areszt

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Wczoraj [7.05.2018] dowiedzieliśmy się, że Gawłowski, prominentny działacz PO, pozostanie jednak na co najmniej trzy miesiące w areszcie.  Jest on podejrzany o branie łapówek.  Najważniejszą rzeczą jest to:

  "Sprawę zażalenia na decyzję o areszcie rozpatrywał jednoosobowo sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie Ryszard Małachowski, który został wyznaczony w losowaniu. Małachowski jest...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

.

Stanisław Gawłowski, czołowa figura PO został decyzją sądu rejonowego w Szczecinie aresztowany na trzy miesiące. Czy sąd okręgowy zmieni? czy utrzyma to postanowienie okaże się za kilka tygodni.
Chyba, że wpływy mecenasa R. Giertycha są tak duże i zażalenie w kosmicznym terminie zostanie rozpatrzone niemal ad hoc.

Do tego czasu tuz zachodniopomorskich cwaniaków pozostanie zapewne w celi...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Puk! puk! Kto tam? Czyżby tik, tak! Nie! Heuer Tag!

Brakuje mi celnego, właściwego dookreślenia na te gorące, a raczej parzące co niektórych grudniowe dni.

Nawet, ale tylko z pozoru grożna przesłanka atomowego ataku na Polskę z armaty Timmermansa kaliber 7 schodzi na dalszy plan!, gdy widzę przerażone twarze tych różnych przekrętasów, którzy sądzili, że już na dobre dosiedli ...Rubikonia i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ostatni wpis był b. krótki, więc dzisiaj odwrotnie.
Nie ma dnia, aby opinia publiczna nie otrzymała komunikatu CBA, prokuratury o zatrzymaniu, aresztowaniu kolejnych przekrętasów, pieszczochów IIIRP, którzy jeszcze do niedawna byli dosłownie nietykalni w IIIRP.

Nadzwyczajna kasta nietykalnych.

To dla wielu z nich, ekipa D. Tuska, czyli koalicja PO/PSL uchwaliła tak naprawdę amnestię, skracając...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (11 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Każdy ( może niemal każdy!) szef firmy wie co to jest odpowiedzialność za działanie na jej szkodę.
Jak też to, co znaczy odpowiadać z tytułu braku nadzoru nad podległymi sobie pracownikami!
Każdy! ...POza Donaldem Tuskiem!
Bowiem on, będąc premierem wielokrotnie dawał dowody nie tylko werbalne, że za nic nie odpowiada!

Odpowiedzialność.
Nadzór!
Dzialalnośc na szkodę!
Brak dbałości o mienie...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Jak się dowiedzieliśmy spod sali rozpraw od osoby będącej na miejscu dziś dopołudnia Adam Słomka został aresztowany w sądzie w Nowym Sączu i odwieziony w kajdankach przez tamtejszą policję w nieznanym kierunku.

Słomka został wezwany do sądu w sprawie o zajścia z policją (szykany funkcjonariuszy), jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznych manifestacji w celu usunięcia "pomnika wdzięczności"...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Idiotyzm rzeczpospolitej oszustów przekracza granice. Sąd, tak-sąd, orzekł że 5 dni aresztu :„spełni cel wychowawczy i prewencyjny" wobec kobiety z demencją starczą. Bez serc, bez ducha bez rozumu. Tacy stają się Polacy? 

92 -letnia rencistka  dostała wezwanie do aresztu bowiem nie zapłaciła mandatu za "kradzież" bukietu kwiatów wartości 30 zł.

Schorowanej staruszce Sąd wymierzył karę - mandat w...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Toruński areszt śledczy zwany , okrąglakiem już czeka na J. Vincusia Rostowskiego. POdobno na czas przed 25 maja były odtuskowy niszczyciel polskiego budżetu ma tam zamieszkać?

Nalęzy mieć tylko nadzieję, że sankcję mu się przedłuży co najmniej na dalsze po trzy kole4jne miesiące aż do rozprawy, a potem do wyroku!
To, że taki gagatek jak on powinien być skazany za zmasakrowanie polskich...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję, jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy - powiedział premier Tusk. I zapowiedział, że jutro spotka się z ministrami w tej sprawie. - Jutro mamy spotkanie z zastępcą prokuratora generalnego, ministrem sprawiedliwości Markiem Biernackim i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Ponieważ dziś (niedziela, 12.05.2013) w stolicy trwa protest pod Kolumną Zygmunta w obronie aresztowanego Adama Słomki, który wystąpił 08.05 w warszawskim sądzie w roli dziennikarza (nie polityka) i zażądał jawności rozprawy, chciałbym pokazać, że jest spora ilość autorskiej aktywności więźnia jako dokumentatora i publicysty. Dlatego absolutną rację ma organizacja dziennikarska stając po stronie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niewinny, skazany za zabójstwo rabina w Nowym Jorku , zwolniony z więzienia, następnego dnia dostał zawału serca. Czy nie za dużo jak na jednego człowieka - przypadków?

