Przepraszam panią za gwałt ale dziś uczyniłbym tak samo

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Tak mniej więcej przeprasza Jaruzelski za stan wojenny. Przepraszając - OBRAŻA.Nawet odrobiny skruchy. To nas próbują zmiękczyć w przeddzień protestów a siłę i wymowę ich osłabić.Niedawno faszystów nazywano antyfaszystami. w tym samym celu.Krew sie we mnie gotuje jak woda w czajniku. Ten bezczelny typ mówi" przepraszam" ale brzmi to tak jak by przepraszał za stan wojenny ale swoich towarzyszy ze względu na jego nieskuteczność.

Mówi : "dokuczliwe dla społeczeństwa konsekwencje" ? Przecież pozbawił nas praw człowieka a wielu ludzi także zdrowia i życia i to on śmie nazywać dokuczliwymi konsekwencjami?

Przed 13 Grudnia ruszyła neokomunistyczne machina propagandowa. Najpierw puszczono balonik że bohater odznaczony między innymi:

    Order Lenina (ZSRR) – 1968 i 1983
    Order Rewolucji Październikowej (ZSRR) – 1973
    Order Czerwonego Sztandaru (ZSRR) – 1978
    Order Przyjaźni Narodów (ZSRR) – 1973
    Medal „100-lecia urodzin Lenina” (ZSRR) – 1970
  

że oto jest śmiertelnie chory. Ale nie na tyle aby nie zaistnieć w nagraniu dla Radia Zet, wyemitowanego w niedzielę w audycji "Siódmy Dzień Tygodnia".

 

Z wyrzutem oświadcza;"Wszystkich, których spotkała jakaś niesprawiedliwość i krzywda wciąż przepraszam. Czynię to raz jeszcze".

 

Czego sie go jeszcze czepiacie, skoro już przepraszał ? Czyni to jednak, szczodry pan, raz jeszcze..

A już przecież zostało powiedziane : "odpieprzcie sie od generała".Nie rozumiecie po polsku?

"Ciągle przeprasza, bo nikt tych przeprosin nie chce zauważyć i usłyszeć. To jest straszne, że od starego, schorowanego człowieka wymaga się wciąż przepraszania." To powiedział jakiś odurzony smrodem palonego kota.

Nałęcz powiedział, że nie chce generała sądzić, bo "generał wkrótce przed innym będzie sądem". - Jestem w dużym kłopocie, gdyż generał jest umierający i trudno jest mi z nim polemizować.

Tak więc to ci co pójdą pod wille generała zostaną a uznani za bezlitosne kanalie wyżywające sie, poprostu pastwiące się nad schorowanym , umierającym poczciwym staruszkiem. Staruszkiem który jeszcze teraz , jak tonąca baba z Mickiewiczowego wiersza:

"....Biedaczka, ze śmiercią w walce,

 Czując skonu paraliże,

 Wytknęła tylko dwa palce

 I za odpowiedź palcami,

 Jakby dwiema nożycami,

Mężowi pod nosem strzyże...."

oświadcza że:" w powstałej wówczas sytuacji stan wojenny był "ocaleniem przed wielowymiarową katastrofą" i że dziś uczyniłby to samo ".

Czy Jaruzelski też tak widzi niedogodności i przykre konsekwencje sowich decyzji:

       

 

"To skandal"

Adam Hoffman z PiS - Miejsce dla generała Jaruzelskiego jest na sali sądowej. (...) W tych słowach, które usłyszałem przed chwilą jest zapowiedź, że generał zrobiłby to samo. (...) Ja niestety cały czas żałuję, że polskie państwo po 89. roku nie odcięło się zdecydowanie od tych korzeni, że generał Jaruzelski nie został za stan wojenny skazany, chociażby symbolicznie ze względu na wiek. A ludzie, którzy w tamtych czasach strzelali do Polaków (...) dziś pobierają wysokie emerytury. To jest skandal. I to jest skandal III Rzeczypospolitej - powiedział rzecznik PiS.

Jacek Kurski z Solidarnej Polski. - Jedyną miłą rzeczą z tego orędzia jest to, że nie zostało ono wygłoszone o 6. rano na obydwu kanałach telewizji polskiej. Reszta jest hipokryzją i czystą grą - podkreślił. - Bardzo ubolewam, że generał Jaruzelski, w wyniku medialnej, trwającej ponad 20 lat akcji, może dzisiaj chodzić z podniesioną głową, bo powinien mieć ją spuszczoną i symbolicznie powinien odpowiedzieć, a nawet karnie za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce - zaznaczył.

