Medialny dance makabre dziennikarskich "dziwek"

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
W normalnym kraju demokratycznym przedstawiona niżej para dziennikarzy zostałaby wegnieciona przez widzów oraz brac dziennikarska w przysłowiowa glebe. Oto te dwie dziennikarskie "dziwki". Jedna "dziwka" to prowadząca swoją puszkę w lewackim smietniku Superstacja oraz jej stały towarzysz - komentator, a raczej klakier PZPRówy Paradowskiej i tak jak czerwona wywłoka wazeliniarz trzymajacych władzę. I oto ich makabryczny, medialny dance makabre. Dziennikarska "dziwka" Paradowska zamiast stawać po stronie pokrzywdzonych, broni urzędników, którzy nie dość, że nie stanęli na wysokości zadania, to ewidentnie mijali się z prawdą. Opluwa rodziny smoleńskie, a jej klakier rakowiecki siedzi jak mysz pod miotłą. I jeszcze jeden dance makabre dziennikarskiej "sdziwki" Paradowskiej. usprawiedkliwa bezczeszczednie zwłok ofiar smoleńskich. Bardzo smieszył ja chamski zarcik Palikota o ś.p.Gosiewskim. - Gosiewski we Włoszczowie? Oczywiście, że tak - bo "dziwka" dziennikarska tez widuje s.p.Gosiewskiego na peronie. - A tak na marginesie, ponieważ z duża częstotliwością kursuję między Warszawą a Krakowem właśnie przez Włoszczowę, często widuję posła Gosiewskiego, bo jakoś, gdy widzę napis „Włoszczowa” od razu mam skojarzenie ? Gosiewski. I jest to zupełnie sympatyczne skojarzenie. Dlaczegóż to piękną nocą miałby się nie przechadzać po tym bardzo porządnym peronie?- ]]>http://paradowska.blog.polityka.pl/2010/07/18/gosiewski-we-wloszczowej-o...]]> A poza tym jest juz bardzo znudzona tym Smoleńskiem. A jej druh Rakowiecki? Jacek Rakowiecki (ur. 28 listopada 1958 w Warszawie[1]) – polski dziennikarz prasowy, działacz opozycji w okresie PRL. Studiował teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (studiów nie ukończył). W 1978 został członkiem redakcji niezależnego pisma studenckiego „Indeks”, wydawanego przez Studencki Komitet Solidarności w Krakowi]. W 1981 został zastępcą przewodniczącego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i członkiem prezydium Krajowej Komisji Koordynacyjnej tego zrzeszenia. W stanie wojennym został internowany[3] i przebywał w obozie w Załężu koło Rzeszowa do 27 maja 1982. Po zwolnieniu pracował w administracji „Tygodnika Powszechnego”, w 1987 został członkiem redakcji tego tygodnika i p.o. sekretarza redakcji. W 1989 związał się z „Gazetą Wyborczą” – był sekretarzem redakcji, kierownikiem działu kultury, a także dyrektorem wykonawczym i członkiem zarządu Agory (spółki wydającej dziennik). W 2007 za działalność w opozycyjną w czasach PRL odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Odmówił przyjęcia odznaczenia z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego z powodu „przekonań politycznych” Oto dziennikarskie "dziwki" pozbawione empatii, rzetelnosci i obiektywizmu, kształtujące opinię publiczną. I artyści też.
Brak głosów

Komentarze

Ani słuchać, zresztą.

Dzięki, że ich punktujesz, Kryska.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#300181

Nagroda będzie przyznawana drogą głosowania blogerów za wyczerpujące, bieżące, wnikliwe i zasadne TĘPIENIE MEDIALNYCH ŚCIER!
P.S. Załączonych filmików nie odtworzyłam, bo sam widok mi wystarczył, aby poczuć wewnętrzne bleeeee
10 bez dyskusji

Vote up!
0
Vote down!
0
#300190

by zemdliło; pani Paradowskiej życzę częstych podróży przez Szczekociny (koleją, oczywiście)

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#300192

W sobotę obejrzałem na planet+ dokument o A. Camusie. Dla Francuzów może to zwykły filmik dla mnie szok przepaści jak daleko Polska jest od krajów cywilizowanych.
Jednym z poruszonych problemów była sprawa rozliczenia się Francuzów z kolaboracji z Niemcami.
Oto garść myśli Camusa na ten temat:
"Nie można brać pod uwagę odbudowy kraju bez czystek".
"Kraj który pominie okazję do rozliczenia się z przeszłością jest na dobrej drodze by zmarnować szansę odnowy".
W tle leciały zdjęcia z ulicznych linczów wymalowanych swastykami kolaborantów. Zapadło kilka wyroków śmierci na najbardziej ześwinionych zdradą ojczyzny obywateli. Wyroki wykonano.
Czyli Polska to nie mały kraj zaściankowych nienawistników lecz sprawa osądzenia zdrajców jest palącym i odwiecznym problemem cywilizacji. PO i akolici mają się czego obawiać.
Jak zwykle proszę o wklejenie i osądzenie po obejrzeniu czy coś się zmieniło od 40 lat: http://www.youtube.com/watch?v=FYtHMyDylik

Vote up!
0
Vote down!
0
#300205

Vote up!
0
Vote down!
0
#300209

To nie jakieś tam disco polo ku uciesze gawiedzi. To piosenka Jana Krzysztofa Kelusa. Tego co to ostatnio w zawikłanym talmudycznie liście do Szechtera napisał:ty jesteś totalitarna świnia.
"czterej znawcy od nawozów i od świata
Masy pracujące stracą gdy realna płaca spadnie
gdy porosną (groby) wyjdzie na jaw kto szczuł i co było grane"

Czy groby smoleńskie już porosły?

