Putin w krainie czarów, czyli po drugiej stronie lustra

Obrazek użytkownika Jinks
Świat
nwo
O NAS
 
Nasza rzeczywistość po roku 1989 zmieniła się dość znacznie, jednakoż pozwolę sobie zauważyć, iż zmieniła się ona przede wszystkim zewnętrznie, a obrazując to, o czym myślę, to tak jakby gówno zawinąć w ładny, złoty papierek i to z kokardką (żeby glanc miało).
W czym rzecz? Otóż jest mnogość pięknych supermarketów (rodzimych?), w których półki trzeszczą pod ciężarem towarów kuszących Kowalskiego swoim blaskiem, a na które Kowalski często się kusi, bowiem ma w kieszeni magiczny talizman, swoją ukochaną, bliską sercu kartę kredytową z jakiegoś banku o dziwnej nazwie, a jeśli nawet nazwa jest polska, to zapewniam, że bank takim nie jest.
W telewizji mamy do wyboru setki programów, proponowanych przez platformy Polsatu, czy Canal+, zamiast tylko dwóch oglądanych wcześniej  i to zazwyczaj w kolorze czarno-białym, gdyż nie wszyscy dostąpili wówczas spełnienia marzenia o kolorowym odbiorniku TV marki “Rubin” z napisem na naklejce “Zdiełano w ZSRR”.
Dzisiaj jest inaczej, bo oto w Mediamarkt mamy wybór sprzętu TV oraz audio, iż można przy nim doznać oczopląsu. Marki Sony, Panasonic, Toshiba, czy LG łechtają nas doskonałą jakością obrazu i dźwięku. 
No właśnie.
Mało kto sobie zdaje sprawę, że kiedy zaopatrzył się on w znakomity odbiornik, a także wykupił już sobie abonament na którąś z mienionych platform, staje się zakładnikiem systemu. Jego świadomość w krótkim czasie zostaje powoli, lecz sukcesywnie i skutecznie zabijana, a najgorsze jest to, że taki delikwent nadal czuje się przed swoim pięknym odbiornikiem człowiekiem spełnionym i szczęśliwym.
Ładuje on w siebie strumień informacji, które nie zostają poddane najmniejszej nawet analizie, czy weryfikacji, a jedynie wchłonięte w zakamarki pamięci i tam zapisane, jak na twardym dysku w komputerze, wykazując się przy tym zupełną biernością w zakresie własnego, logicznego myślenia.
O blasku papierka z kokardką stanowi jeszcze wiele innych czynników i są to piękne samochody na ulicach, rosnące w oczach biurowce przeróżnych korporacji, telefon komórkowy w kieszeni naszpikowany masą gadżetów, czy biuro podróży oferujące wspaniałą ofertę urlopu opatrzoną dopiskiem “Last minute”, ale niech każdy przy tym pamięta, że w kieszeni znajduje się nasz magiczny talizman, który w jakiś niewytłumaczalny sposób dodaje nam pewności siebie, zadowolenia i spełniania się.
Tyle słowem papierka.
Kiedy potrafimy ten trudno odwijający się papierek nieco jednak uchylić i zaglądnąć do środka, to zobaczymy, iż tak naprawdę, to oprócz śmierdzącego kawałka ekskretu w tym środku nic nie ma.
Co miałoby być, ktoś zapyta?
My - odpowiem. Uduchowiony człowiek, poszukujący jeśli nie Boga, to choć siebie, ale niestety tak nie jest, gdyż przy pomocy naszego pięknego Panasonica stwierdziliśmy, że pedalstwo, gender, nieokreślone stwory w parlamencie, szczanie na krzyż, promowanie satanizmu, czy w końcu bezpardonowa, brutalna i niezwykle zaciekła walka z Kościołem, są zjawiskami normalnymi, które obowiązują w cywilizowanym świecie, w świecie, który obdarzył nas naszym pięknym telewizorem i magicznym talizmanem.
Nie bardzo nas interesuje wówczas, że do głowy nam się wbija, iż nikomu niepotrzebne są rządy w poszczególnych krajach, skoro może być jeden rząd europejski, a grupa światowych oligarchów finansowych podpowiada nam, że jeszcze lepszą opcją będzie jeden rząd dla całego świata.
Kurcze, jak to by było pięknie, no nie? Ameryka dla wszystkich, bowiem to właśnie z Ameryki słyszymy te subtelne szepty.
Szepty pani kanclerz Niemiec proponują nam “jednorząd” w wersji soft, czyli europejski.
Jeżeli ktoś się jeszcze nie zorientował, o czym piszę, to podpowiem, że o niczym innym jak o NWO. Nazwa (skrót) zapewne wielu osobom znana, jednak nie wszyscy zdają sobie do końca sprawę, co tak naprawdę ów skrót oznacza i co się pod nim kryje.
Najkrócej mówiąc, to określa on grupę dewiantów, którzy potrafili zgromadzić w swoich rękach niemalże wszystkie zasoby finansowe świata i którzy są opętani obsesją stworzenia jednego, światowego rządu i dość obrazowo ich zapędy przedstawia film James’a McTeigue pt. “V jak vendetta”.
Nie zamierzam tu tłumaczyć, czym w istocie jest NWO, bowiem materiałów w sieci na ten temat jest tyle, że nie sposób się z nimi wszystkimi zapoznać, ale jeśli ktoś nie wie w czym rzecz, to polecam poszperać troszkę.
 