Skandalem jest też manipulowany sondaż który ma przekonać że 51% (delikatnie ale niby więcej niż połowa czyli "większość") popiera dzisiaj stan wojenny. Nie tylko skandal ale i obrzydliwość.
   

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Witaj,
Wojtek trzyma się swojej wersji i jak widać pomagierzy piszą historię na nowo.

Sondaż to rzeczywiście "miszczostwo".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#207243

Ale wkrótce zrobia z niego świadka koronnego i zaloża mu koronę razem z aureolą. Na dzisiaj schowali go do szpitala.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207250

gość z drogi

wcześniej Miller sie produkował,szlak człowieka trafia jak sie słyszy takie 

BREDNIE Wtedy zostało mi przynajmniej 500 sztuk ulotek

Telewizja KŁAMIE, dzisiaj ?

dycha

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#207254

"...Nie da się iść dwiema drogami na raz...".

Tym co w rozkroku
pęknie cusik w kroku.

Mam nadzieję.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#207259

Przecież uczciwi obywatele nie bronią Jaruzelskiego tylko podobni do niego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#207261

Dla mnie żarty na temat stanu wojennego w Polsce są nie na miejscu. To, że takie kanalie(delikatnie mówiąc) mają dalej czelność podnosić głowę, takie zera mają czelność kłamać w zaparte, nawet na łożu śmierci, świadczy tylko o naszej(mam na myśli większość) indolencji, o naszej popapranej, niby wspólnej pamięci historycznej. Na szczęście jestem w tej mniejszości, która nigdy nie akceptowała, i nigdy nie zaakceptuje bredni ruskiego(przecież nie naszego) generała. Jako chrześcijanin chciałbym napisać coś o przebaczeniu i inne takie, ale odnośnie tego zdrajcy, tego(powinienem napisać człowieka, ale nie przejdzie mi to przez klawisze i moje gardło) aparatczyka, przez którego cierpieli ludzie, normalni ludzie, pozbawiani pracy, poniżani przez SB, zastraszani, normalni Polacy walczący o prawa Polaków we własnym kraju, walczący o wyzwolenie spod sowieckiej dyktatury, w której byliśmy przedmiotem, byliśmy dosłownie "mięsem armatnim" nie jestem w stanie wybaczyć. Przykro mi, może jestem ułomny, ale nie wybaczę i nie cieszę się, że taka kreatura umiera. Jestem wręcz zdruzgotany, że nie znalazł się żaden sędzia, który miałby odwagę rzetelnie osądzić takiego typa, od którego zależało życie milionów Polaków, przykro mi, że jesteśmy we własnym kraju traktowani jak debilna mniejszość, którą można pozbawić wszystkich praw, wszystkich z prawem do prawdy włącznie.

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#207277

Ale mamy przypadek zbója dumnego z tego co zrobił i obiecującego napść i gwałt na Narodzie powtorzyć.
Dla takich tylko piekło.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207284

Co sie dzieje w naszym kraju?Ja rozumiem,ze rzadza ,ale dlaczego jeszcze musza wkurwiac pozwalajac na tak bezczelne wyznania mordercy nadziei o wolnosci i demokracji narodu.To on wprowadzil stan wojenny w imie wlasnej checi wladzy, za wszelka cene, nie liczac sie z kosztami.Nie mial zadnych skrupulow w uzyciu sily oraz broni palnej przeciwko protestujacym bezbronnym robotnikom.Zadne tlumaczenia ani przeprosiny nie moga przykryc tej hanby.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macieja

