TV = Broń Masowego Ogłupiania

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Telewizja jest bronią masowego oszustwa. Powiedzcie to rodzinie, przyjaciołom i sąsiadom. Amerykanie średnio oglądają ją ponad 4 godziny dziennie. 98% amerykańskich domostw ma co najmniej 1 telewizor, a 49% otwarcie przyznaje iż ogląda zbyt dużo TV.   

Blog The Realist Report z którego pochodzi poniższy materiał ma motto wg Stanleya Milgrama:

"Jeśli możesz kontrolować sposób,w jaki człowiek interpretuje swój świat, to jesteś już nadługiej drodze wkierunku kontrolowania jego zachowania."
 

      TV = Weapon of Mass Deception 

 

Tak brzmi oryginalny tytuł artykułu nawiązujący do skrótu WMD - rozwinięcie go doprowadziło świat do punktu gdzie jesteśmy. Miała w tym udział także Polska bowiem to nasze dzielne wojsko ostatecznie przekonywało świat że Saddam Hussain był posiadaczem WMD - broni masowego rażenia.

 2 lipca 2004, pojawił się artykuł opublikowany przez Associated Press a powieliła go TV Fox News. Doniesiono, że polscy sojusznicy w południowo centralnym Iraku znaleźli głowice z gazem sarin jakie używano podczas ostatniej wojny iracko-irańskiej. Polskie wojska tą odkrytą amunicję  zabezpieczyły w dniu 23 czerwca 2004 r. .Jak się jednak okazało głowice w rzeczywistości nie zawierały gazu sarin ale "były wszystkie puste a testy dały wynik negatywny na wszelkie rodzaje substancji chemicznych". Okazało się, że Polacy kupili pociski po 5.000 dolarów za sztukę. 

Po tym wyczynie naszej dzielnej armii, USA porzuciły poszukiwania WMD  czyli broni masowego rażenia w Iraku w dniu 12 stycznia 2005.

Ale wcześniej media właściwie to wykorzystały i ludzie zapamiętali co mieli zapamiętać.

       

Na ten temat powstał film: "WMD: Weapons of Mass Deception "którego reżyserem był ... tak, niezależny filmowiec, dziennikarz, laureat TV nagrody Emmy dziennikarz , autor i krytyk mediów, Danny Schechter.Mówi wam cos to nazwisko?Otóż ten film jest o takich asach jak Adaś M.

Ten jego film, o broni masowego rażenia, dawał szczerą ocenę tego jak propaganda Pentagonu  oraz mediów współudziały we wprowadzaniu w błąd Amerykanów, podczas wojny w Iraku i jaki wpływ miały na międzynarodową opinię publiczną  Schechter porównuje oraz kontrastuje relacje światowe, zestawiając je z własnymi materiałami uzyskanymi podczas wywiadów oraz poufnymi informacjami o WMD. Demaskuje rolę mediów w największym skandalu naszych czasów.

Skandal z WMD to tylko czubek góry lodowej. mamy świeże przykłady z konfliktu na Ukrainie. Media wszelkiej maści, wszystkich zainteresowanych stron "łżą jak bura suka".

A oto wiwisekcja jak to wszystko funkcjonuje.

     

TV ma głęboko negatywny wpływ na amerykańskie życie kulturalne i społeczne. Utrudnia edukację i naukę, promuje nadmierny materializm i komercjalizm, i zachęca do zdegenerowanego, narcystycznego i hedonistycznego stylu życia. TV promuje przemoc i nierealistyczne oczekiwania życiowe. Prowadzi do powolnego, nieczynnego istnienia i bardzo osłabia.

Obsesja na punkcie TV ma głęboko szkodliwy wpływ na nasz ogólny stan zdrowia, zarówno fizyczny jak i psychiczny. Zamiast przebywać na zewnątrz i utrzymywać relacje z przyjaciółmi i sąsiadami, dzieci są stłoczone w pomieszczeniu, przyklejone do telewizora. Zamiast pozytywnych, owocnych dyskusji i interakcji społecznych z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami, wielu dorosłych decyduje się włączyć telewizor. Bardzo niewielu ludzi jeszcze czyta, woli oglądać telewizję lub filmy.

Ale ilu Amerykanów uznaje TV za to, czym naprawdę jest? Większość naiwnie zakłada, że TV jest po prostu formą rozrywki i informacji, choć w rzeczywistości jest bronią masowego oszustwa, zniekształcaniem społecznym i kulturowym, i masową kontrolą umysłu.

Żydowski psycholog społeczny Stanley Milgram napisał kiedyś: „Kontroluj sposób w jaki człowiek interpretuje świat, i już przyczyniasz się do kontrolowania jego zachowania„. I właśnie dokładnie to robi TV. Kontroluje i kształtuje nasze pojmowanie i interpretację otaczającego nas świata.

