Cienki Bolek z tego Korwina

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Zaskakujący czy nie, jest wszakże nowy sondaż, który potwierdza wczorajszą euforię europarlamentarzysty Janusza Korwin-Mikkego: 11 procent, wzrost o 5 punktów, jedyna partia na fali wzrostowej.  Wipler tłumaczy to poparciem ze strony młodych ludzi, co idzie poniekąd w parze z innymi komentarzami, na zasadzie takiej, że to jest jak jedna z chorób wieku dojrzewania. Czy jest w tym jakieś ziarno prawdy? A może to wynik namolnego lansowania JKM w mainstreamowych mediach?

Wczoraj napisałem o tym, że "Gazeta Wyborcza" z pełną hipokryzją promuje tego polityka, który uznaje, że "zawsze się kobietę trochę  gwałci", obok promocji społecznego ruchu przeciw gwałtom i przemocy. Kilku tylko komentatorów zareagowało, zarzucili mi kłamstwo, choć w internecie są liczne nagrania tej wypowiedzi JKM, jeden zaś chciał mnie bić. Wniosek z tego taki, że frekwencja tych fanów JKM na Salonie 24 jakoś nie dopisała, a może w ogóle nie są tak liczni, jak mówią? To mi przypomina te ich upiorne przemarsze krakowskim Przedmieściem w czasie kampanii: setka czarno ubranych byków, skandujących przez głośniki, jak na jakiejś faszystowskiej masówce, agresywne hasła. I zaznaczę, że to nie były jakieś tam dzieciaki, tylko osiłki koło trzydziestki. Nie było ich tak wielu, ale swoim nieprzyjemnym widokiem i "szczekaczkami"  terroryzowali całą ulicę na weekendowym spacerze... Drugi wniosek - albo nie znają pełnego wachlarza poglądów swego lidera, albo chcą mu w internecie te poglądy trochę prostować.

O kobietach przecież Korwin opowiada od stu lat, i jest to powszechnie znane, że powinny siedzieć w domu i zajmować się dziećmi, a wydawanie pieniędzy na edukację dziewczynek to jak "krew w błoto". Prezerwatywy też zresztą są według Korwina szkodliwe, bo nie pozwalają plemnikom "oswajać" ciała kobiety z danym mężczyzną, a w ich stosowaniu upatruje on przyczyn niezależności kobiet. Nie mogę sę w tym doszukać ani krzty szacunku dla kobiet, jako istoty w pełni wartościowej i kreatywnej, tak poprzez pracę, jak i talent, zdolności, intelekt. Nie wiem, jak młody elektorat mógłby świadomie takie anachronizmy popierać?

Ale głównym hasłem Korwina jest ostatnio walka z czerwoną hołotą, która konkretnie siedzi w Parlamencie Europejskim, w Brukseli. Ta czerwona hołota, to tak samo, jak i on, wybrana w mniej lub bardziej zgodnych z prawem i demokratycznych wyborach reprezentacja krajów członkowskich, ich narodów. Filozof Korwin wpada tu w logiczną pułapkę, bo to oznacza, że sam jest tej czerwonej hołoty elementem, bolszewikiem i pasożytem,  więc w pierwszym rzędzie ostrze swej rycerskiej kopii powinien skierować przeciw własnej, zakutej łepetynie. Excusez le mot, taka stylistyczna konwencja "na Korwina". Może on jednak w te belkę we własnym oku nie wcelować, bo też innym różne kolory wypomina, a sam w PRL-u nie wiadomo co robił w  SD i ZMS-ie.... Hm, błędy młodości? Jak te, które dzisiaj popełniaja jego fani? No, dobra, to nie jest śmieszne. Śmieszne jest to, że ktoś może uwierzyć w to, że Korwin naprawdę zamierza walczyć z tymi cholernymi lewakami w Brukseli, bo przecież, jakby tak naprawdę chciał z nimi walczyć, to ma ich tutaj, na miejscu, w kraju, jak na dłoni! A on tymczasem daje im fory, gada przymilnie po telewizjach, że tuskowego rządu to on obalać nie zamierza... Bo co, za cienki jest na lewaków od Tuska?

