JAK WYCZAIĆ TROLLA...PORADNIK...

Obrazek użytkownika trybeus
Kultura

Tekst nie jest „autoplagiatem”, gdyż jest znaleziony w sieci...ale warty przypomnienia, jak działają trolle...co na tym portalu dla blogerów będzie bardzo przydatne.

Na naszych oczach zrodził się nowy zawód - internetowi trolle, którzy za pieniądze mocodawców psują na internecie dyskusje normalnych ludzi, którzy nie są świadomi tego procederu. Rekordziści są w stanie zarobić miesięcznie ponad 5 tys. zł.

"Ponieważ worek tricków mediów głównego nurtu został wyczerpany, wielu rozgoryczonych odbiorców informacji sięga dziś do nowych źródeł, takich jak internet. Na pozór wydawać by się mogło, że rządy i elity zignorowały te nowość. Jak wiemy internet stal się najmocniejszym narzędzi szerzenia prawdy w historii ludzkości. Władza i elity obecnie wydaja nieprawdopodobne sumy pieniędzy by naprawić swój błąd zaniechania, używając każdy możliwy trick jaki maja w arsenale, by zmusić internautow do pokory. Internetowa anonimowość pozwala na atakowanie tych, którzy szerzą prawdę. Nazywamy ich "trollami dezinformacji". Obecnie trolle są otwarcie zatrudniane przez rządy takich krajów jak USA i Izrael w celu śledzenia internetu, znalezienia portali szerzących alternatywne informacje oraz zmniejszania ich możliwości przekazywania informacji.

Internetowi trolle, także znani jako "płatni chłopcy do rozlepiania plakatów" lub "płatni bloggerzy" coraz częściej są zatrudniani przez prywatne korporacje, często dla celów marketingowych. Trzeba powiedzieć, ze ta dziedzina rośnie w błyskawicznym tempie.

Trolle posługują się cala gama rożnych strategii, z których część jest właściwa tylko dla internetu. Oto niektóre z nich:

1. Pisanie odrażających komentarzy, których celem jest odwracanie uwagi lub frustrowanie innych.

2. Podawanie się za zwolennika prawdy, tylko po to, by następnie pisać komentarze dyskredytujące ruch: Widzieliśmy ich nawet na naszych forach. To byli trolle udający, ze popierają Ruch Wolności. Zwykli oni później zamieszczać tasiemcowe, niespójne wypowiedzi rasistowskie w wymowie lub wyglądające na pisane przez osoby chore umysłowo.

Kluczem do tej taktyki jest przytaczanie argumentów Ruchu Wolności, a następnie pisanie nonsensów, przez co trafne argumenty wydaja się śmieszne przez skojarzenie z bredniami.

3. Zdominowanie dyskusji: Trolle często wskakują w dobrze rozwijającą się dyskusje w celu skierowania jej na manowce i sfrustrowania ich normalnych uczestnikowi.

4. Napisane wcześniej odpowiedzi: Wielu Trolli jest wyposażanych w listę różnych argumentów tak zaprojektowanych, by zagłuszyć uczciwe argumenty.

5. Fałszywe skojarzenia: Działają one wspólnie z technika nr 2, przez przywoływanie stereotypów. Na przykład nazywanie tych, którzy chcą śledztwa w sprawie Federal Reserve "zwolennikami "teorii konspiracyjnych" lub "lunatykami".

6. Fałszywe moderowanie: Udawanie, ze jest się "głosem rozsądku" w dyskusji, w której występują dobrze zarysowane strony. Skierowuje się ludzi od tego co jest dobrze zdefiniowane w "szara sferę", gdzie prawda staje się "relatywna".

7. Argumenty Słomianego Człowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarża oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robią. Następnie atakuje ten wymyślony punkt widzenia. Inaczej mówiąc, troll wkłada słowa w usta oponentów, a następnie je odpiera. Przykładowo: "Zwolennicy poglądu, ze 9/11 był spreparowany, twierdza, ze żaden samolot nie uderzył w wieżowce World Trade Centre i była to tylko animacja komputerowa. Czy oni są szaleni?".

Czasami te strategie są używane przez ludzi, którzy maja problemy psychiczne. Jednakże, jeśli zauważysz, że ktoś używa tych technik często lub używa wiele z nich w tym samym czasie, możesz uznać, ze masz do czynienia z płatnym trollem internetowym".

