka na czas Przystanku płaci za teren i ma wyłączność na ten teren i może wypraszać kogo chce /jest gospodarzem/, ale nie robi tego. wystawa antyaborcyjna nie cieszyła się właściwie żadnym zainteresowaniem i nie dziwię się że s a m a zniknęła. choć rzeczywiście została pocięta przez sprawców. nie była poza tym konsultowana z fundacją Owsiaka. to jest dopiero róbta co chceta.
5. "...przemilczanej ogromnej pracy charytatywnej katolickiego Caritasu stara się maksymalnie wyeksponować jako największego specjalistę od dobroczynności Jerzego Owsiaka". Caritas nie jest wcale przemilczany. mówi się o nim kiedy trzeba. nie ma potrzeby mówić o nim codziennie. druga rzecz. siła wydźwięku caritasu jest mniejsza tylko raz w roku. podczas WOŚP. i tyle. nikt Caritasowi nie odbiera tego, że dobrze wykonuje swoją robotę. dostaje za to pieniądze, więc nie jest to do końca wolontariat, ale jednak robi wiele dobrego. trzecia rzecz. myślałem, że wraz ze społecznikami od zbierania pieniędzy na Stocznię Gdańską, specjalistą od dobroczynności jest pan Rydzyk. szkoda tylko, że ma jakieś małe opóźnienia w wypłacie ponad 200mln nowych złotych na konto stoczni. gratuluję takiej Polski.
6. '...koszty darmowej reklamy dawanej przez telewizję i radio oraz inne media owsiakowej Wielkiej Orkiestrze wielokrotnie przewyższają pieniądze uzyskane przez nią ze zbiórek' - gratuluję rozumowania. coś za darmo kosztuje więcej niż jest przychodu ze zbiórki. gdzie tu logika u pani/ciebie. i kto zyskiwałby na tym przedsięwzięciu? dzieci nieeee. telewizja nie, no bo reklamy są za darmo. wręcz traci bo mogłaby przecież w tym czasie wyemitować płatne reklamy. Owsiak? z pewnością. on zapewne inkasuje całą tą grubą kwotę. poza tym rozumiem że autorka - Krysia - jest za finansowaniem telewizji publicznej z reklam nie z abonamentu.
7. "...Ani to, że zarówno zbiórki pieniężne, jak i sposób wydawania zbieranych przez Owsiaka pieniędzy nie miały i nie mają żadnej należytej kontroli". - jakieś źródło mógłbym dostać bo coś nie mogę w to uwierzyć. to nie lux veritatis, że można wszystko wszystkim i bez konsekwencji.
8. "W oczach lewicowych mediów Owsiak miał i ma jedną ogromną „zaletę", która przesłaniała wszystko inne: głosił i realizował ideologię maksymalnego „luzu", zasadę „róbta, co chceta". A poza tym milcząc o złach komunizmu przy różnych okazjach dawał i daje do rozumienia, że siewcami zła są różni faszyzujący prawicowcy". - aha, czyli już nie mamy liberalnych mediów pod postacią tvn24 tylko media lewicowe. ok, nic nie zrozumiałem. "luz i róbta co chceta" tak? wolę być wyluzowany niż spięty, szukać non stop spisków i oczerniać innych, tłocząc przy okazji do mózgów podatnych na to osób propagandę kłamstwa. róbta co chceta to hasło z początków lat 90-tych i jest przełożonym na młodzieżowy język słowem "demokracja". to nie zachęta do robienia czego się chce, nie zważając na innych. to hasło to uosobienie świadomego wyboru, którego ludzie mogą dokonywać. a co do milczenia o złach komunizmu to co on do cholery ma z tym wspólnego. co on ma w tym temacie powiedzieć? on nie jest politykiem tylko społecznikiem. a poza tym, patrząc ciągle wstecz, rozpamiętując to co było, dzielimy naród. życie polega na tym aby iść do przodu a nie stać w miejscu czy tym bardziej się cofać. tak. uważam i uważa tak gro Polaków, że siewcami zła są konserwatywni, zaściankowi, antypostępowi, antyeuropejscy, anty-wszystkoconowe prawicowcy. W dodatku faszyzujący. To jest to co nie pozwala temu krajowi rozwinąć skrzydeł. Zacofanie i spowalnianie każdego procesu, który może nas choć trochę ucywilizować.
felieton autorstwa Krysi uważam za kłamliwą, oszczerczą, nie popartą żadną wiedzą czy źródłem propagandą. ktoś kto rękami Polaków zbiera pieniądze na dzieciaki, organizuje to wszystko, edukuje młodzież i cieszy się niesłabnącym autorytetem - musi zostać oczerniony i zniszczony. jakie to polskie.
ps. jaki śliczny, miły i katolicki wierszyk nam zaserwowałaś. jestem rad. ament.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27423

to może mi wyjasnisz skąd zrobil sie taki medialny raban i nagonka na ministra Schetyne kiedy powiedział,ze trzeba sporzadzic przejrzste zasady rozliczania sie Owsiaka z datków?
Momentalnie media rozpetały burze i pojawiło sie mnóstwo lewackich "autorytetów" ?
A poza tym co co wypisujesz to jakis bełkot,skąds to znam ,taki podobny do tego bewłkotu mediów i "autorytetów",kto nie z nimi to wróg,oszolom ,kołtun i antyeuropejski.
Dla mnie antyeuropejskie i zaściankowe dające przyczynek do korupcji jest sprawa braku przejrzystosśi rozliczeń finansowych Owsiaka .
I proszę Cię myśl, to naprawde nie boli, chociaż najłatwiej przyjmować za objawienie to co podadzą ci media i "autorytety".

