Kopacz a sprawa piekła

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W eschatologiach religii uznających życie pozagrobowe, piekło to miejsce przebywania lub stan dusz zmarłych, potępionych za grzechy lub winy wobec bogów popełnione na ziemi.

W Warszawie pod Ministerstwem Zdrowia odbywa się protest solidarności ze strajkującymi i głodującymi pielęgniarkami z Podbeskidzia.
W Ministerstwie Zdrowia Ewa Kopacz rozmawiała z liderami Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Pielęgniarki z pięciu szpitali na Podbeskidziu strajkują od dwóch tygodni.
Domagają się przestrzegania porozumienia z 2006-2007 r., według którego podstawy wynagrodzenia miały być podwyższone do nie mniej niż 3 tys. zł.


Właściwie to sprawa tych kobitek ani mnie ziąbi ani grzeje.
Bo co one mogą dzisiaj?
One mogą dzisiaj wskoczyć Panu Premierowi tam, gdzie wszyscy inni z problemami mogą go pocałować.
Już nie będzie powtórki z 2007 roku.
Oj, łza się w oku kręci na samo wspomnienie.
Ten uroczy kilkutygodniowy piknik, ten stukot plastikowych butelek, te transmisje na żywca i jak zwykle zwarte i gotowe do patrzenia władzy na ręce tvn24.

To se ne wrati!
Nie będzie tvn24, bo oni mają na oku opozycję.
HGW kanapek nie podrzuci, Najsztub rosołu nie uwarzy, Jolka bezy na deser nie przyniesie a i występów artystyczntch nie ma w programie, bo wszelkie komedianty dumają teraz nad tym jak Polskę od tragedii narodowej uchronić, czytaj - jak nie dopuścic do reelekcjii Kaczyńskiego.

Wtedy to było mnóstwo komediantów i wszyscy pomagali umęczonym pielęgniarkom, deptanym przez faszyste Kaczyńskiego.
A jakie zachciewajki babki miały, kiedy siedziały sobie takie znudzone w gabinecie premiera.
Żurku żądały o 23 ciej i jajec w majonezie i innych delicji.
I Kaczyński żądania wypełniał, normalnie za kelnera u nich robił.
A one i tak grymasiły i fochy strzelały.
A to podpasek było za mało a to majtki brudne.
Dzisiaj moje drogie Pańcie powtórki z rozrywki nie będzie i gaci na zmianę nie szykujcie, bo dziś to rządzi cudny Donald miłością przepełniony.

A i Kopaczowa z ulicy Miodowej inaczej patrzy na was moje kochaniutkie, bo inaczej siedzi.

Minister Kopacz twierdzi, że dyrektorzy szpitala decydują o zarobkach, a nie ministerstwo.
Zrozumiały?
No, to do roboty i to wężykiem.

Pielęgniarki postanowiły ogłosić ogólnopolski protest, jeśli do środy nie zostanie rozwiązana sytuacja pielęgniarek z Podbeskidzia.
Minister Kopacz nie zaproponowała żadnego rozwiązania podczas spotkanie z OZZPiP.
Za to pani Kopacz obskoczyła wczoraj wszystkie okienka telewizora i postraszyła niezdyscyplinowane piekłem.

- "Do piekła trafi ten, kto powie, że przez ostatnie dwa lata pielęgniarki nie dostały żadnych podwyżek" - mówi minister Ewa Kopacz

Pani Ewa nie dopuści również.

- Nie dopuszczę do sytuacji, w której pacjent będzie zakładnikiem w jakichkolwiek sporach "-

Patrzcie jak to punkt widzenia się Kopaczowej zmienił i jak się uzależnił od jej dzisiejszego punktu siedzenia na Miodowej.

http://www.tvn24.pl/-1,1644377,0,1,nie-pozwole--by-pacjent--stal-sie-zakladnikiem,wiadomosc.html

Pilegniarki przed wami tylko PIEKŁO!

W wierzeniach mitologicznych wszyscy są wobec śmierci równi, wszyscy przechodzą tę sama ścieżkę i trafiają w to samo miejsce.
Wejścia do tej krainy strzegł straszliwy pies- Cerber, który nie wpuszczał do środka niepowołanych ludzi. Hades odgrodzony był od reszty świata pięcioma rzekami, które opasywały go swoimi pierścieniami. Pierwszą rzeką, jaką przekraczali zmarli była Lete- Zapomnienie, po jej przepłynięciu ludzie przestawali pamiętać i tęsknić za tym, co pozostawili na ziemi. Następna była rzeka Smutku- Acheron.
Dalej Kokytos- Jęczenia i Płaczu, wreszcie Pyriflegeton- Ziejąca Ogniem oraz ostatnia rzeka- Styks, przez którą przewoził dusze pobierając opłatę jednego obola Charon.
W mitologicznych zaświatach również dochodzi jednak do sądu.
Za ławą zasiadają czterej sędziowie- Minos, Radamantys, Ajakos i Triptolemos. Oni decydowali gdzie miała wędrować dusza.
A miejsca docelowe były trzy- podobnie jak w wierzeniach chrześcijańskich.
Dusze, które nie wykazały się ani szczególną cnotą ani nie popadły w grzech pozostają w Hadesie.
Te, które zasłużyły sobie na lepszy los udają się od Elizjum, zaś te, które zmarnotrawiły czas ziemski na zbrodnie i czynienie zła zostają zesłane do Tartaru. Tartar był odpowiednikiem chrześcijańskiego piekła.