Zacznijmy najpierw od najprostszych rzeczy. Czyli podział tych specyficznych osobistości:

1. 'opluwacze' – piszą posty typu: 'ale głupoty', 'moherowe berety', 'idź do szkoły' czy inne, wulgarne. Ich zadaniem jest demotywowanie autora tekstu, przeszkadzanie w dyskusjach, zniechęcanie do dzielenia się linkami / materiałami, czy w końcu sprawianie wrażenia, iż dany pogląd jest marginalnym. A to wszystko dlatego, ponieważ opluwacze bardzo często albo występują gromadnie, albo jest to jedna osoba która korzysta z wielu zmiennych nicków.

2. 'psychiatryczni' – typ trolla internetowego / osoby na etacie, który szczególnie uaktywnił się po katastrofie w Smoleńsku. Piszą oni posty w stylu: 'lecz się', 'ale głupoty piszesz, masz paranoję' czy w końcu: 'polecam leczenie psychiatryczne'. Zastanawiające jest to, iż posty te, najczęściej krótkie, są pisane według konkretnego szablonu tak, jakby pisała je stale ta sama osoba. Dziwne jest to, iż posty te często się powtarzają, zmienia ulegają tylko niektóre słowa. Zupełnie tak, jakby były one czerpane z kilku gotowców, schematów, z dodatkiem niewielkiej inwencji autora takiego postu / komentarza. Psychiatryczni – albo pospolite trolle (najczęściej) albo osoby piszące za pieniądze (rzadziej) występują także w sposób stadny. Jakie jest ich zadanie? Spełniają oni ważną pozycję w wojnie informacyjnej o prawdę. Mają oni za zadanie ośmieszenia poglądów, ludzi, których wpisy komentują w oczach innych czytelników. Często opieranie się na naukowych, niezależnych ekspertyzach nazywają teoriami spiskowymi, aby od razu zaklasyfikować negatywnie dany pogląd i go ośmieszyć w oczach innych.

3. 'groziciele' – grożą kodeksem karnym, prokuraturą, czasami wypowiadają groźby karalne. Co ciekawe, występują niemal wyłącznie w pojedynkę. Starają się przy tym zachować śmiertelnie poważny ton wypowiedzi, co jest groteskowe i wręcz śmieszne. Ich celem jest oczywiście wybadanie terenu, czyli sprawdzenie odporności psychicznej autora tekstu, który komentują. No i oczywiście zastraszanie.

4. 'pseudo racjonaliści', czyli antyspiskowcy. Ludzie, którzy największą wiarę pokładają w rządach, politykach, służbach, urzędnikach, oficjalnej nauce czy oficjalnej wiedzy, pomimo oczywistych i logicznych znaków, że te sfery są zakłamane do granic możliwości. Stosują oni bardzo szeroki wachlarz środków:
-przedstawianie fałszywych wyników badań, preparowanie danych;
-brak reakcji na argument, iż oficjalna nauka bądź stan wiedzy są zależne od widzimisię wielkich koncernów, polityków, grup wpływu;
-zastraszanie, wampiryzm energetyczny, szantaż emocjonalny, testowanie granic, toksyczne wpisy, granie na emocjach, socjotechnika i najróżniejsze metody manipulacji.
-sprawianie wrażenia, iż ich poglądy są racjonalne, sprawianie wrażenia specjalizacji w danych dziedzinach, bycia ekspertem czy w końcu wrażenie rzetelności i obiektywizmu.

zadaniem pseudo racjonalistów jest ośmieszanie danych poglądów w oczach innych i niszczenie, demotywowanie ich autorów, osiągnięcie stanu psychicznej dominacji, wyżywanie się, przypisywanie szufladek typu: teorie spiskowe itp. Chodzi tutaj o zwalczanie konkurencyjnych poglądów. Dyskusja z takimi ludźmi jest błędem, gdyż nie chcą oni dyskusji, ale jedynie totalnego poniżenia i wdeptania w ziemię konkurentów. Jeśli przedstawi się takiej osobie wiarygodne wyniki badań przeczące ich poglądom, to albo to zignorują, albo przedstawia spreparowane wyniki badań, bądź też powołają się na takie badania, które były sponsorowane przez koncerny / grupy wpływu, nacisku.