 

http://www.rp.pl/artykul/99645,1121778-Rzad-i-PO-duzo-traca--na-tasmach.html

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/korwin-mikke-w-pe-siedzi-czerwona-holota,10726499859

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/pewna_hipoteza/1565 - o plemnikach oraz wiele, wiele innych...

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:13)

Komentarze

Jeden w kilkuset gudlaji robiacych zamet w Polsce.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1429744

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika J... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co do kobiet to fakt z tym przejmowaniem poglądów to przesadził, ale poza tym to co piszesz to gówno prawda z TVNu:) jak się chce poszukać to się znajdzie i dużo pozytywnych wypowiedzi https://www.youtube.com/watch?v=KylQmQF-wxU był kiedyś program "mamy cię" i tez próbowano Korwina wkręcić a o dziwo wypadł mega pozytywnie ale po co poszukać czegoś więcej jak można zawsze i wszędzie hejtować nie?;) A co do walki z czerwona hołota to twoja wypowiedz pozbawiona jest zupełnie sensu bo jak inaczej ma walczyć? Nie jest generałem wojska polskiego który mógłby zrobić zamach stanu... Według ciebie wszystkie antyunijne partie w europie zrobiły takie show aby się dostać do unijnego koryta tylko po hajs serio?:) To się nie dzieje tylko w Polsce ale żeby to wiedzieć trzeba być chodź trochę zainteresowanym polityką zagraniczną, twój brak kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy w temacie jest widoczny również w zdaniu: " Śmieszne jest to, że ktoś może uwierzyć w to, że Korwin naprawdę zamierza walczyć z tymi cholernymi lewakami w Brukseli, bo przecież, jakby tak naprawdę chciał z nimi walczyć, to ma ich tutaj, na miejscu, w kraju, jak na dłoni" Bo on od początku zapowiadał i reszta jego partyjnych kolegów, że to tylko chwilowe bo będąc europosłami mogą kandydować do polskiego parlamentu a na swoje miejsca wybrać innych członków i to jest dla nich priorytetem aby być tutaj w Polsce! A co do pochodu 100 wielkich czarnych ludzi ^-^ no to bez jaj jak jesteś obsrańcem to nie wychodź z domu oglądaj dalej tvn i Bądź zdrów TOWARZYSZU! :D Poza tym on nie musi siedzieć przy korycie to jeden z najbogatszych polityków w Polsce za swoje pieniądze (bo przecież nie dostaje ich od państwa:p) jest aktywny politycznie od ponad 25 lat:O nie podam Ci teraz źródła bo po prostu nie chce mi się szukać ale czytałem, że jego majątek ze wszystkimi nieruchomościami itd opiewa na ponad 6000000 PLN nie oceniaj ludzi pod siebie to, że ty jesteś pazerny nie znaczy iż inni tez patrzą na wszytko przez pryzmat pieniędzy! Jest jaki jest ale z obecnie liczących się polityków to on chce najlepiej dla Polski!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1429746

... zamiast "wylewać żółć" w niewybrednych słowach, - zapoznasz się dogłębnie
z Regulaminem Niepoprawnych i z ogólnie przyjętą Netykietą. Widzę, że pomyliłeś
portal Niepoprawni.pl z portalem "Gazety Koszernej" lub z "Łonetem". 

 

Nawet jeśli nie zgadzasz się ze zdaniem adwersarza, to absolutnie nie powinieneś
używać pod adresem Autora zdań typu: "bez jaj jak jesteś obsrańcem to nie wychodź
z domu oglądaj dalej tvn i Bądź zdrów TOWARZYSZU!"
 
Nie broniąc Autora, zapytuję Ciebie: - znasz dobrze Autora o nicku "Mieszczuch7",
że tak sie o nim wyrażasz??? Oj, "przegiąłeś" J...

 

A teraz ad rem  

 

Zerknij na program Nowej Prawicy. 