ZAMACH
 
10 kwietnia 2010 roku dochodzi do zdarzenia, które do dzisiaj w żaden sposób nie zostało wyjaśnione, pomimo tego, że prób wyjaśnienia podejmują się przeróżne gremia, to jedynym co do dnia dzisiejszego ustalono, jest fakt, iż gdzieś pod Smoleńskiem rośnie, bądź rosła (nawet to nie jest pewne) jakaś brzoza oraz to, że na pokładzie rządowego Tupolewa znajdowało się 96 osób z załogą włącznie, jednak po dziś dzień nie wiemy, co z tymi ludźmi się stało.
Zważywszy, że na pokładzie samolotu znajdował się Prezydent RP (dwóch), a także cały Sztab Generalny Armii, która to armia wchodzi oficjalnie w skład NATO i że to NATO w związku z tym w najmniejszym nawet stopniu nie wyraża zainteresowania tym tragicznym zdarzeniem, to można nabrać wiele wątpliwości, które rodzą masę pytań, na które nikt nie udzielił odpowiedzi i podejrzewam, że w najbliższym czasie nikt ich nie udzieli.
 
ANGELA
 
Intelektualna karlica promująca idee NWO, ale próbująca przy tym stworzyć swój, a w zasadzie niemiecki model NWO w Europie, narażając się troszkę przy tym USA. Kombinuje ona z Putinem, dzieląc Europę na strefy wpływów:
-  północ, Europa środkowa i południe, są pod jurysdykcją Niemiec
- Europa wschodnia, czyli kraje byłych demoludów i państwa bałtyckie należą do Rosji
-  Polska do podziału, czyli Niemcy odzyskują tzw. “ziemie odzyskane”, a Rosja bierze resztę.
- Ukraina - stworzenie buforu pomiędzy NATO (NWO), a Rosją, gdzie chyba USA się zapędziły w dążeniach, nie doceniając Putina. Ukraina miała być pod jurysdykcją atlantycką, a tu pan Putin Krym im zaanektował, rozgrywając tym samym znakomitą partię. Poza tym Putin nie odpuści wschodniej Ukrainy, oddając zachodnią do tymczasowej administracji przez Niemcy. Putin wznieci w zachodniej Ukrainie nacjonalizm do tego stopnia, że Angela  i Zachód zwątpią. Moim skromnym zdaniem, to banderowcy zaczną się upominać o część ziem polskich, które niegdyś należały do Ukrainy, a wówczas Polska zwróci się o pomoc do Rosji i w ten prosty sposób, znajdziemy się pod oficjalną jurysdykcją Kremla, ale o tym to już chyba wspominałem.
 
BRZEZIŃSKI
 
Człowiek roku Gazety Wyborczej. Pełnokrwisty mason, jeden z głównych inżynierów NWO (niedługo już chyba, ze względu na wiek).
Oto, co pan Brzeziński ma do powiedzenia w sprawie zamachu pod Smoleńskiem i proszę zwrócić uwagę na próbę narzucenia widzowi poglądu, iż ktoś twierdzący, że na Siewiernym doszło do zamachu, jest człowiekiem chorym, a także godnym pogardy: LINK
Odnośnie wydarzeń na Ukrainie, a przede wszystkim na Krymie, Brzeziński po tym jak Hillary Clinton po krymskim referendum nazywa Putina “nowym Hitlerem”, wzbogaca narrację o sformułowania: bandyta, gangster, zagrożenie dla świata, mafioso oraz Mussolini.
Ja chciałbym zapytać pana Brzezińskiego, czy bandyta, gangster i mafioso nie jest zdolny do zorganizowania zamachu na Tupolewa z wiadomą ekipą na pokładzie?
Dlaczego pan Brzeziński wyklucza dokonanie zamachu przez Putina?
Czy nie dlatego, że pan Brzeziński wie, iż to nie Putin był organizatorem?
 
