Wyjątkowo zeświniona swołocz

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Grzegorz Miecugow (ur. 22 listopada 1955 w Krakowie) – polski dziennikarz, wydawca i prezenter Wiadomości w TVP1, wcześniej pracował w Trójce, potem twórca i prezenter Faktów TVN w stacji TVN.
Prowadził pierwszą polską edycję reality show Big Brother.
http://www.bigbrother4.org/informacje-bb1.php
Idealnie wpasował się w klimaty tego programu swoją kulturą, intelektem i talentem, zwłaszcza znajomością języka angielskiego.
Nie zapomnę jego "angielszczyzny" w rozmowie z żoną jednego z uczestników programu - Klaudiusza.
Klasyk Bolek rzekłby - Miecugow, to taki przynieś, wynieś, pozamiataj i ani be, ani me, ani kukuryku jeśli idzie o znajomość języka angielskiego.
Tak to właściwe miejsce dla towarzysza Miecugowa, syna Bruno Miecugowa, tego samego, który wespoł z Szymborską i innymi "intelektualistami" podpisali słynny apel krakowski do władz PRL o rychłe ukaranie biskupów krakowskich, którzy odważyli się krzywo spojrzeć na jedynie słuszną władzę.

http://wapedia.mobi/pl/Rezolucja_Związku_Literatów_Polskich_w_Krakowie_w_sprawie_procesu_krakowskiego

Obecnie szef zespołu wydawców w TVN24. W stacji prowadzi m.in. Gościa Porannego oraz nadawany okazyjnie Inny punkt widzenia. Jest również współgospodarzem Szkła kontaktowego. Ten zeświniony wazeliniarz dzisiaj ocenia innych.
Ocenia i klasyfikuje.

- " Gdy kilka lat temu Andrzej Urbański ściągał do siebie Monikę Olejnik, inwestował w publicystkę niezależną. Osobę, która w razie potrzeby przyłoży jednemu lub drugiemu. Teraz nie mam najmniejszych wątpliwości, komu w TVP 1 przyłoży Joanna Lichocka - mówi Grzegorz Miecugow" -.

No koń by się uśmiał.
Tak, Olejnik przyłozy i jednemu i drugiemu ale Kaczyńskiemu, tak samo jak towarzysz Miecugow w swoim SK dla leśnych babek i dziadków.
Miecugow nawet brew zmarszczy i lekko ją uniesie, kiedy dzwoniące leśne ludki nazywają Kaczyńskich kurduplami, przykurczami czy faszystami.
Nigdy nie przerwie dzwoniącemu chamowi, bo przecież demokracja jest a on jest jej gorącym oredownikiem.

Stąd właśnie ten jego programik, godzinka nawalanki na opozycję, bo opozycja jest be i śmieszna i nalezy ją unicestwić.
Donek jest cudny i cacy, a PO to partia wymarzona.
Tylko nigdy Miecugow i zuroczone Tuskiem leśne babki nie uargumentują na czym to "cacy" Donalda polega.
To jest po prostu pewnik.
Zresztą ani rząd ani jego naczelnik Tusk to nie temat do tego programu.
Oni nie są śmieszni, oni są niczym nieoszlifowane brylanty dla Miecugowa i jego publiki.
I jeszcze jeden "kwiatek", normalnie perełka w usteczkach Miecugowa:

- Istnieje niezależna publicystyka? pyta Dziennik

Miecugow odpowiada:

-Tak. Myślę, że na przykład Tomasz Lis nie uprawia partyjnej publicystyki. Nie chcę wymieniać innych nazwisk, ale co do większości kolegów dziennikarzy doskonale wiem, jak skomentują słowa jednego czy drugiego polityka. I też nie chce mi się już tego słuchać. Bo za do bólu przewidywalnymi politykami idzie do bólu przewidywalna część komentatorów.

Za kim wlecze się Miecugow to każdy widzi.
Ot, jeden z gromady ześwinionej swołoczy.

A całość "mądrości" Miecugowych tutaj:

http://www.dziennik.pl/opinie/article555736/Miecugow_Telewizja_idzie_w_rozrywke.html

ps. przednie są komentarze do tej rozmowy z naczelnym ześwinionych.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

był za postępem, to i synek ma POparcie dla jedynie słusznego POstępu na facjacie!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#48547

na YOU TUBE były dobre filmiki - telewidzowie krytykujący tych palantów prowadzących, szukałam ale pousuwane już są

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48549

...że Miecugow równocześnie prowadził i prowadzi programy rozrywkowe, satyryczne i publicystyczne. Już samo to kompromituje definitywnie zarówno jego, jak TVN.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48554

Oczywiście że ważne sprawy poruszasz a i persony nie pomniejsze same "bochatyry" twoich prezentacji ..

Zatem w podobnej sprawie udaję się do "Ciebie" właściwie z jednym nurtującym mnie pytaniem na które jak dotąd nie znam odpowiedzi.

Chodzi mianowicie o samego diabła w ludzkiej powłoce nijakiego Adama Humera ..a konkretnie gdzie jego szczątki doczesne spoczywają ..Bo wiadomym mi jest że ów belzebub już dokonał żywota ..