 

 

 

Zwróć uwagę na pierwsze zdanie. W nim to czasowniki są użyte w trybie
przypuszczającym. Oznacza to, że cały ten program jest tylko spisem
pobożnych życzeń. "Będziemy dążyć", "chcemy osiągnąć".
A ja się pytam: - czy te zamiary są realne do wykonania bez rozliczenia
i ukarania grabieżców Rzeczpospolitej??? Czy są realne w sytuacji,
w której KNP nie będzie miał większości parlamentarnej w sejmie???
A co z polityką zagraniczną? O tym "Program" jakoś milczy.
Ponadto JKM wyraża się negatywnie o Kościele Katolickim,
a w "Programie" nie ma ani słowa na temat szacunku dla wartości,
jakie wyznają katolicy, którzy stanowią w Polsce około 80% obywateli.
Już sam fakt optowania za karą śmierci jest wbrew piątemu przykazaniu
Dekalogu.
Nie J. Korwin-Mikke dawał życie (nawet bandycie) i... nie on będzie je odbierał!!!
To prawo przysługuje tylko Bogu, nikomu innemu!!!

 

Reasumując: JKM ma bujną wyobraźnię,  - jak na filozofa przystało.
Ja nie widzę jego w żadnej formacji decyzyjnej w Rzeczpospolitej.
 

 

  

 

P.S.

Swego czasu Andrzej Lepper też siał postrach z mównicy sejmowej i w mediach.
Mówił wprost, co jemu "leżało na wątrobie". I tyle jego, co powiedział.
A łobuzy i tak zrobili swoje, - łącznie z pozbawieniem Andru życia.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429755

Ale po co się czepiać pochodu 100 osób które na dobra sprawę nic nikomu nie zrobiły? Wole takich niż paradę która profanuje polskie godło i flagę... Poza tym te sowa nie są wulgarne.

Co do programu Nowej Prawicy to wydaje mi się ze lepiej tak niż składać obietnice bez pokrycia? JKM jest bądź co bądź realistą i zdaje sobie sprawę, że raczej nie zdobędzie większości w nadchodzących wyborach wiec po co ma obiecywać coś czego nie zrobi? Sam mówi że postawi pewne postulaty co do koalicji i nie chce żadnych "stołków" tylko aby jakieś jego założenie programowe zostało zrealizowane. Dalej "czy te zamiary są realne do wykonania bez rozliczenia
i ukarania grabieżców Rzeczpospolitej???" tak jak autor posta najwyraźniej opierasz się na jakichś pojedynczych zdaniach bo on cały czas powtarza ze złodziei i grabieżców Polski trzeba osadzić i powsadzać do więzień! Kolejna sprawa "A co z polityką zagraniczną? O tym "Program" jakoś milczy." Sam wrzuciłeś ich program i powiedz mi czy przeczytałeś to co wrzucasz? Punkt 8? Czy po prostu mam zwidy? A najbardziej (jak dla mnie) niedorzeczne to : " JKM wyraża się negatywnie o Kościele Katolickim" proszę Cię podaj mi chodź jeden przykład!(owszem mógł mówić o pedofilii w kościele ale to akurat trzeba piętnować a nie zamiatać pod dywan!) Określa siebie jako deistę i ma do tego prawo. Państwo to nie kościół więc po co ma mieszać wiarę do polityki? W ogóle tego nie rozumiem! Nie chce zdejmować krzyży i nie chce usuwać świat więc o co Ci chodzi? Przestępca sam sobie je odbiera jeśli wie jaka czeka go kara a mimo to decyduje się na taki czyn... Zgodzisz się chyba, że to iż teraz na więźnia przypada więcej pieniędzy niż chorego w szpitalu i dziecko ze sierocińca razem wziętych nie jest w porządku po co mamy utrzymywać wyrzutki społeczeństwa? Jeśli nie śmierć to życie o chlebie i wodzi i praca!

Co do Andrzeja to się zgadzam samobójstwa to on nie popełnił...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1429768

… brakuje mi tu jeszcze słowa… „przepraszam” pod adresem „Mieszczucha7”.
W swym komentarzu nie pisałem, że używasz słów wulgarnych, więc czemu
mi to przypisałeś? Napisałem, że nie powinieneś używać takich sformułowań,
jakie skierowałeś do Autora artykułu. Chodziło mi o to, że zdeprecjonowałeś
jego osobę, a nie miałeś ku temu żadnych podstaw, wszak ów Autor jako
wolny człowiek – ma prawo wyrazić swój pogląd na temat postawy JKM,
bądź co bądź osoby publicznej.