TARGET
 
To nie śp. Lech Kaczyński był głównym celem zamachu. Targetem był Sławomir Skrzypek.
 
NARRACJA
 
Mainstream orzeka, ze Putin sfiksował, bowiem odebrał Ukrainie to, co do Ukrainy nie należy. Nie wnikam tu, czy należy to do Rosji, ale do tej carskiej i do ZSRR z pewnością należało. Jeżeli Putin będzie się starał posługiwać hakami, to cały zachodni świat stwierdzi, że facet po prostu oszalał, do czego nas się oficjalnie już przygotowuje. Można z tego wnosić, że Putin w najbliższym czasie ogłosi jakieś rewelacje i kto wie, czy nie będą one dotyczyły TU154-101M i jego lądowania 10 kwietnia “roku pamiętnego”.
Wielce znaczącym jest, że nasz rodzimy mainstream w swoich doniesieniach na temat Rosji i Putina obrócił się o 360 stopni, a może i lepiej, a kto zaczął? Pan Lis i jego dekadencki niusłiczek. 
Do tej pory wszyscy byli cacy.
Pan Bambo był cacy, paniu Angela była cacy, a i pan Włodzimierz w niusach głównego nurtu był cacy. No, a dzisiaj? 
 
HISTORIA (po co daty?)
 
Mosadegh - Iran
Sukarno - Indonezja
Allende - Chile
Husain - Irak
Kadafi - Libia
Janukowycz - Ukraina
.........
Kaczyński - Polska (?)
 
To kilka przykładów na to, że ktoś potrafi obalać, czy likwidować legalnych prezydentów,  premierów, bądź władców, ktoś, to dysponuje nieograniczonymi środkami finansowymi.
 
WNIOSKI
 
Namawiam do refleksji.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:15)

Komentarze

że całością spraw Globu z jedną władzą steruje NWO. Na ten temat jest dużo na prisonplanet.pl. To tam zapadają decyzje kto, gdzie,  czym i jak ma zarządzać. W każdym razie wg  nich Polska ma być w rosyjskiej strefie wpływów.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#420656

Nie cała Polska ma być pod wpływem rosyjskim, tylko jej część wschodnia. Zachodnia znajdzie się pod wpływem zniemczonej UE. Będzie to kolejny (ostatni?) rozbiór Polski i sądzę, że to już ustalone. Faktycznie W. Putin trochę miesza im w ich planach, choć uważam, że tutaj raczej chodzi mu o odpowiednie nadanie mu i  Rosji znaczenia w ramach przyszłego Jednego Rządu Światowego;.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#420661

to zależy od ciągle dynamicznej sytuacji w globalpolityce. Ja widziałam niegdyś mapę podziału świata na 11 regionów i tam wyraźnie było widać, że Polska jest przy matrioszce Rasiji. Ale to była mapa dość ...letnia więc obecnie pewnie wykreślą granice po nowemu w zależności co się komu podoba i kto będzie głośniej krzyczał.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#420670

Moim zdaniem, Polska zostanie (została) podzielona na dwie strefy, o czym wspomniałem w notce.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#420678

W temacie NWO i biudowy Rządu Światowego polecam m.in. mój post: "Co nas czeka? Jeden rząd światowy?" (http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/02/co-nas-czeka-jeden-rzad-swiatowy.html).

A'propos jeszcze zamachu na naszego Prezydenta i innych osób lecących do Smoleńska mto kiedyś też napisałem post: "Coś chyba nie tak z moimi snami i konfabulacjami? To Oni mieli zginąć?" (http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/08/cos-chyba-nie-tak-z-moimi-snami-i.html), w którym wskazałem na ewentualne przyczyny śmierci wybranych osób, w tym S. Skrzypka, prezesa NBP. Odpowiedzi na pytanie, kto dokonał zamachu należy poszukiwać zadając pytanie, kto na tej śmierci zyskał nabardziej lub kto jej najbardziej potrzebował. Pzrzyczyn więc należy szukać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Polski. Wewnątrz zyskiwał najbardziej B. Komorowski i środowisko związane z ogólnie tzw. "michnikowszczyzną" oraz TW, KO, WSI, SB (śmierć Kurtyki - prezesa IPN). Zewnętrznie mogą to być wszyscy: i Rosja (zemsta na L. Kaczyńskim za Gruzję i powstrzymanie budowy silnego partnerstwa wschodniego), i UE/Niemcy (osłabienie naszej pozycji gospodarczej i politycznej w celu przejęcia części naszego kraju w przyszłości a w teraźniejszości przejęcia naszych ziem i zasobów), i USA/Izraelowi i jej finansistami (NWO, czyli jeden Rząd Światowy - śmierć prezydenta oraz W. Skrzypka dbającego o niezależność finansową NBP i nie zgadzjącewgo się na elastyczna linię kredytową MFW)... Tak więc sądzę, że jeszcze długo bnie poznamy sprawców zamachu. Zastanawiające jest jednak to, jak o 180 stopni zmienili swój stosunek do Rosji nasi przywódcy (Tusk i Komorowski) i media wszelakie. Nie boją się już W. Putina? Dlaczego się nie boją? Może po prostu bioją się kogoś innego i wykonują jego (ich) rozkazy? Ku refleksji...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#420665