Vote up!
0
Vote down!
0
#300249

No masz, ktoś się obraził w imieniu tych gwiazd dziennikarstwa. Doczekałas się zgłoszenia o naruszeniu.

No to jak tych funkcjonariuszy grzecznie a trafnie nazwać? Niech mi ktoś, zwłaszcza ten, kto zgłaszał, podpowie, bo ja nie wiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#300216

W Aleksandrii międzynarodowa ekspedycja odkopała mumię. Mumia ożyła. Kiwa głową by zbliżył się Polak.Mumia pyta:
Czy Paradowska jeszcze wysługuje się dla jakiegoś reżimu?
"wysługuje się" jest wyrazem zastępczym który blado i niezbyt dokładnie oddaje istotę tej ciągłej usługi seksualnej wynikającej z charakteru

Vote up!
0
Vote down!
0
#300225

Niedaleko mnie przez pewien czas był wielki billboard, na którym jej równie wielka twarz miała reklamować radio TOK FM. To było dla bardzo odpornych. Ja wymiękałam.

I nie chodzi o wiek, bo twarz starszej osoby może być piękna, tylko o charakter ujawniający się na tej twarzy. Do tego nadmiar kosmetyków kolorowych (tak w ogóle to nic przeciw nim nie mam). W sumie groteska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#300229

MAKABRA
apetyt na kobitki mozna stracic

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#300237

że Jacek Rakowiecki ma bardzo ciekawy "opozycyjny" życiorys. Adam Michnik też ma, oczywiście. Gdybym był władzą ludową to hołubiłbym takich, bo ułatwiając karierę mógłbym od nich wiele oczekiwać lub wymagać.
Popieram akcję przybliżania postaci "zasłużonych negatywnie". Niech pamiętają że nie są bezimienni, a ich słowa będą pamiętane. Wierzę, że gdy doczekamy "normalności", nie będzie dla nich miejsca w uczciwych mediach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#300224

Zobaczcie na te i inne dziennikarskie szuje, niby takie inteligentne a jednak takie głupie. Nie chce mi się wierzyć że nie zdają sobie sprawy, że wszystko co powiedzą i napiszą nie ginie. Nie te czasy aby opierać się tylko na pamięci, nie te czasy. Skoro jednak o tym wiedzą to dlaczego tak postępują, może jednak nie głupie a trzymane na krótkiej smyczy.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#300226

Jeszcze jeden mały cytacik z laureata nagrody Nobla (czy Camus uwiarygodnia ten lewacki instrument propagandy?)
"Godność pisania w tym dziennikarstwa wynika z dwóch rzeczy:
od odmowy kłamstwa
i sprzeciwu wobec przemocy".

Jak to się ma do tej gównianej( od nazwy gazety) menażerii?

Vote up!
0
Vote down!
0
#300238

to obce dziennikarskim "dziwkom"

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#300240

... kręgarza, a już szczególnie chirurga plastycznego. No, ale co innego nieftoruble, a co innego nieftokopiejki...:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#300242

jej nie pomoże
nawet stylista trumienny

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#300243

Kryska, nie ma, co sie przejmować jakieś barachło Esbecko-Ubeckie tutaj szaleje.
Twoje wpisy są swietne pozdrawiam z Krakowa!

Vote up!
0
Vote down!
0
#300245

Merdialnych szmat nie słucham, nie oglądam i kogo mogę do słuchania i oglądania swołoczy zniechęcam.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#300303

trzeba słuchac i pietnować

po9zdr4awiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#300384

Takie mówiąc prosto qrwiszony medialne, będziemy umieszczać w przyszłych obozach pracy. Zamiast najwyższych wyroków, będą za te wszystkie kłamstwa dożywotnio ciężko pracować i tam odczują większą karę niż zwykły złodziej czy też inny bandyta. Tak naprawdę, te parszywe śmieci dziennikarskie dokonują nie tylko przestępstwa a największej zbrodni, bo czym jest notoryczne oszukiwanie narodu, biorąc za to ogromne pieniadze i stając się zarazem nietyklanymi w "demokratycznym" kraju, innego bandyty tuska.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#300307

Dziwka a dziwka ,by bardziej była pikantna to dodam że TANIA DZIWKA,,,,chciałbym kiedyś przeczytać podobny i tak bezpośredni opis Moniki Olejnik,,

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

rikardo

#300330

a ty tu takie... cos.

Vote up!
0
Vote down!
0
#300338