Mężczyzna zwolniony z więzienia po prawie 23 latach był  fałszywie oskarżony i skazany w 1991 roku w Nowym Yorku, za zabójstwo prominentnego rabina Chaskela Werzbergera. Następnego dnia po wyjściu na wolność doznał zawału serca...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PolakoCzerwoni
Kraj

Po 8 miesiącach spędzonych w więzieniu, zwolniony za kaucją zostaje Piotr Staruchowicz - jeden z przywódców środowiska kibiców Legii, organizator akcji "Donald ma Tole". Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym Sąd stwierdził, że zniknęły przesłanki do stosowania aresztu jako środka zapobiegawczego. Środowisko sędziowskie musi być podzielone w nie mniejszym stopniu niż całe społeczeństwo. Z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Czy Ramona otrzyma widzenie z aresztowanymi opiekunami? Ta suczka oraz Kora z siPowiczem to wszak żelazny elektorat premiera D. Tuska oraz pana p'rezydęta!
Jeszcze nie wyblakły zdjęcia na których Kora z swoją suczką stoi dumna * obok profesora bez matury na skraju basenu w Łazienkach a już D. Tusk oraz B. Komorowski muszą spłacać przedwyborcze zobowiązania!
Panowie! Nie róbcie polityki!
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika faxe
Kraj
Miranda v. Arizona    

„... wiekuiste doświadczenie uczy, że wszelki człowiek, który posiada władzę, skłonny jest jej nadużyć; posuwa się tak daleko, aż napotka granice. Któż by powiedział! Nawet sama cnota potrzebuje granic." Monteskiusz

  Każdy z nas spotkal się oglądając amerykańskie filmy kryminalne z „prawami Mirandy“, które aresztujący policjant czyta podejrzanemu – Ø   Masz prawo do...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo

Przedstawiam sprawę przedsiębiorcy p. Mariana Wegera, który przebywa w Areszcie Śledczym w Lublinie już 9 ( dziewięć ) lat.

Marian Wegera nikogo nie zabił, nie napadł, nie zgwałcił. Siedzi już 9 lat - „Winą jego”, podobnie jak wielu innych „przedsiębiorców – przestępców”, jest to, że chciał działać w kraju opanowanym przez ponadpartyjne i ponadlokalne sitwy wysoko postawionych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo,

Wczoraj odbyło się posiedzenie Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie uchylenia tymczasowego aresztowania p. Bogdanowi Goczyńskiemu. Został on tymczasowo aresztowany w sprawie o rzekome niepłacenie alimentów.
Sąd nie przychylił się do zażalenia adw. Anny Sadowskiej z Kancelarii LEX NOSTRA na postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Nie wyraził też zgody na rejestrowanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo,

Tym razem, w imieniu Fundacji LEX NOSTRA chciałbym zapoznać Państwa z kolejną patologią organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości – sprawą Zbigniewa Góry, podejrzanego, a później oskarżonego i skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo.

Zbigniew Góra spędził w areszcie śledczym niemal 3 lata, by w końcu wyrok został uchylony a on prawomocnie uniewinniony.

W tej sprawie nie było...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

OŚWIADCZENIE

Stowarzyszenia „Przeciw Bezprawiu Sądów i Prokuratur” stanowczo protestują przeciwko skazaniu w dniu dzisiejszym przez sąd w Warszawie na 14 dni aresztu znanego obrońcy praw człowieka, działacza niepodległościowego Adama Słomki - za rzekomą obrazę powagi sądu.

Adam Słomka podczas posiedzenia sądu, na którym miał zostać ogłoszony wyrok na komunistycznych organizatorów stanu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Trwa ogólnopolska akcja "Listy do Białołęki" do "Starucha".

Piotr Staruchowicz, syn Wojciecha

autor hasła "Donald matole twój rząd obalą kibole", został aresztowany na 3 miesiące.

Trwa ogólnopolska akcja "Listy do Białołęki".

Kartki do Piotra należy wysyłać na adres:

Piotr Staruchowicz, Areszt Śledczy Warszawa Białołęka, ul. Ciupagi 1, 03-016 Warszawa.

lub na maila

as_warszawa_bialoleka@sw....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Zaczęło się !

Histeria medialna wokół Romana a konkretnie wokół opuszczenia przez tego przestępce szwajcarskiego aresztu zaczęła sie na dobre już wczoraj.

A to co dziś wyprawiają medialne cyngle przyprawia o mdłości.
ŻENADA i kompromitacja mediów, to stosowne określenie tego medialnego bełkotu w sprawie pupila salonu.
Dla salonu nieważne, że to przestępca pedofil, który uciekł przed karą z USA,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Była chwila spokoju od użalania się nad "ofiarą" pedofilem Polańskim, wylano kubły pomyj na prawdziwą ofiarę tego lubieżnego i karogydnego czynu, jakiego dokonał na 13 letniej dziewczynce 47 letni zboczeniec, uważany przez jego kumpli za 47 letniego mlodzieńca, który nie bardzo wiedział, że robi żle.

Za to tę dziewczynkę takie "tuzy" polskiej "elity" jak Zanussi, Stalińska nazwały po prostu -...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
Świat

Roman Polański został zatrzymany przez szwajcarską policję na mocy amerykańskiego aktu aresztowania, który ma dziś 31 lat. Pojechał do Szwajcarii, by odebrać nagrodę za całokształt twórczości.
O samym akcie aresztowania…no cóż fakt, minęło od tego czasu wiele lat, on zapewne jest innym człowiekiem (na pewno starszym), a i pokrzywdzona, która podobno wybaczyła tamto zajście z przez lat, też jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Łódzki sąd aresztował na trzy miesiące znanego producenta filmowego Lwa R. podejrzanego o korupcję. Obrońcy zapowiedzieli złożenie zażalenia na tę decyzję. Według prokuratury Lew R. miał w 2005 roku m.in. nakłaniać inną osobę do wręczenia lekarzom 210 tys. zł łapówki i obiecał wręczenie 190 tys. zł.

I w taki oto sposób szanowny Lew zmieni miejsce swojej rezydencji.
Od dziś zagości w progach...

0
Brak głosów