Wałęsa o swoich ułaskawieniach - szczyt absurdu!

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Lech Wałęsa powiedział dziś do kamery, że ułaskawiał taśmowo, gdyż „musiał wykonać plan” - inaczej musiałby zwolnić urzędników. Ludzki Pan - wypuszczał zwyrodnialców, aby urzędnicy mieli pracę. Czy są granice absurdu jakich nie przekroczy Wałęsa? Dobrze, że plan nie obejmował wszystkich morderców, gwałcicieli, pedofilów, znęcających się nad rodziną, złodziei, sprawców pobić itp. itd.

Czy ułaskawiający w podobnym tempie prezydenci Kwaśniewski i Komorowski również muszą wyrobić 100% normy? Lech Kaczyński ułaskawił ponad 15 razy mniej więźniów niż jego poprzednicy, no ale nie stał on przecież według polityków PO po „jasnej stronie mocy”. Pewnie przeczuli to więźniowie i oddali na niego w 2005 roku tylko kilka procent głosów, wybierając gremialnie Donalda Tuska, a w 2010 roku popierając niemal w 100 procentach Bronisława Komorowskiego.

Swoją drogą szkoda, że dziennikarze nie zapytali Wałęsy, kto mu ten plan wyznaczył? Mieczysław Wachowski? Generał Kiszczak? Inny krwawy komunistyczny „człowiek honoru”?

Czy na pewno człowiek o takim poziomie umysłowym powinien być naszą wizytówką zagranicą? Może na czas „audytu” jego ułaskawień odebrać mu paszport, odseparować od dziennikarzy i odciąć dostęp do internetu? Oczywiście to gorzka ironia, ale fakt, że to nierealne wcale nie znaczy, że nie byłoby dobre dla Polski.

Filip Stankiewicz

Link do tekstu - tam też ciekawe komentarze, także moje:
http://filipstankiewicz.nowyekran.pl/post/6069,walesa-o-swoich-ulaskawieniach-szczyt-absurdu

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

narażam się na kopa w jaja. Z jednej strony warto warto dla rozpropagowania informować o bredniach bolka (bb) , z drugiej strony przy aktualnym arsenale możliwości należałoby matoła zamilczeć na śmierć.

Skoro to dinozaur komuny .zarzucić i szukać aktualnego wroga.
Tu trzeba wykazać ciągłość Bierut-Bolek-Bronisław.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142260

Wałęsa od kiedy tylko stał się najważniejszym człowiekiem w państwie interesował się jedynie problemem Bolka - czyli aby własna przeszłość nie ujrzała światła dziennego. Cała reszta, a więc obowiązki prezydenta itd. nie miały znaczenia z prostej przyczyny, przecież jak debil bez szkoły, chwalący się tym, iż nie przeczytał żadnej książki, mógłby rządzić? Podpisywał zaś wszystko co doradcy mu podsuwali, gdyż i tak czytać nie umiał, więc nawet nie próbował dociekać co podpisuje! Natomiast fakt, że ten błazen jest wizerunkiem Polski za granicą i to, że wciąż cytują go główne media w Polsce pokazuje zdebilenie społeczeństwa co nie napawa optymizmem, bo uwidacznia nam jedno, a mianowicie to, że nie ma takiego idiotyzmu, nie ma takiej abstrakcji, której Polacy nie kupią i nie zaakceptują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142262

Bo poza transmisją na żywo nie widziałem tej wypowiedzi w
żadnej telewizji.

Jeśli ktoś widział popołudniu w tv, słyszał w radiu lub czytał na jakimś portalu (poza moim tekstem na innych portalach) to proszę o podanie w komentarzu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

#142320

jak podały wiadomości Bolek znów otrzymał tytuł doktora honoris causa, tym razem w Uniwersytecie Opolskim. Nauka polska oszalała? Rak ją przeżarł? Próbuję sobie wyobrazić jakimiż to ścieżkami intelektu kierują się Senaty uczelni uzasadniając tak kuriozalne uchwały lecz niestety nie ogarniam...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142272

to bardziej pagórek, szczytem absurdu to by było gdyby Bolas okazał się agentem wywiadu Mołdawii, albo gdyby wyszło, że ma protezę prawej półkuli wyprodukowaną przez Casio co umożliwia mu potajemne wygrywanie turniejów sudoku, albo gdyby sfilmowano Valensa jak osiąga orgazm wodząc wąsami po zdjęciu Jana Brzechwy, albo, że Suzi Quatro to jego córka, chociaż to też wcale nie musiałyby być szczyty tylko nieledwie półki skalne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142277

 W Pałacu Prezydenckim:

- Dobrze, Wałęsa, sobie radzicie.

- Staram się bardzo tow...obywatelu generale.

- Ale czasem popełniacie gafy, więcej powiem, głupoty robicie.

- Ja wiem, obywatelu generale, ale od czego są oficerowie ze służb? Zwłaszcza pan Mnietek.

- dobrze już dobrze. Postaramy się mimo wszystko nie zapomnieć o tym, co staracie się robić...kapralu Wałęsa. Niech będzie...plutonowy Wałęsa. No co, cieszycie się?

- Ku chwale służby, obywatelu generale. Bendem sie jeszcze bardziej starał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142280

Propozycja dla radnych chcących zastosować chwyty tuskowej propagandy dla słusznych celów. Zgłoszenie na forum np. rady gminy czy rady miasta, do głosowania uchwały o uznanie Lecha Wałęsy personą non grata na terenie danej gminy czy miasta. Nie wiem czy prawnie taka uchwała by miała moc sprawczą ale już widzę nagłówki w Gównie Wyborczym czy innym tefałenie. Już widzę to święte oburzenie przekaziorów salonu,ale jaka reklama.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142281

Ryszard Kalisz był ułaskawiany.
"Beata Kempa powiedziała, że Ryszard Kalisz,
obecny poseł SLD a były szef kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego został ułaskawiany w 2005 roku.
Ryszard Kalisz temu zaprzeczył.
Mogłam się pomylić, ale jestem przekonana,
że media na ten temat pisały – mówi nam posłanka Beata Kempa."
http://niezalezna.pl/7379-komorowski-ulaskawial-mimo-negatywnych-opinii

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142282

 .. ma racje R.Kalisz zostal ulaskawiony przez A. Kwasniewskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142304

nędznej, nijakiej prezydentury
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#142312

Słyszałem, że zamierza pomagać Kubańczykom.
Egipcjan sobie odpuścił.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#142311

Znów podpłynie motorówką i przez płot przeskoczy. Ciekawe po której stronie teraz stanie, a może chodzi mu o kolejną teczkę Bolka która może znajdować się w rękach brodatego pana?

POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142337

Najwyższa pora przestać pisać o Wałęsie. Co chwile ten facet palnie gdzieś jakiś idiotyzm, a wielu o nich zaraz coś napisze i mają go za poważnego człowieka. I o to chodzi - o to by istniał w przestrzeni publicznej. I tak trwa ten wałęsowy bełkot, na który pozostaje spuścić jedynie zasłonę miłosierdzia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#142342

kitciwucho; A dla mnie to wszystkie polskie uniwersytety moga przyznawac doktory honoris causa  , a kon jaki jest , kazdy widzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#142347