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27450

kryska. niestety z przykrością muszę stwierdzić, że w twoim przypadku ilość wpisów nie przekłada się na jakość. skoro tyle wiesz o owsiaku, prawicy, lewicy, europie i panu schetynie to chyba powinnaś pamiętać, że minister schetyna szybko wycofał się z tego co powiedział, bo okazało się że z rozliczeniami w fundacji jest wszystko ok. radzę albo uważniej śledzić wydarzenia i potem wypowiadać się w tych tematach, albo mając świadomość, że się nie pisze prawdy, nie wyrywać słów z kontekstu.
bardzo ubawiło mnie twoje stwierdzenie o bełkocie i autorytetach :) nie wiem skąd ci to w ogóle przyszło do głowy. mam swoje niezależne myślenie. nie mam autorytetów, bo autorytety to mit lub pojęcie względne.
teraz ja ci zadam pytanie. co z tymi pieniędzmi zebranymi przez pana rydzyka na stocznię? gdzie ta pomoc? gdzie ponad 200 mln zł? co z czterema milionami które od kilku lat rydzyk jest winien fiskusowi? gdzie ta transparentność?
może jakieś konkrety przeczytam, bo poprzedni komentarz z rzetelnym blogowaniem politycznym i obyczajowym mało co miał wspólnego a widzę w tobie potencjał obrończo-twórczy jedynie słusznej linii frontu.
"I proszę Cię myśl, to naprawde nie boli, chociaż najłatwiej przyjmować za objawienie to co podadzą ci media i "autorytety" - a o co tobie w tym ostatnim zdaniu chodzi? na czym opierasz tę tezę? skąd słowa o mediach i autorytetach? ktoś ma bujną wyobraźnię, czy mnie inwigiluje, że posiada takie informacje? a może jakaś tajemna wiedza od wysłanników z torunia z panem nowakiem pożal się boże profesorem na czele?
nie zdążyłem jeszcze za bardzo zorientować się co tak naprawdę niepoprawni.pl niosą ze sobą. póki co większość wpisów, na które się natknąłem to posty tworzone przez wyznawców alternatywnej historii polski i świata. ciężko się dyskutuje z tego typu ludźmi, którzy już "wszystko wiedzą", znają prawdy objawione tylko im udostępnione, są zamknięci na jakiekolwiek inne pojmowanie spraw, mają "tajemne" informacje o życiu wrogów, ale nie podzielą sie tą wiedzą /z wiadomych oczywiście powodów/. jak pisałem - z takimi nie podyskutuje sobie człowiek, nie wymieni poglądów, bo odbiją się tylko jak od ściany.
wymagając czegoś od kogoś wpierw wymagaj tego od siebie
to tak apropo myślenia.
pozdrawiam i życzę obiektywizmu i mądrości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27504

a gdzie ja bronie i n ie nakazuje rozliczyc Rydzyka?nic nie wiem na ten temat,wszystkich zbierajacych nalezy przejrzyscie rozliczać.
Trudno zeby się Schetyna nie wycofał skoro został tak obszczekany, po prostu chlopina się zapomniał i musial rownać do szeregu grzmiących "autorytetów".
A poza tym co ty mi to radio z torunia [;podstawiasz? co? ja tego radia nie słucham a Rydzyk to dla mnie taki idol jak i Owsiak, wywindowany przez komunistów.
Wrzuć na luz, uwielbiasz Owsiaka , uwielbiaj, tym bardziej, że to takie trendy jak wysmiewać Rydzyka.
Dla mnie obydwaj to indoktrynerzy i są zagrozeniem dla ludzi wierzących im.
I obydwaj jednakowo żeruja na emocjach i siedza w kieszeniach ludzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27511

ależ ja nie piszę, że bronisz rydzyka. dla kontrastu jedynie podaję przykład tego co tak naprawdę wymaga kontroli i to pilnej.
nie uwielbiam owsiaka, ale doceniam to co robi, bo robi na prawdę wiele. dla mnie jest gościem, który stara się tchnąć w młodzież /często zagubioną, porzuconą/ wiarę w ideały i człowieka. ten gościu robi to za tych, którzy powinni to sami robić. to nie jest kryska fanatyzm, uwielbienie, ślepa miłość do owisaka. jestem na tyle świadomym człowiekiem, że potrafię sam rozróżnić co jest dobre a co złe. nie potrzebuję do tego autorytetów i mediów. a bronię owsiaka, bo paszkwil do którego link podałaś to powinna być skaza na honorze tych, którzy mienią się "Polskim Niezależnym Związkiem Patriotycznym" 'Katolicko-Narodowym Ruchem Oporu kontrreformacji i kontrjudaizacji". Jeśli tak ma wyglądać katolicyzm w tym kraju to ja odpadam. A jeśli jeszcze nie do końca się do mnie zraziłaś to może napiszesz mi czy utożsamiasz się ze słowami z wierszyka, który cytowałaś w kontekście owsiaka? i co ma "Wróżta, czarujta, wierzta w horoskopy", "Kupujta co chceta i kogo chceta" /a to coś złego?/, "Wyrzucajta z pracy, redukujta, transformujta" itd itd... do owsiaka? pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27516