Zatem jeśli znasz miejsce pochówku (ale na 100%) z miejscowością , nr alei i grobu będę ci wdzięczny wraz z grupą moich znajomych w imieniu których właśnie się tu zwracam ..
Być może ktoś jeszcze czytając to wypowie się w tym temacie
Z góry serdecznie dzięki za każde INFO ..

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#48564

zmarł w Warszawie a gdzie poc owany to tajemnica, nigdzie nie można się doszukać

pozdro

http://video.google.com/videoplay?docid=7529099408124076490#

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48574

merypol

Magda Umer gwiazda PRL, córka Humera wie znakomicie
po co główkować zbytecznie ....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

merypol

#81953

Magda Umer nie jest córką Adama Humera tylko jego bratanicą. Ojciec pani Magdy Umer to brat rodzony Adama Humera (Edward), obydwaj mieli żony żydówki i obydwaj przed II wojną należeli do komunistycznych partii Polski i Ukrainy, które miały na swoich sumieniach zamachy terrorystyczne na pracownikach urzędów państwowych i administracji państwowej II RP oraz na żołnierzach oficerach Wojska Polskiego, należał również do niemieckiej organizacji (Adam Humer) "Funk" oraz do ukraińskiej partii komunistycznej. Ojciec pani Magdy Umer był funkcjonariuszem informacji wojskowej we wojsku ludowym, on również miał na swoim sumieniu życie wielu Polaków, tak jak jego brat zwyrodnialec, który sam katował Polaków w czasie przesłuchań. Ich ojciec Wincenty Humer został zabity z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego po wojnie za to co robił przed wojną, a przede wszystkim za to co robił po wojnie - z ramienia PPR-u przeprowadzał w tamtych rejonach gdzie cała ta rodzinka mieszkała reformę rolną. Wyrok wykonano na nim w dniu 31 maja 1946 r. został zabity w Kmiczynie. To samo dotyczyło Adama Humera i Edwarda (H)Umera jego rodzonego brata, na których były również wydane wyroki śmierci przez PPP tylko nie zdążono ich wykonać, a to wszystko działo się w okolicach Tomaszowa Lubelskiego ich dwie siostry też uciekły z okolic Tomaszowa Lubelskiego, były propagandzistkami PPR-u na tamtych terenach. Niezła cała rodzinka.

Problem polega na tym, że pani Magda Umer we wszystkich swoich oświadczeniach na ten temat, oznajmiała że nie miała nic wspólnego z ubecją/esbecją ani z samym Adamem Humerem co jest oczywiście haniebnym kłamstwem. Pani Magda należała do Krzywego Koła, była uczennicą licem im. Gottwalda, do którego w tamtych czasach mogli uczęszczać tylko dzieci, ubeków i partyjniaków, nikt inny.

Ta pani właśnie dzięki swoim koneksjom rodzinnym w PRL-u robiła karierę.

Natomiast pan Edward (H)Umer za swoje zbrodnie nie poniósł żadnej kary, natomiast sam Adam Humer dostał za swoje zbrodnie dokonane na narodzie polskim siedem lat więzienia, to jedyny komunistyczny zbrodniarz, który tak naprawdę poniósł jakąkolwiek karę w Polsce po 1989 roku za swoje zbrodnie dokonane na narodzie polskim zaraz po wojnie, być może z tego powodu, że nie miał korzeni żydowskich. Humerowie mieli pochodzenie niemieckie, mieli tylko żony żydówki stąd może ten wyrok dla niego, zresztą w połowie odsiadki został wypuszczony z więzienia z powodu złego stanu zdrowia. Nigdy za swoje zbrodnie Adam Humer nikogo nie przeprosił i nie wyraził za to swojej skruchy. To samo dotyczy Magdy Umer, która nigdy nie przeprosiła Polaków za to co robił jej ojciec oraz jej stryj.

Pozdrawiam.

Polecam film o Adamie Humerze, w tym filmie są urywki procesu nad Adamem Humerem i zeznania świadków o tym co wyprawiał Adam Humer, m. in. Stanisława Skalskiego, który był katowany przez tego zwyrodnialca w czasie jego przesłuchań w więzieniu mokotowskim.

Część pierwsza (1/5) :

http://www.youtube.com/watch?v=u4v-l4PNro0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#81968

ta swołocz zeświniona z tym durnym i nic nie wnoszącym szkiełkiem, leśne babki dzwoniące z zachwytami nad cudakiem.Następna zeświniona to michalik i teller w gilotynie w superstacji, ci ostro jadą po PiSie i rydzyku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#48618

niedomyta janinka jak pisze jeden tu na forum, robiąca za rzecznika ryżego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#48619

Janinka to stara PZPRówa
wczesniej rzeczniczka Millera i fanka "boskiego"Olka

pozdro

ps.Michalik i Teller to apogeum chamstwa na wizji

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48622

niezależny swołocz miecugow zebrał nieprzychylnych komentarzy, i ja dodałam, często pisałam na forum tvn24, ale tam panuje cenzura za PRL.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#48624