Panie Krzysztofie, zapoznam się chętnie z zawartością pańskich wpisów, lecz zaznaczę, że sprawa jest mi znana, jezli chodzi o NWO i utworzenie jednego, światowego rządu także.

W opzycji do tych planów stoją Rosja i Chiny, a do niedawna jeszcze taka Libia np.

Polska już się nie liczy z uwagi na to, że plan zadziałał i mamy zainstalowany marionetkowy rząd, który posłusznie wykonuje każde polecenie.

Do niedawna sądziłem, że jednak cała Polska ma pozostać w strefie wpływu Rosji, czy Eurazji, jak kto woli.

Po wydarzeniach na Ukrainie w wyraźny sposoób rysuje sie nam obraz, że jednak istnieją bardzo silne wpływy atlantyzmu, choć nie dotyczy to postaci Komorowskiego, który zdecydowanie jest człowiekiem Kremla i zwolennikiem strony rosyjskiej.

Ostatnio chłopak nabrał wody w usta, a jakikolwiek komentarz na temat Rosji w związku z Krymem, nie może mu przejść przez gardło.

Nie zgadzam sie z Panem, że Putin w jakikolwiek sposób negocjuje z NWO, gdyż zbudował on taki model państwa, który z genderowszczyzną nie ma nic wspólnego, a rosyjska cerkiew za Putina uzyskała rangę bardzo ważnej instytucji państwowej, a wiemy, że NWO z jakimkolwiek kościołem nie jest po drodze, a wręcz przeciwnie.

Pisząc, że głównym celem zamachu był śp. Sławomir Skrzypek, chciałem wspomnieć o tym, co Pan zasugerował odnośnie MFW. Oczywiscie, że jest jeszcze dużo innych powodów, o których my raczej nie wiemy.

Postać śp. Lecha Kaczyńskiego, była również ze wszech miar niewygodną, ale to szef NBP stanowił zagrożenie dla określonego porządku w Polsce, a przecież wszystkiego nie wiemy, jak wspomniałem.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#420683

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pszsz zmch z n zstl d dn dzsjszg w zdn spsb wyjsnny zby pznj psc w nnym kpc Brznskm z jst chrym gdzyz twrdz z tm n byl zmch .

Znczy z Jnks jst jk Wls z  nwt przcw.

j wl t c lyksz w czrp , jz t twj stwrdzn z s rdzm md clkm zmnly b 360 stpn t nzl kch jsl kts s przkrc 360 stpn t dkldn znjdj s w tym smym mjsc, tk z blkt kmpltny n wdm jk zwykl c chdz trw,n sns n lgk.

C wcl n wyklcz psnj prwdy Brzznskm.

l c d zmch w Smlnsk t n wm c jszcz trw ptrzb  zby wrzyl z t byl zmch mz sm pncrn brzz m przmwc ldzkm glsm z n pl tg dn n ztkwl lwg skrzydl prwym srpwym, mz sm Pts m s jszc rz przyznc z njlpszym spsbm n prng przydnt t jst jg lkwdcj.

jz tn  glwny TRGT t rzwdk przz md wpjl z t n Kczynskg chdzl b n byl &qt;nkm' typw rzmydln sprwy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#420676