5. 'fajterzy', od angielskiego słowa: 'fighter'. To bardzo interesujący typ trolla internetowego, który ma urojenia na temat swojej wielkości, zajebistości, wpływu na innych. Jednocześnie, osoba taka uważa się za wielkiego łowcę czy 'gangsta', co samo w sobie jest komiczne i dość żałosne. Troll taki wybiera sobie jedna bądź kilka osób, które chce, w swoim mniemaniu, niszczyć psychicznie. Samo przedstawienie jest dość żałosne, gdy taki troll napotka osobę, której zwisają takie ataki, w tym wypadku mnie. Najczęściej po kilku nieudanych próbach podkulają ogon pod siebie i uciekają. Ich zadaniem jest nietypowy wampiryzm energetyczny, wysysanie życiowych sił ze swojej ofiary, dlatego błędem jest wdawanie się w jakiekolwiek relacje z takimi osobnikami. Po pierwsze, oni gówno mogą, a po drugie gdy tylko wyczują osobę silną psychicznie, to znikają szybciej niż się pojawili. Liczą na słabość adwersarza i możliwość wampiryzmu energetycznego. Osobniki takie produkują się i produkują, licząc na odpowiedź ofiary, jednak przy jej braku milkną sami.

6. 'profesjonaliści' czyli profesjonalni lobbyści, osoby wprost na etatach. Lobbują za energetyka atomową, za interesami Izraela, czy w końcu za syjonistyczną wizją świata. Cechuje ich narcystyczna pewność siebie i pełen profesjonalizm – to osoby szkolone do lobbowania bądź wojen w internecie, znają dobrze dany temat i nie wahają się używać wszelkich argumentów. Są skuteczni i przez to groźni – to jedyny typ trolla, który może poczynić większe szkody. Występują w pojedynkę, jako wyraziste osobistości, często są to osoby, które wcześniej należały do grupy pseudo racjonalistów, opisanej powyżej przeze mnie. Ich pisanie cechuje niemal całkowitą pewność siebie, niezachwianie poglądów i głoszonych 'prawd', czy w końcu wrażenie wybitnego profesjonalizmu i znajomości tematu. Oczywiście dla osób, które nie potrafią zidentyfikować tego typu trolla. W ich wypadku nawet nick jest dobrze dobrany tak, aby wpływać na podświadomość człowieka. Przykładowe nicki to: 'virus' (podczas epidemii świńskiej grypy), 'słowo prawdy', 'tylko prawda', 'expert', 'pilot' (po katastrofie samolotu prezydenckiego), 'doctor' itp. Lobbyści czasami mówią wprost, że dobrze znają daną branżę, że można im spokojnie zaufać, czy w końcu, że w ich rodzinie mają jakiegoś eksperta (w zależności od tematyki chwyty są różne). Ostatnio typowe wypowiedzi pod wpisami anty - atomowymi to: "Skąd wiesz? tak się składa, że mam możliwości obiektywnie ocenić to co piszesz, bo pracuję w pobliskiej, niemieckiej elektrowni atomowej". I tego typu bzdury wyssane z palca.

7. 'bojówkarze', czyli są to internetowe bojówki młodzieżówek partyjnych SLD, PO bądź PiS. Najnowszym, świeżym trendem są niezwykle agresywni bojówkarze palikotówki. W wypadku PO bojówki internetowe powstały już w 2007 roku bądź jeszcze wcześniej, inspirowane słynnym listem pana Schetyny. Mowa w nim była o tym, aby na głównych portalach zamieszczać posty chwalące tę partię. Często stosują negatywną stygmatyzację w stosunku do oponentów, używając takich słów – zwrotów jak: oszołom, teorie spiskowe, moher, katol itp. Występują całymi stadami, chmarami i są zjawiskiem nagminnym. Mają urojenia wielkościowe i są święcie przekonani, że należą do warstwy społecznej o nazwie: 'inteligencja', więc mogą z tego powodu pozwalać na dużo więcej niż ich oponenci (to ich tok myślenia). Są agresywni, wulgarni, mało merytoryczni i często depczą dobre imię innych osób, oczerniają.