     

Cały program „Nowego Porządku Świata”, który w rzeczywistości nie jest niczym więcej niż żydowskim imperializmem i globalnym przewrotem i zniewoleniem, jest w dużym stopniu utrwalany i realizowany przez kontrolowany przez Żydów „kompleks” mediów i rozrywki, skupionych wokół Hollywood i korporacyjnych firm telewizyjnych. TV jest rzeczywiście bronią masowego oszustwa i wykorzystywania psychologicznego i emocjonalnego. Jest głównym narzędziem wykorzystywanym do realizacji programu międzynarodowego żydostwa – światowej dominacji i podporządkowania.

Żydowski propagandzista i specjalista od PR, Edward Bernays, w roku 1928 napisał w książce Propaganda:

Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanych przyzwyczajeń i opinii mas jest ważnym elementem społeczeństwa demokratycznego. Ci którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą w naszym kraju.

Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są formowane, nasze gusta formowane, nasze idee sugerowane, w dużej mierze przez osoby o których nigdy nie słyszeliśmy. [...]

Bernays dalej pisze, że „prawdą jest, że w prawie każdym akcie naszego codziennego życia, czy to w sferze polityki czy biznesu, w naszym współżyciu społecznym albo naszym etycznym myśleniu, że jesteśmy zdominowani przez stosunkowo małą liczbę osób. . . które rozumieją procesy psychiczne i wzorce społeczne mas. To one pociągają za sznurki kontrolujące publiczne myślenie, które opanowały stare siły społeczne i wymyślają nowe sposoby wiązania i kierowania światem„.

Propagandę Bernays zdefiniował jako „spójne, trwałe wysiłki w celu kreowania lub kształtowania wydarzeń wpływających na relacje społeczeństwa z przedsiębiorczością, ideą lub grupą„, i stwierdził – moim zdaniem prawidłowo – że „propaganda jest organem wykonawczym niewidzialnego rządu„. A jak rozpowszechnia się dzisiaj propagandę w Ameryce i na całym świecie? Głównie przez TV.

            

W pigułce, TV, masmedia i Hollywood:

  • Regularnie pokazują zmienione, zniekształcone, zmanipulowane i / lub nawet otwarcie sfabrykowane obrazy fotograficzne i video, w połączeniu z fałszywie pisanymi wiadomościami, w celu realizacji pewnych programów geopolitycznych i kulturowych
  • Produkują i utrwalają sztuczną rzeczywistość, w której mamy funkcjonować
  • Promują wywrotowe idee i wartości, łącznie z homoseksualizmem, pornografią, rozwiązłością seksualną i degeneracją, transgenderyzmem i innymi rozpustnymi stylami życia
  • Systematycznie atakują, osłabiają i deprecjonują tradycyjną zachodnią kulturę, styl życia i historię
  • Kreują popyt na niepotrzebne i często bezużyteczne produkty i usługi
  • Trywializują charakter świata w którym żyjemy poprzez promowanie bezmyślnego konsumeryzmu, materializmu i kultu celebrytów
  • Zniekształcają i fabrykują wydarzenia historyczne i współczesne w sposób który promuje żydowskie interesy, poglądy i narracje, oraz
  • Wykorzystują strach i pogłoski do traumatyzowania i kontrolowania populacji.

TV, masmedia i Hollywood nie są już życzliwymi, pouczającymi siłami – jeśli kiedykolwiek naprawdę nimi były – które starają się bawić i uczciwie informować społeczeństwo o ważnych sprawach politycznych, gospodarczych, społecznych i historycznych, poza posiadaniem potężnych sił odpowiedzialnie działających w społeczeństwie.

Nie, z TV, masmedia i Hollywood zrobiono broń, i były i nadal są wykorzystywane do oszukiwania i eksploatacji psychologicznej i emocjonalnej amerykańskiego społeczeństwa, w celu realizacji pewnych programów geopolitycznych i kulturowych, razem z fałszywymi narracjami o wydarzeniach historycznych i współczesnych.

Jeśli nadal oglądasz TV, to wiedz iż jesteś oszukiwany, programowany i uzależniany. Zrozum, TV to broń masowego oszustwa, i mów o tym.

John Friend – 5.09.2014, TV = Weapon of Mass Deception

Źródło: http://www.therealistreport.com/2014/09/tv-weapon-of-mass-deception.html

Tłumacz: Ola Gordon. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tv-bron-masowego-oszustwa-2014-09

Przygotował i wstępem opatrzył:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)

Komentarze

jak bydło

 

gdy już telewizja

rozum ci odbierze

wtedy cię złożą 

jak bydło w ofierze

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1439389

WYNOSI NA PIEDESTAŁY MATOŁÓW, TLUMOKÓW, KAPCIOWYCH, INFORMATORÓW ~~~~~~  lista jest dluga !!!! A porazonych bronią masowego oszustwa jest sporo!!!! Natopiast 50% okopała sie w domach i udaja że nie zostali trafieni!!!!! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1439390

Piszesz:"...i struktury pozarządowe, dają tamę wszelkiemu wlewającemu się złu. Od "gender" poczynając na skrajnym liberaliźmie kończąc".