 

Następna sprawa, to powsadzanie winnych grabieży Rzeczpospolitej do więzień.
Jak JKM wyobraża sobie prowadzenie śledztw i procesy karne tych łotrów?
Bez reformy sektora wymiaru sprawiedliwości??? Bez gruntownej reformy tego
sektora JKM… może „nagwizdać” owym złodziejom, aferzystom i hochsztaplerom.
Czyli… już po tej deklaracji, jaką składał JKM można sądzić, że nie rozliczy
i nie ukarze winnych rozgrabienia Polski. Za nimi to bowiem stoi armia
kolesiów prokuratorów, adwokatów i sędziów jeszcze z PRL-owskim
rodowodem. To oni będą stanowili skuteczną blokadę w wymierzeniu
sprawiedliwości.

 

A zatem, jeśli JKM chce się zabrać od „d**py strony” za rozliczenie
tych łobuzów, to jest pewne, jak amen w pacierzu, że nic nie wskóra.
Powinien zasięgnąć języka w PiS-ie. Ekipa Jarosława Kaczyńskiego
ma już od dawna opracowany projekt zreformowania resortu wymiaru
sprawiedliwości. Projekt ten jest tak opracowany, że daje gwarancję
zwrócenia Narodowi ten sektor, nie zaś utrwalanie go na potrzeby
mafiosów wszelkiej maści, z Tuskolinim i Komoruskim na czele.
Jeśli nie wiesz, jak powinna wyglądać struktura i skuteczny sposób
działania sądów i prokuratury, to polecam tekst mojego autorstwa,
który napisałem 21 lipca 2013 roku. Znajdziesz go tutaj:
http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/gdy-pis-wygra-wybory-to-co-dalej-wymiar-sprawiedliwosci-1
lub możesz go posłuchać w Niepoprawnym Radio.pl tutaj:
http://www.4shared.com/mp3/FP5sNIiY/Blog-Satyr-Jak_PIS_dojdzie_do_.html
Materiał ten napisałem w oparciu o program PiS-u i długie godziny
konsultacji z kilkoma posłami tego ugrupowania. Nie są to jakieś
czcze mrzonki i cała lista „chciejstwa”, a możliwe do zrealizowania
zamiary, które już po części zostały wprowadzone w czasie, gdy PiS
był u władzy. A kiedy zaczęła rządzić koalicja PO-PSL – w szybkim
tempie zaniechano jakichkolwiek działań w zreformowaniu tego sektora,
za wyjątkiem rozgraniczenia funkcji Prokuratora Generalnego z funkcją
Ministra Sprawiedliwości (pomysł platformersów). Taki rozdział pozwolił
na bezkarne decyzje 
prokuratury, pozbawionie wszelkiej kontroli, czego
efektem są lawinowe 
umorzenia postępowań dowodowych, jak i karnych
największych 
aferzystów.

 

Dalej napisałeś, cyt.: „JKM jest bądź co bądź realistą i zdaje sobie sprawę,
że raczej nie zdobędzie większości w nadchodzących wyborach wiec po co
ma obiecywać coś czego nie zrobi?”
Zatem sam przyznajesz, że ów „Program”… można potłuc o kant d**y,
że to po prostu fikcja. Bo prawdziwy program ma tę cechę, że przynajmniej
w 50-60% da się zrealizować. Ten natomiast nie ma najmniejszych szans
realizacji, ponieważ istnieją poważne przeszkody, a bujający w obłokach
filozof-JKM nie zdaje sobie sprawy, że ich nie pokona. Samym ciętym
językiem nie załatwi nic, tak jak ś.p. A. Lepper.

 

A teraz o punkcie 8 „Programu”. Otóż jeśli posługuję się tekstem, a w tym
przypadku szumnie nazwanym „Programem Nowej Prawicy”, to pierwej
dokładnie go czytam. Więc nie insynuuj mnie, że nie wiem, co zamieszczam
w komentarzu.
Prowadzenie roztropnej polityki zagranicznej w przypadku Polski – nie polega
na tym, o czym napisał JKM w pkt. 8 „programu”. Jesteśmy członkiem UE
i mamy z tego tytułu szereg obowiązków, które muszą być wypełnione zgodnie
z zapisami traktatu akcesyjnego. A zapisy w nim są dla nas druzgocące.
Przeciwstawienie się nim byłoby dla nas tragiczne w skutkach ekonomicznych.
Europejski arbitraż i sąd w Strasburgu wyssaliby z Polski horrendalne
pieniądze. A jeśli nie pieniądze, to musielibyśmy oddać hektar po hektarze
swojego terytorium. Więc mówienie JKM o przeciwstawieniu się brukselskim
eurokratom jest po prostu śmieszne.

