Chrzanić ciszę

Obrazek użytkownika Nathanel
Humor i satyra

Jako starszemu czlowiekowi wolno mi opowiedzieć taki dowcip. A wam wolno przerwać tą idiotyczna ciszę - śmiechem.

Pewne starsze malżeństwo zauważyło że, niestety, coraz częściej zdarza się im zapominać o różnych domowych sprawach i czynnościach. Zaniepokoiło to ich a nawet przeraziło gdy skonstatowałi że pewnego dnia ktoś z nich zapomni prawidłowo wyłaczączyc kuchenkę gazowa i dom wyleci w powietrze. Wybrali się do lekarza.

Lekarz wyjaśnił im, że w tym wieku to zjawisko normalne ale inni najczęściej radzą sobie z tym zapisując na kartce notki- przypominki. Starsi państwo opuścili gabinet lekarza bardzo zadowoleni z porady.

Gdy wrócili do domu żona zwrócila się do męża: czy mógłbyś podać mi miseczkę lodów? Ale wiesz co kochanie, zapisz może sobie to na karteczce abyś nie zapomniał...

Nonsens , odpowiada małżonek. Ja mialbym nie pamietać  zwyklej miseczce lodów?

Cóż, rzekla żona. Ale ja bym chciala też abyś ozdobił je świeżymi truskawkami jakie właśnie kupiliśmy i prosze , lepiej zapisz to abyś nie zapomniał...

Nie wygłupiaj się , rzekł mąż. Ja miałbym nie zapamietać miseczki lodów i paru truskawek ? Jasne ,że mogę to swobodnie zapamietać.

Świetnie , kochanie, ale wiesz ja chciałabym abyś te truskawki pokrył odrobiną bitej śmietany. Naprawde proszę cię zapisz to abyś nie zapomniał...

Daj spokój. Z moją pamięcią nie jest jeszcze tak źle abym zapomniał o miseczce lodów z truskawkami i bitą śmietaną.

Nastepnie poszedł do kuchni i zamknął drzwi za sobą.

Żona mogla tylko slyszeć z kuchni dźwięki niekoniecznie sugerujące że przyrządzane są w niej lody z truskawkami i bitą śmietaną. Szanowny małżonek wynurzył się z kuchni 15 minut później.

Podszedł dumnie do żony i wręczył jej talerz jajecznicy z szynką.

Żona spojrzala na męża, omiotła go wzrokiem i zapytała: " Kochanie , a gdzie grzanki ?"

 

Ciekaw jestem czy w poniedzialek będziecie pamietali ,o czym była mowa w tym tygodniu ?

Brak głosów

Komentarze

Dziadek wysłany po drobne zakupy spożywcze wraca z puszką farby olejnej
A babcia na to - Jełopie! A gdzie pędzel?
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#190021

wpada do banku spieniony gość, podbiega do najbliższego okienka i krzyczy - kto do jasnej choinki wpadł na ten genialny pomysł, żeby pomalować frontową ścianę banku ? Osłupiała pani w okienku, pozbierawszy myśli, spokojnym głosem tłumaczy petentowi, że odnowiona elewacja banku z pewnością wpływa pozytywnie na na wizerunek banku a przy tym klienci zapewne będą odczuwać lepszy komfort dokonując różnych operacji finansowych. Uspokojony już klient oznajmia z wyrzutem - dobrze już dobrze, rozumiem, rozumiem, ale na ścianie miałem zapisany nr PIN do karty a teraz za h... nie mogę wypłacić pieniędzy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190043

Uważam że to nie dowcip a fakt.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190044

i napięcie rośnie. O pamięci już było to teraz z innej bajki.

Było tak: Gdzieś w archipelagu Polinezji Francuskiej między wyspami zatonął okręt. Szczęśliwie uratowało się trzech marynarzy: jeden dopiero co pełnoletni, drugi w wieku średnim a trzeciemu brakowało zaledwie kilka miesięcy do emerytury. Resztkami sił dopłynęli do jednej z wielu wysp , niestety bezludnych. Wraz z nimi ocalała też lornetka, przez którą nieustannie każdego dnia z plaży na zmianę wypatrywali ocalenia.

Pewnego przedpołudnia najmłodszy "omiatał" ową lornetką bezkresne wody oceanu oraz okoliczne wyspy, również bezludne (jednak jak się później okazało nie całkiem) wypatrując ratunku. Nagle poderwał się z plaży i z nieopisaną euforią biegnie wgłąb wyspy z okrzykiem: CHŁOPAKI !!! CHŁOPAKI !!! CHŁOPAKI !!! TAM NA WYSPIE !!! NA LEWO !!! PATRZCIE !!! BABY !!! ZUPEŁNIE GO...!!! (pardon nie całkiem ubrane) CHŁOPAKI !!! PŁYNIEMY !!! PŁYNIEMY !!! Średni wiekiem spojrzał, patrzy... patrzy...Młody, ale nie gorączkuj się, oczywiście, popłyniemy, ale najpierw... zbudujemy tratwę. Najstarszy wziął lornetkę... patrzy... patrzy... długo patrzy...po czym- panowie, czy ja wiem ? W zasadzie to stąd też dobrze widać.

Chrzanić ciszę Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#190090