Co z tym sądem?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję, jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy - powiedział premier Tusk. I zapowiedział, że jutro spotka się z ministrami w tej sprawie. - Jutro mamy spotkanie z zastępcą prokuratora generalnego, ministrem sprawiedliwości Markiem Biernackim i ministrem spraw wewnętrznych Bartłomiejem Sienkiewiczem. Będziemy wspólnie zastanawiali się, jakie kroki podjąć, aby walka z bandytyzmem była skuteczniejsza niż do tej pory - powiedział Tusk we wtorek na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu, odnosząc się do niedzielnej bójki z udziałem pseudokibiców na plaży w Gdyni. Sąd nieposłuszny Tuskowi. Nie aresztuje kibiców.

Zatrzymanym mężczyznom szybko postawione zostały zarzuty pobicia, a prokuratura wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec nich trzymiesięcznego aresztu z uwagi na obawę matactwa. Sąd zdecydował jednak, że zatrzymani mężczyźni mogą wyjść na wolność i nie zgodził się na zastosowanie wobec nich trzymiesięcznego aresztu. Decyzja w sprawie trzeciego zatrzymanego zostanie podjęta jutro. ]]>http://niezalezna.pl/45054-sad-nieposluszny-tuskowi-nie-aresztuje-kibicow]]> - Dlatego te pościnane w gdyńskiej policji głowy to zasłona dymna mająca być preludium przed wielką rozprawą z „kibolami” i „bandytami” 11 listopada w Warszawie. Nie wierzycie? Deklaracje o tym, że to państwo ma „monopol na przemoc” są składane bardzo na poważnie, choć brzmią komicznie. Ale potraktować należy je wyjątkowo poważnie. Ten drobny incydent na gdyńskiej plaży może być początkiem wyjątkowo niebezpiecznych i desperackich ruchów rządu. Nie spodziewałem się, że znów zapowiedź tragicznych wydarzeń wypłynie z mojego miasta.- ]]>http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/co-wlasciwie-stalo-sie-w-gd...]]> Natychmiast izolować te dwie blondynki niebezpieczne dla obywateli IIIRP!
Brak głosów

Komentarze

wie i 1000 innych pretekstów by pokazać Polakom kto tu rządzi. A sędziów i prokuratorów lepiej podgrzać zawczasu. Zwłaszcza tych, którzy odsądzają wg sprawiedliwości, a nie wg potrzeb Tuska.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#376944

 pod którymś z tekstów, że don tusku zostawia sobie furteczkę przemocy na gorsze czasy... Oby tylko znowu nie polała się krew. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376952

 

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#377003