Jedyny sposób, to natychmiastowe renegocjacje warunków akcesji Polski
z UE na korzystniejsze dla nas lub… „podziękowanie” UE za dotychczasową
współpracę na obecnie obowiązujących warunkach. To drugie rozwiązanie –
niestety – pochłonęłoby znaczne środki z rezerwy kapitału narodowego,
ale w końcowym efekcie uwolnilibyśmy się od tego eurokołchozu. A sprawa
polityki zagranicznej wobec Rosji? Nasz wschodni sąsiad – mający zapędy
imperialne, a także jeden z czołowych odbiorców naszych towarów – wymaga
szczególnego potraktowania. Nie niewyparzony język ma być naszym argumentem
w rozmowach z Rosją, a roztropne rozważania z… dywersyfikacją dostaw gazu
i ropy włącznie. Do tego trzeba wiedzy na wysokim poziomie i wysokiej kultury.
Akurat te cechy są bardzo słabą stroną JKM-u.     

 

Pozostała jeszcze sprawa JKM – Kościół.
Napisałeś, cyt.: „(…) Określa siebie jako deistę i ma do tego prawo.
Państwo to nie kościół więc po co ma mieszać wiarę do polityki?
W ogóle tego nie rozumiem! Nie chce zdejmować krzyży i nie chce
usuwać świat więc o co Ci chodzi?”

 

Ano chodzi o to, że chęć zalegalizowania kary śmierci już jest bardzo bliziutko
do zalegalizowania… aborcji i eutanazji. Dekalog dla JKM nie ma najmniejszego
znaczenia. To bardzo bliska droga do popierania i wprowadzenia ideologii gender,
która jest sprzeczna ze społeczną nauką Kościoła. Na własne uszy słyszałem,
jak zareagował, kiedy otrzymał zaproszenie do audycji Radia Maryja i TV Trwam.
Do „czarnych” nie chodzę! – odrzekł.
Poza tym, mimo włączenia się różnych ugrupowań tzw. prawicowych w marsze
protestacyjne odnośnie przydzielenia TV Trwam miejsca na multiplecie cyfrowym –
zabrakło KNP z JKM-em na czele. Takie podejście do Kościoła Katolickiego
nie wróży nic dobrego dla Kościoła w Polsce – kraju bądź co bądź w zdecydowanej
większości katolickim.

 

Konkludując: JKM nie jest nam potrzebny jako decydent. Niech żyje w swoim
wyimaginowanym świecie, a nas Polaków zostawi w spokoju.

 

     

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429781

Mnie ciągle zastanawia, dlaczego zwolennicy JKM nie chodzą pod polską flagą.

Może wspólnymi siłami spróbujemy rozwikłać tę zagadkę.

To mnie naprawdę trapi.

Skąd takie ponure barwy flagi, pod którymi chodzą? (granat, czerń i trochę bieli)

Co te kolory oznaczają?

Co symbolizują?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1429794

... przeszukałem sporo materiału w internecie związanym
z Januszem Korwin-Mikke i jego nowym ugrupowaniem -
Kongresem Nowej Prawicy (w odróżnieniu od UPR).
Niestety - nic na ten temat nie znalazłem.
Postanowiłem, że jutro zredaguję stosowne pismo
z zapytaniem. Ale nie wyślę go do JKM, a...
do Maryli - szefowej portalu Blogmedia24.pl.
Portal ten - nie dość, że ma osobowość prawną
jako podmiot mediów elektronicznych - ma w dodatku
doświadczenie "w wymuszaniu" odpowiedzi od polityków.
Ma już od lat w tym wprawę. Moje pismo - jako osoby 
fizycznej zapewne byłoby przez KNP zignorowane.
Jeśli tylko KNP odpowie, to nie omieszkam opublikować
odpowiedzi tutaj, bądź podam do niej link.

 

Pozdrawiam,

     

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429798

Dziękuję   Ci bardzo, Satyrze.

