Siedem lat jestem niepoprawny

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Psychologia mówi, że co 7lat człowiek się zmienia. Zmiany dotyczą postaw, myśli, podejścia do życia, całokształtu rozwijającego się człowieka. Dokładnie co 7lat następuje w życiu każdego z nas taka zmiana za każdym razem do czegoś innego.

Podobno dzieje się tak za sprawą wymiany naszych komórek. Każdego dnia jesteśmy troszkę inni niż poprzedniego.

Zmieniamy się na skutek przeżytych uczuć, na skutek przemyśleń, refleksji, a w końcu ludzi, którzy pojawiają się na naszej ścieżce.

Przemiany Zewnętrzne (i wewnętrzne) bezsprzecznie związane są z wiekiem. Im człowiek starszy, tym jego doświadczenie jest bogatsze, co wpływa na jego charakter i stosunek do świata. Im człowiek starszy, tym również procesy biochemiczne i fizjologiczne są inne niż w latach wcześniejszych. Czy tego chcemy, czy nie chcemy, każdy element nas zmienia się.

Tak. Właśnie minęło moje siedem lat na Niepoprawnych. Wygląda na że jestem bardziej niepoprawny niż kiedyś. zapewne nakłada się na to fakt że w moim przypadku minęło siedem lat szabatowych a w tym jeden rok Jubileuszowy

Rok szabatowy to okres w którym poletko które się uprawia należy zostawić odłogiem. W moim przypadku niepoprawne poletko leżało odłogiem już wcześniej i to dłużej niż rok.

Może za długo, a może za wcześnie.

Zastanawiam się czy mojego roku szabatowego na niepoprawnym polu nie powinienem powtórzyć i być może na dłużej lub na zawsze.

Mam wrażenie że produkuję "chwasty" które właśnie z forum wyrwałem, że tych chwastów wyrasta zbyt wiele i zbyt często oraz że nie powinienem dłużej tego pola zachwaszczać....

Korzystając z okazji składam wszystkim moim Czytelnikom i Redakcji najlepsze życzenia Świateczne oraz życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:10)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1554763

Wszystkiego najlepszego życzę szczególnie zdrowia (psychicznego)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1554764

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1554766

Serwus Nathanel. Wielkie dzięki że Jesteś! Tak trzymaj! Bo widzisz Jakub nie siedem a czternaście lat zasuwał w pocie czoła u teścia i w obcym kraju, a i tak skazany był na żywą walkę i to o to, co uczciwie wypracował. Taka już nasza ludzka natura Nathanaelu dlatego nie zrażaj się ale walcz i nie patrz zapłaty, gdyż to sam Pan będzie Ci zapłatą. Walcz Bratanku! Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1554770

Dziękuję serdecznie za życzenia. Życzę wzajemnie wszystkiego dobrego - zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Co do ewolucji - chyba też zauważyłem pewne zmiany. Co do rozterki - daj spokój. Świat nie jest czarno biały - pisz zawsze, gdy masz na to ochotę :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1554774

Co do ewolucji. Tak. Jak się ma na karku siedem lat szabatowych to się człowiek denerwuje że ma tyle do powiedzenia ale jakby nie to nie do wszystkich trafia.

A że to miejsce ma walor nie tylko sentymentalny .......

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1554775

Chwasty to są najbardziej inteligentne rośliny. Podziwiam je w swoim ogrodzie. Uczę sie ich i od nich. Wiele chwastów jest pożytecznych w ochronie roslin uprawnych przed szkodnikami. Niektóre można jeść, są bardzo zdrowe i działają leczniczo.

