Valdi "Monica" Pawlak

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jest to dyskusja, która robi sobie żarty z całego społeczeństwa, dlatego proponujemy rozwiązanie, żeby takie spotkanie (debata PO-PiS)było prowadzone i moderowane przez PSL - powiedział pan Pawlak<

/strong>

Panie Waldemarze Pawlak. Prawda jest taka: to jest  propozycja, która robi sobie żarty z całego społeczeństwa.

Ileż trzeba mieć tupetu i jak lekcewazyć Rodaków aby mówić: "czas skończyć z takimi ustawionymi popisami i pozorowanymi debatami" jednoczesnie proponując nic innego jak pozorowaną, ustawiona debatę.Pan Pawlak zapytany, czy konsultował swoje plany z premierem Tuskiem, stwierdził, że rozmawiał z premierem, tak jak premier rozmawiał z nim w sobotę.

To ma być ten " neutralny grunt" panie Pawlak? Czas skończyć nie tylko z taka hipokryzją i cynizmem ale z obecnością PSL w życiu publicznym Polski i pana udziałem z zyciu politycznym i rządzenie krajem przedewszystkim.

"Proponujemy spotkanie na neutralnym gruncie, zapewniamy, że pytania będą zaskakujące dla obu stron debaty. Ważne są realne działania, a nie ustawione spory, dlatego proponujemy, aby ta debata odbyła się na neutralnym gruncie - wyjaśnił Pawlak."

Nie przypuszczam aby sam pan Pawlak wierzył choć w jedno swoje słowo. Przecież sdiebie zna najlepiej i wie że nie należy tego robić. Dla czego przypuszcza ,że uwierzy ktokolwiek inny?

 

Wytłumaczenie dla takiego "POronionego" pomysłu jest jedno. Pewnie w sobotę usłyszał ,ze może sobie zacząć szukać roboty i jako celebryta 20-lecia wyobraził sobie ,że jest lepszy od Moniki co zamierza przyszłemu pracodawcy udowodnić.

No  to teraz Monika w opałach.

Obawiam się tylko że zamiast proponowanej debaty bylibyśmy świadkami debilaty.

PS.Co to jest to do czego oni mówią? marchewka czy papryka, bo chyba nie mikrofony?

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To słowo klucz do kolejnych rozrób i tematów zastępczych. Nigdy nie uwierzę, a znam tych sukinkotów, w ich szczere intencje. Są nakręceni na "jazdę bez trzymanki" u p. Jurka O.na WOSPie. Dziel i rządź za wszelką cenę. Środki nie grają roli. Do debaty żaden z nich by się nie odważył w tym klimacie. Pawlak już jest wyautowany, ale liczy jeszcze na coś, może że mając kwity myśli coś ugrać. No cóż, rożne są mody i sposoby na... rozwiązanie tej ostatecznej kwestii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#178350

ale reklamuje tylko swoją bezczelność do której pcha go poczucie bezkarności.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#178353

A gdzie Pawlak był przez ostatnie 4 lata? Nie powinien się czasem z Tuskiem przygotowywać do sprawozdania, co się udało tej koalicji przez tę kadencję?
Żarty jakieś, czy co?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178377

Mój ulubieniec Pawlaczek chce obu zrobić dobrze, a swojej "firmie" najlepiej. To wyjątkowa prostytutka polityczna. PSL powinien się odrodzić bez Żelichowskich i Pawlaków.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#178396

największym liżydupą umiłowanego w całym PSL.
Nie to, że się nabijam z prostych ludzi, ale jak już ktoś aspiruje do salonu, to mógłby się nauczyć mówić.
Dziś, spytany o debaty między PiS a PO powiedział, że przecież wiadomo czym one się zakończą: "Jedno, wielko pyskówko".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#178436