Od wielu lat się nad tym ugrupowaniem  zastanawiałam i nic mi nie przychodzi do głowy.

Tak, jak pisałam - intryguje mnie pośród jego manifestantów BRAK POLSKIEJ FLAGI.

NIE SŁYSZAŁAM TEŻ  nigdy "Mazurka Dąbrowskiego"  w wykonaniu zwolenników JKM.

Będę bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się z nami informacjami uzyskanymi u źródła.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1429805

Nie rób dywersji!

Jaki masz cel w tym, żeby WŁAŚNIE TERAZ opluwać Janusza Korwin - Mikke'go.

TERAZ!!!!!??????

Kiedy z jego pomocą, wspólnymi siłami -  prawica ma możliwość przejąć władzę i rozliczyć szubrawców i złodziei.

NIKT nie jest ideałem, ale przyznasz, że Janusz Korwin - Mikke jest cięty na złodziei.

Ja cenię w nim to, że nie oszczędzą w słowach.

Wie, że ze złodziejem i kłamcą nie rozmawia się językiem dyplomatycznym, żeby go nie urazić.

Polecam obejrzeć niedzielną audycję z TVP INFO -  "Bez retuszu".

Obecni tam politycy obawiali się pana Korwin - Mikke, jak zwierzę tresera.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1429754

Juz jeden  Bolek komune obalal ,a teraz Kurwin agent kacapskich sluzb w PRLu,  lewak utrzymywany przez Kreml, stal sie nagle prawicowcem i bedzie wedlug ciebie z PISem obalal zlodzieji, ale nie Tuska.

Czy Polakow wciaz mozna tak oszukiwac i co raz to podstawiac nowych/starych kretow,czy Polacy nie potrafia wyciagac wnioskow z historiczy nie porafia agenta Mike poznac po owocach.

Toc to jest typowy rospieprzacz prawicy, po to go uruchomiono i po to mu od lat Moskwa placi,ten gudlaj sprzeda nie tylko Polske, ale i wlasna matke tylko kwestia ceny.

No ale zeby cos na temat Kurwina powiedziec trzeba znac jego dzieje co najmniej 40 lat wstecz,a jak widac tutaj nie wiele ludzi ma pojecie.

Glosy oddane na Kurwina to nie tylko glosy stracone ale glosy zainwestowane w postPRLowski UKLAD.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1429784

Niestety, Klown-Mikke to dla mnie koń trojański prawicy.

Krótko mówiąc - sowiecki agent.

Bardzo chciałabym się mylić, ale - zaryzykuję. Jego "wygrana" w wyborach do Europarlamentu to jedna z nowych gier, czy akcji tych, którzy nadal okupują Polskę.

Poza tym - to inteligentny błazen. Z błaznami raczej nie należy się zadawać! Z błazna w cyrku - można się pośmiać, blazna z polityki - należy szybko usunąć! TERAZ! Zanim zdąży narobić szkód!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1429787

Żeby była jasność; -  nie mam do JKM bezgranicznego zaufania.

Tu chodzi szczególnie o jego elektorat.

JKM zawsze wabi młodych ludzi, którzy jednak po kilku latach przekonują się, że zostali wprowadzeni w błąd. Bardzo dużo z jego wcześniejszych zwolenników jest teraz elektoratem Prawa i Spraweidliwości. Dojrzeli politycznie i przekonali się, że JKM opowieści to nierealne mżonki.

Część dawnych zwolenników JKM - wstąpiło do SP, ale głosowali na Prawo i Sprawiedliwość, kiedy zobaczyli, że SP atakuje PiS.

(Sama znam kilka takich osób.)

Co mnie ZAWSZE zastanawia?

Fakt, że partia Janusza Korwin - Mikke'go NIE POKAZUJE SIĘ  NIGDY(!!!!!!!!!!!!!!) Z POLSKĄ BIAŁO - CZERWONĄ FLAGĄ.

Tego nie rozumiem.

Pozdrawiam.

 

 

 

PS. Jestem przekonana, że kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości będzie wiedziało, jak należy postąpić.

Dla mnie jest najważniejsze, żeby wygrali, bo tylko Pan Jarosław i Jego mądre otoczenie są  JEDYNĄ I OSTATNIĄ NADZIEJĄ  na reanimację POLSKI.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1429793