Gratulując godnej chwastów wytrwałości

z całą sympatią

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1554781

Gratuluję Nathanelu TEJ Siódemki. Jestem pewnie bardziej zachwaszczony, bo ósemka lecieć mi zaczęła 6 miesięcy wcześniej. No ale. Te nasze chwasty niczem są, gdy się je porówna do tego czym raczeni jesteśmy na okragło z nowoczesnego ścieku, tych myszek szczerbatych, sKODziałych durnowatych rubikoni. Całej tej hałastry, tego POtuskiego stada, tej naćpanej hołoty, co to wciąż i wciąż POtrafi nas zaskakiwać czymś "nowym". Żeby było tak jak było ! Dałbym im, gdybym mógł, Nobla w tej himalajskiej dziedzinie odlotów z sejmowej mównicy i.....wszędy. Wiedzą co najważniejsze, gdzie kasa na nich czeka, więc plują i odlatują. A my róbmy swoje !

Raz jeszcze Gratuluję, i Pozdrawiam i Dziękuję....

Damy Radę !

Dla Wszystkich Niepoprawnych Przyjaciół - Zdrowych, Wesołych i Dosiego Nowego 2018

Polska Będzie! POLSKĄ 

A my bądźmy jak ci młodzi ze słów Naszego Wielkiego JPII :  U MŁODYCH OBOWIĄZUJĄ DWIE ZASADY ŻYCIA . PIERWSZA NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ! DRUGA  - ZAWSZE PAMIĘTAJ O PIERWSZEJ

                                                                                                                               Jan Paweł II

Bo roboty do zrobienia jest huk. Musimy być Herkulesem w tej POtuskiej, POstkomuszej Stajni Augiasza. Tony g...na nam wymieść,  nim POLSKA Będzie TYLKO !  Nasza: 

i tu cytat z internetu.........Prezes PiS Jarosław Kaczyński, który bez wątpienia podjął decyzję o awansie Morawieckiego, mówi dziś o walce z wrogami Polski. To jasna deklaracja: Polska nie da sobą sterować.

Z kolei Mateusz Morawiecki powiedział wprost o naprawdę szokujących rzeczach. Dotąd mówili o tym tylko zwykli obywatele, gdzieś w mediach społecznościowych. Dziś polski rząd przyznaje to oficjalnie. – Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga. Ponadto wyjaśnił, skąd tak słaba kondycja naszej rodzimej gospodarki podczas wieloletnich rządów lewicy i neoliberałów.

Zobacz także:  Nie przecierajcie oczu - Google i Youtube OCENZUROWAŁY spot polskiego rządu [FOTO]

– Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne. […] Wpadliśmy w sidła neoliberalne konsensusu waszyngtońskiego, w sidła nomenklatury, postkomuny i różnego rodzaju łobuzów budujących niekorzystny system dla polskiego społeczeństwa – przekazał premier.................

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1554804

jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – powiedział Morawiecki..

Posiadanym przez kogo? (pytanie retoryczne)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1554813

& dzisiejsza rzeczywistość, czyli - kronika fotograficzna.

uważam, że główni winowajcy tej dewastacji w Gdańsku i nie tylko POwinni otrzymać zasłużoną po tysiąckroć zapłatę. Czyli KSa ! POd mur i kula w łeb. Jako pierwszy i najbardziej winowaty winien otrzymać tych parę gram ołowiu malarz kominów, ksywka - matoł & Oskar

http://obiboknawlasnykoszt.blogspot.com/2014/05/brama-nr-1-stoczni-gdanskiej-im-lenina.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1554827

Przed chwilą obejrzałem sobie Wiadomości TVP. a tam !  538 mld. zł.  !!!  WYPROWADZONO W TYM ROKU Z POLSKI BEZ PODATKÓW ! 

– Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga. 

I taka plansza, mapa, sylwetka Naszej Polski . Z niej białe strzały wychodzą na zachód jewropy.

- Do Holandii Timmermansa  wytransferowano, wykradziono - 117 mld zł !

Do Niemiec matoła i makreli wytransferowano, wykradziono - 102 mld zł !

- Do Angli wykradziono, wytransferowano - 56 mld zł !

- Do Francji wykradziono, wytransferowano - 59 mld zł !

- Do Luxemburga wykradziono, wytransferowano 55 mld zł !

Dziwota, że czerwony Timmermans wprowadza jakiś paragraf 7 sankcji przeciwko POLSCE ???!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1554830