 

Ostrożnie z tymi strukturami pozarządowymi. Ich niezależność od Państwa bywa pozorna. Bywa że tylko wyręczają Państwo w jego funkcjach.

Nadto ich finansowanie budzi wielkie wątpliwości - nawet Unia im płaci - a więc i wymaga. Poza tym można i należy mieć wielką do nich nieufność ze względu na łatwość, naciski i możliwości korupcyjne.

To fakt, że są potrzebne - tylko bardziej mają być ponadrządowe, jak pozarządowe, a pozorujące niezależność, koncesjonowane do pozarządowości przez rząd i ciemne, manipulatorskie, lobbystyczne siły.

Nadto finansowane powinny być przez obywateli ze zwiększonej m.in. na taki cel odpisów od podatku i przez patriotyczne organizacje obywatelskie. Winny być kontrolowane – wręcz ulokowane przy ruchach autentycznie obywatelskich.

 

Druga sprawa, to  nielogicznością jest mówić: "od "gender" poczynając na skrajnym liberaliźmie kończąc". To lekceważy tą niebezpieczną ideologię - stanowi ona bowiem największą, najbardziej złowieszczą skrajność dzisiejszego liberalizmu, tej maski dla faszyzmu globalistycznego. O tym szerzej napiszę oddzielnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1439591

 

Tak jak nie są strukturą pozarządową związki zawodowe pracowników.

Tu jest mowa o autentycznych strukturach obywatelskich, których znaczenia nie nalęzy pod żadnym pozorem dezauwować.  Kwestionowanie ich znaczenia, tych chocby o niewielkim na razie zasiegu, zniechęca ludzi do ich organizowania a także do właczania sie do ich dziłalności.

Powinnismy je wspierać gdzie tylki i kiedy tylko jest to mozliwe.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1439654

Autentycznym strukturom obywatelskim zawsze wielkie tak. Ja podkreślam ich znaczenie, a nie dezawuuję.

Bo jest konieczność podejrzliwości, czy organizacje pozarządowe są autentycznie obywatelskie, czy są świadome możliwych działań, obrazu docelowego dla interesu narodowego i potrzeb oraz ludzkich wartości wyższego rzędu, jest konieczność obywatelskiej kontroli nad tymi strukturami.

Ich głos musi być autentycznym głosem Narodu, tak w kwestiach merytorycznych, jak moralnych. Weźmy np. takie opiniowanie aktów prawnych, czy jakichś planów rozwojowych, czy podziału środków finansowych - przecież taka opinia organizacji pozarządowej ma w praktyce moc badania opinii publicznej. Jakież więc możliwości korupcji i zdrady począwszy od doboru ich działaczy, po kontrolę.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1439678

muzyka,teatr,opery,komunikacja ,  miejsca  pracy,produkcja satelit,rozwój technologiczny,internet  a nawet  ...panele solarowe,z których korzystam w ogrodach a energię elektryczną  do korzystania z TV,lodówki,pralki,kuchenki itd mam  gratisową....Cytowany Pan podający swoje refleksje po dobrym, zimnym piwie w Dreznie czyli   „Kontroluj sposób w jaki człowiek interpretuje świat, i już przyczyniasz się do kontrolowania jego zachowania„ jest iluzjonistą  pseudo lewicowym a jako Żydowski psycholog społeczny Stanley Milgram jest wrogiem wiary żydowskiej(on ją krytykuje) i Izraela tak jak analfabeci w mediach i w rządzie  w Polsce nie znający hebrejskiego.,którzy rzucają hasełka a zapominają o bankach DNA.

 

To właśnie nasze DNA,tradycja,wychowanie,rodzina ma wpływ na  naszą egzystencję a nie TV,którą polecam wykorzystywać racjonalnie.....Przeraża mnie tylko że przykładowo Sąd Najwyższy USA przystąpił do rozpatrywania kwestii możliwości patentowania ludzkich genów.Gdyby nie TV czy internet to nie było by protestów przeciw koncernowi w USA.Jak geny decydują o cechach naszego organizmu napiszę w Notce.a temat poruszony przez autora polecam innym do refleksji....Telewizja i radio chca nami kierowac?Tak ale to my decydujemy a nie TV.

 

Podam przykład za który zapłaciłem grzywnę.W pewnej dzielnicy pewnego miasta poza Polską przekonałem ja i moi koledzy mieszkańców aby przez 4 dni nie włączali telewizji.Demo,ulotki,listy,email,faxy ale i pomoc organizatorów agencji koncertowych(przez 4 dni trwały "imprezy")spowodowały że w tej dzielnicy tysiące mieszkańców wyłączyło swoje zabawki.Koledzy z pewnego urzędu zajmujący się pewną formą telemetrii(Elektroniczne badanie widowni telewizyjnej) potwierdzili a prawnicy zareagowali...

Pozdrawiam   Autora felietonu.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1439694

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1439730