Ciekawe kto będzie za Charona robił i obole pobierał, który z POwców za psa Cerbera się przebierze i kto będzie sądził?
Przecież nie tryskający miłością Tusk, bo on rządzi, bo tylko ludzie kochający mają prawo rządzić.

Wszyscy inni do piekła!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

kryska,
To coś nowego!
Rzekomo empatyczna gęś gęgawa z zoz'u z Szydłowca/ nic nie mam do gęsi, tak do zoz, a tym bardziej do starego Szydłowca/ POkazała średniemu personelowi pazurki!
I Mareczek K. zmarzniętemu białemu personelowi ani fraszką nie sypnie, ani grzańca nawet z najpodlejszego wina nie POdrzuci!
A gorący rosołek by się zdał!, ale wszystek Sobiesiakom POsłano POd gondole!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#48577

choć do Podbeskidzia należy obskurny szpital z Żywca, hanka herbaty nie przyniesie bo była u kropki olejnik, jolanta jest na wystawach w księgarniach ze swoją lekcją stylu dla gospodyń domowych, a kopaczowa poszła do fryzjera może wreszcie koafiurę zrobi jak kiedyś gierkowa w Paryżu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#48633

tvn nadaje ale na Kaczyńskich i na Prawo i Sprawiedliwość
mają pełne łapy i mordy roboty

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48639

Jakie pieklo dla ludzi Tuska i Kopacz, którzy rozporządzeniami wprawadzają w Polsce eutanazję. Ludzie dla których chorzy i slabi są klodą u nogi państwa. Państwa, które powstawaly w imię solidarności narodowej, kim są dzisiaj ci ludzie, którzy negują istnienie państwa.. Gdyby nie państwo wlaśnie, to pani Kapacz za swój wygląd, już dawno bylaby zjedzona, a pan Tusk pracowalby co najwyżej w "taborach krzyżackich". Więc panie pielęgniarki, daliście po dupie Kaczyńskiemui, mimo, że wylożyl grube miliardy na wasze place. Teraz, kiedy jeszcze niedawno wasza koleżanka lizala wam dupe na wiecach dla wladzy, a teraz straszy was bezrobociem, nie potraficie calą swoja mocą przywrócić do wladzy waszego dobroczyńcy. Jako jedyny chyba dzisiaj polityk i jego PIS-owskie poglądy bronią waszych interesów , kosztem braku wladzy wlasnie. Chcecie żyć w świecie fantazji placowych, doktorków, którzy bez oglądania się na innych w Polsce, chcą zarabiać jak w Szwecji czy Niemczech, po 10-20 tyś. zlotych, a skladki, placą ludzie o dochodach 10-krotnie niższych??? Jak to może funkcjonować, gdy place i ceny procedur medycznych, brane są z księżyca. Podzial funduszy placowych jak w prywatnym folwarku??? W sluzbie zdrowia maja byc wyższe niż srednia krajowa. Tak się nie da, to wiem ja prostak, o tych wlaśnie srednich dochodach i wyksztalceniu, wcale nie ekonomicznym.. Slużba zdrowia ma byc państwowa, dobrze i sprawiedliwie zarządzana i nigdy nie powinno brakować pieniędzy na leczenie. Powinno się wykorzenic lekarzy, pracujących w państwowej mając prywatne praktyki lekarskie. Patologie wynikające z tych procederów dzialają na szkodę spoleczeństwa. Szybka decyzja w tej sprawie postawilaby, sprawę slużby zdrowia na nogi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48686

pielęgniarka nie jest szanowana w Polsce. Dlatego serwis jest kiepski bo wszystkie wyjeżdżają za granice. Moze Tusk będzie je ściągał z Chin?


lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć. Anglia inwestuje w pielęgniarki, a w Polsce?
rehabilitacja neurologiczna jest bardzo ważna w UK. Państwo inwestując w pielęgniarki ma zysk. Nie trzeba wydawać tak dużo pieniędzy na leki, opiekę środowiskową itd.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325061