Klon Osiołowskiego prowadził obrady w PE

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Klon Osiołowskiego prowadził obrady w PE i wyłączył mikrofon gdy przemawiał J.K. Mikke. Można zauważyć że bezczelny młodziak , bezprawnie cenzuruje i przerywa wystąpienie przed czasem. Mikke miał 1 minutę a skradziono mu 5 sek.

Demokracja i wolność słowa polegają na tym że każdy ma prawo myśleć tak jak uważa oraz swoje poglądy swobodnie wypowiadać. Tak było do czasu gdy wymyślono polityczną poprawność. Ten idiotyzm niczego nie zmienia, bowiem ludzie teraz mówią co należy ale myślą tak samo jak myśleli dawniej.

Idiotyzm identyczny jak przepraszanie. Bowiem przepraszający dalej swego zdania nie zmienia choć pod presją wypowiada się politycznie poprawnie. Tu przypomina się dowcip o Żydzie który miał przeprosić Kowalskiego. Poszedł więc do niego do domu, zapukał do drzwi. Drzwi otworzył mu Kowalski a ten mówi tak : " Czy tu mieszka Kwiatkowski? Kowalski odpowiada że przecież wie, ze nie. Na to nie zrażony przepraszający: " a to PRZEPRASZAM ". Więc jak przeprosił Kowalskiego czy nie? Przecież powiedział do niego przepraszam.

Mikke'mu przerwano wystąpienie bowiem podobno wyraził się politycznie niepoprawnie. Zresztą posłuchajcie:

 

 

 

Poprawni politycznie libertyni mieli za złe JKM użycie słowa  "Niger" czyli czarnuch po polsku raczej "murzyn". Gdyby Mikke mówił po polsku, jak mu ostatnio radziłem, powiedziałby dokładnie to samo tylko nikt by się do niego o rasizm nie "przypieprzał". Słowo jak słowo.

Jest kraj NIGERIA , członek ONZ i nikomu to nie przeszkadza. a na pewno nie przeszkadza Nigeryjczykom.

Zresztą Mikke mówi o "nigrach" w czasach JF Kennedy'ego gdy słowo to było legalne. Więc nie ma się o co czepiać. Po drugie odwołuje się do określenia że bezrobotna młodzież to murzyni we współczesnej Europie. I ma rację. A słowo "niger" wg politycznej poprawności jest "obraźliwe" jedynie gdy używa się go wobec czarnoskórych a nie może być takim wobec białej w większości europejskiej bezrobotnej młodzieży .

Co dziwne Afro-cośtam mogą swobodnie wyzywać białych do woli. Nikt ich nie oskarża o rasizm.

Całkiem niedawno użyto publicznie tego samego określenia wobec Prezydenta Obamy. Nikogo nie wtrącono do więzienia choć libertyni szumu narobili.

Swoje stanowisko w "kwestii murzyńskiej" Mikke wyłożył już wcześniej i w PE ze względu na czas wypowiedzi musiał posługiwać się skrótami.

 

 

 

Tu akurat z JKM w pełni się zgadzam. Zniesienie niewolnictwa była dla niewolników zupełną katastrofą. Nie potrafili zaadoptować się do wolności. Zamiast rozwijać się intelektualnie smakując wolności poszli na łatwiznę. Efekty znane 80% więźniów to oni. gangi i narkotyki też. Przecież mogliby być na takim poziomie że to biali narzekaliby że nie mają wstępu na  ich osiedla.

Przejdźmy na koniec do konkretów zanim lewactwo nas zakrzyczy.

Mikke na Facebooku wyjaśnia ten "incydent" tak :

" Aha! Spotkałem na korytarzu v-Przewodniczącego PE, który prowadził obrady podczas mojej mówki o młodzieży jako Murzynie Europy. Serdecznie się przywitał - i okazało się, że w ogóle nie rozumiał, o co chodzi (co zresztą widać na nagraniu!), bo... nie zna angielskiego!!! "

Czyli facet przestraszył się pohukiwania lewactwa na sali i wyłączył mikrofon.

Wniosek. Trzeba ostro pohukiwać, to z pewnością ktoś się przestraszy.

PS. Proszę nie nazywać mnie zwolennikiem JKM bo to jest politycznie niepoprawnie.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (9 głosów)

Komentarze

tego pajaca! Jak wielu mlodych leci za tym oszolomem! Czy oni rzeczywiscie nie widza, ze to ruski agent! Jego celem jest zabrac glosy wyborcze, chwytliwymi dla mlodych szokujacymi wypowiedziami! Kim on tak wlasciwie jest? Wystarczy pogrzebac w internecie:

http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

http://niezalezna.pl/37606-janusz-korwin-mikke-podpisalem-lojalke

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1431895