Jednak ogólnie sprawa jest arcyboleśnie prosta - wyjaśnienie tzw. strony technicznej tzw.katastrofy czyli CO ją spowodowało, automatycznie doprowadzi do kwestii KTO za nią stoi. Dlatego śledztwo jest niewygodne, staje na głowie by niczego nie wyjaśnic, a jedynie gmatwać. Dlaczego panuje kompletna cisza ze strony Seremeta ? Prokurator generałny tak wiele miał kiedyś do powiedzenia w temacie Smoleńska, a teraz jakby się pod ziemię zapadł... Ktoś mu każe siedzieć cicho i to nie jest Duch św.! Dlaczego rozważane kolejne ekshumacje się nie odbyły ? Dlaczego rodziny siedzą cicho ? Np. taki wesoły wdowiec Deresz już słowem nie piśnie. Celowo jego wskazuję bo jest z tej grupy "wiadomego kręgu znajomych królika", która powinna protestować na kontynuowane śledztwo Zespołu Parlamentarnego A.Macierewicza, dzięki któremu np. właśnie padła bajeczka  o pijanym Generale Błasiku... Obie grupy rodzin - ta od "królika" i ta jego przeciwników milczą, ale milczą z dwóch różnych powodów. I jednej i drugiej "ktoś" zamknął usta ale dwoma różnymi sposobami. Królikowych czymś zadowolono i milczą z zadowoleniem, a pozostałych prawdopodobnie się zastrasza, seryjny samobójca po "posprzątaniu"  siedzi cicho ale to nie znaczy, że go już nie ma... Latający niegdyś od studia do studia Lasek od dłuższego czasu nie ma zupełnie nic do powiedzenia, coś tam czasem zamieści na stronie swego zespołu ale tylko na tyle by był znak, że ten jego zespół od wyjaśniania wyjaśnień MAK jeszcze dycha. Tusk w maju 2010 mówił:

" - Chcemy wykorzystać wszystkie możliwości, żeby w sposób optymalny, a więc  przejrzysty, jak najszybszy, dojść do wszystkich powodów, wszystkich przyczyn katastrofy w Smoleńsku, a następnie, aby określić zakres odpowiedzialności za to co się stało (...)"

I :

"- Jest to śledztwo z jednej strony w pełni autonomiczne ze strony polskiej, a więc prokuratura działa poprzez prokuraturę wojskową na własną odpowiedzialność i zgodnie z własnymi zasadami, ale równocześnie współpracuje z prokuraturą rosyjską, szczególnie jeśli chodzi o dostęp i wykorzystanie wszystkich możliwych materiałów niezbędnych do ustaleń w tym śledztwie (...)"

 

https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-o-dzialaniach-w-sprawie-katastrofy-pod-smolenskiem.html

I co ? To śledztwo "w pełni autonomiczne ze strony polskiej" ma pod nosem tyle dowodów, tyle materiału do badania bez potrzeby dostępu do tych ruskich i albo leżą odłogiem albo są niszczone bo wojskowi zlecają badania placówce, która albo nie ma uprawnień, albo niby jest od analiz ale wykonuje je tak by niczego nie zanalizować. Te gnojki Szelągi, Parulskie, Rzepy itd. powinni już siedzieć w pudle za działania na szkodę śledztwa. Cud się stał nad Wisłą, kolejny, bo gdy wydarzył się Smoleńsk to nagle się okazało, że... w Polsce nie ma ani jednego fachowego śledczego, ani jednego fachowego prokuratora ! Na zmywaki powyjeżdżali czy co ? Bo ci, którzy śledztwo "prowadzą" to nawet do zmiany pampersów nie powinni być dopuszczani, najwyżej do sortowania śmieci, a i to spieprzą bo szkło ze szmatami pomylą.

...........

Dorzucę ciekawe teksty:

http://niewygodne.info.pl/artykul/00223.htm

http://ndb2010.salon24.pl/227517,smolensk-i-bezpieczenstwo-energetyczne-polski

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#420684

"Dlaczego rozważane kolejne ekshumacje się nie odbyły ? "

 

Trafia Pani w samo sedno.

Zupełnie nie mogę pojąć, dlaczego nir dokonano ekshumacji i to nie tylko wybranych ciał, ale wszystkich przy współudziale w sekcjach uznanych patomorfologów i specjaliostów medycyny sądowej z USA, cz UK, gdyż ci mają najlepszych specjalistów.

Przecież od tego rozpoczyna sie każde śledztwo.

No dlaczego?

Z tą wodą w gębie Seremeta, to sprawa ma sie tak, że ONI doskonale wiedzą, że Putin ma wszystkie dowody w ręku.

Swojego czasu byłem swięcie przekonany, że za zamachem stoi Putin, ale po czterech latach mogę definitywnie stwierdzić, że byłem w błędzie i to dość długo.

Wszystko co dzieje się w kwestii wyjaśnienia zdarzeń na Siewiernym, umacnia mnie w przekonaniu, że to jednak Zachód nas osierocił.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#420762

Witamy na ziemi, pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#420711