#207287

W naszym, ale nie Naszym kraju dzieje się bardzo źle. Jesteśmy mieszaniną ludzi których stać na własny osąd sytuacji tych którzy są słabi i niezorganizowani, bez przeszłości i przyszłości, oraz na tę wredną wywłokę ludzką gotową do każdego kurestwa byle zapewnić sobie i własnej rodzinie byt. O resztę nie dbają bo są pewni że w każdej sytuacji będą mogli popełnić każde kolejne świństwo byleby zapewnić sobie kolejny etap życia w poczuciu sytości. Nie dbają o sprawy pozostałych ludzi bo nie czują związku ani z tytmi ludźmi ani z terenem na którym żyją. Gardzą tymi którzy są "słabsi". Dla nich tak naprawdę Polska to puste słowo. Nikt ich nie wychowywał na patriotów - Polska to tylko nazwa lub nienormalność. Majaczące w wyobraźni dalekie od poczucia realnego strchu wrogie przejęcie Polski przez wrogów jest bagatelizowane, spychane jako owa "nienormalność" o śmieszno-ponurym teatralnym charakterze. Oni nie muszą nawet udawać że w razie gdy przyjdzie podpisać sowiecką lojalkę lub volkslistę nie zadrży im póro. To oni nadają ton w merdiach i są dumni że teraz jest ich czas. Są pewni swojego panowania i nie mają wątpliwości że im się uda. Uda im się oszustwo pozostałych i uda prześliznąć przez życie bez potrzeby zapłacenia za to ceny i ceny za ten luksus który jest ich udziałem. Oni są siłą sprawczą i wierzą w siebie. To jest czas naszych wrogów. Oni są pewni że oszustwo nigdy nie zostanie wykryte a nawet jesli to zostanie wykryte a nawet jeśli to oni będą poza zasięgiem prawa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207327

wówczas przejęto wpływ na wychowanie dzieci.Na razie jeszcze nie odbieraja ich na porodówce jak chciał Marks i Lenin.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207329

Po obejrzeniu ostatniego programu J. Pospieszalskiego, w którym pokazano relację z wypowiedzi Geremka, a p. Celiński przedstawił swój punkt widzenia, mogę się tylko przyłączyć do tych "idiotów" których to oburza. Kiedy ponad 30 lat temu jeden ze znajomych mojego ojca, będący redaktorem Gazety Robotniczej we Wrocławiu, majacy dość dobre rozeznanie w kręgach partyjnych powiedział mu, żeby jego dzieci, póki czs wyjechały z Polski, protestowaliśmy, bo przeciez idą zmiany, będzie dobrze, a moze wspaniale. On bardzo powaznie odparł, że tutaj nigdy nie dopuszczą do zmian o jakich myślimy. Wtedy nie mogłam uwierzyć. Dzisiaj widzę, że naprawdę był znakomicie zorientowany. Dopiero teraz żałuję, że wtedy go nie posłuchałam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#207292

Nie żałuj. Jeszcze jesteś u siebie. Co prawda nie do końca i nikt z Nas nie wie jak długo, ale u siebie.
Czekam na czas rozliczenia wszystkich gnid, czekam na czas kiedy będę mógł napisać, że już okrągły stół i gruba kreska przeszły do historii i jestem u siebie w swoim, zarządzanym przez normalnych ludzi, kraju(nawet jakbym miał jeść suchy, ale mój chleb)

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#207298

Mam przypuszczenia bliskie 100% pewności, że ta gnida była w dniach stanu wojennego w ekstazie. Miał permanentny wzwód - stąd analogia do gwałciciela jest jak najbardziej na miejscu.

Teraz to już pewnie nie, gdy rak go już kończy żreć, ale jeszcze te parę miesięcy wcześniej, myśląc "zrobiłbym to jeszcze raz", pewnie czuł mrowienie w kroku.

Spójrzmy - właściwie pierwszy chyba raz w jego karierze, jego zasrany los był w jego rękach. Nikt mu nic nie kazał, a po ulicach śmigały wozy pancerne na jego rozkaz - Wojciecha Gromowładnego.
Musiał odreagowywać lata wypełniania bezpośrednich rozkazów swoich panów. Wcześniej mówili - "zrób to", "zrób tamto" i "ruki pa szwam, blat". Tym razem powiedzieli - "zrób coś albo kto inny to zrobi".
To było coś więcej niż dotychczas.
Teraz on, Czesio i wierny Florek z kumplami byli prawdziwą władzą i nie zamierzali się opierdalać.

Myślał sobie Wojtek - rżnąłbym tą dziwkę raz jeszcze, ze wschodu na zachód i z powrotem, z północy na południe i nazad. Moją stalową lufą. Ażby jęczała pod moimi gąsienicami.

Dobrze mówisz Nathanelu - "Przepraszam panią za gwałt ale dziś uczyniłbym tak samo".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#207304

ale to tylko poczatek listy "dokonań"

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207305