8. 'umoczeni' – czyli byli esbecy, ludzie robiący lewe interesy, ludzie, którzy wzbogacili się na złodziejskiej prywatyzacji, czy w końcu byli milicjanci, komuniści. Czasami i oni wypowiadają się na forum. Najczęściej dołączają do grup bojówkarzy partyjnych i razem z nimi tworzą kluby, stowarzyszenia, fora dyskusyjne. Ci ludzie siłą rzeczy nie chcę zmian i lobbują za aktualnym status quo. Czasami używają argumentów o 'teoriach spiskowych'. Ich idealnym miejscem do życia jest właśnie nasz kraj w takiej formie, w jakiej jest on obecnie – czyli de facto: PRL bis. Co zrozumiałe, lobbują przeciwko wszelkim zmianom i za utrzymaniem stanu bieżącego. Idealnym przykładem takiego trolla jest użytkownik onetu o nicku 'onetka50', zawód – pani prokurator

źródło:
http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_zatrudnie_trolla_-_czyli_jak_manipulatorzy_zatruwaja_zycie_normalnym_internautom.html

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sami trolują.

10.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-3

Lotna

 

#395062

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

..nie skomentuję tego...gdyż nieopaczny mój komentarz mógłby być zaszeregowany jako trolling, spam etc....muszę solidnie dobierać słowa i cedzić je przez gęste sito..
...natomiast moja notka ma posłużyć Czytelnikom w wytropieniu trolla...wbrew pozorom nie jest to trudne...znając techniki pisania piszących wytropienie trolla, lub wielonickowca jest dosyć łatwym zadaniem...niestety trzeba poświęcić więcej uwagi niż do normalnego komentowania...w swoim blogerskim "życiu" spotkałem kilku wielonickowców, którzy "prowadzili dyskusję" tzn jeden dyskutował sam ze sobą, aby zwiekszyć sobie liczbę komentarzy, lub klikalność...są różne cudaki w blogosferze:))))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
1
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395073

No, przecież! Ja, na ten przykład, najbardziej lubię wzjazdy w stylu osobistości 4 lub 5. Te "toksyczne wpisy" oraz "urojenie własnej zajebistości", no i "wampiryzm energetyczny"... Cały ja...;)

A tekst niezły :)
Pzdr,
Hun

Edit:

"..nie skomentuję tego...gdyż nieopaczny mój komentarz mógłby być zaszeregowany jako trolling, spam etc....muszę solidnie dobierać słowa i cedzić je przez gęste sito.."

he he! nawet jak Milczę to Yątrzę Y Dzielę.... ;), znaczy: Cedzę Przez Gęste Sito...

Nie znudziło Cię to jeszcze? ;)

Pozdrawiam mikołajkowo,
Hun

Vote up!
0
Vote down!
-3
#395077

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...ja też pozdrawiam mikołajkowo :))

Vote up!
0
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395179

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jeszce karmia poprzez ich ochrone i banowanie osob atakowanych prze trole tylko o co chodziw portalu patrz - http://niepoprawni.pl/blog/803/czy-juz-fin-de-siecle-niepoprawnych

Trole skupiaja kolo siebie tez naiwnych i pozytecznych idjotow ktorym sie podoba ich szambiarski jezyk i ciesza sie za ich plecow ze wyzywaja i opluwaja innych zreszta w tym samym stylu jak oni is a to osoby plci obojga.

Dodam do wpisu ze troll ma zasade zlodzija ktory krzyczy lapaj zlodzieja,
ma tez zasade BOLKOWA czyli Matke Boske w klapie uzywa tu religijnosc jako wyprubowany trik do zaskarbienia sobie naiwnych klakierow.

Oczywiscie w Trola dyskusji nie ma merytoryki tylko opluwanie i doszukiwanie sie po jakiej stronie stoi ma tylko dwie szufladki prawa czy lewa bo tak go wyuczyli zeby w czerwonym notesie zapisal osobnika piszacego prawde na blogowiskach i czasem tempy troll ma problem z przeanalizowaniem wypowiedzi i nie moze spelnic powierzonego mu zadania, i wtedy cala jego frustracja jest wykierowana wlasnie wtgo osobnika.

A juz typopwe dla wszelkiej masci agentow trolujacych zreszta ta sma SBecka szkola jest osmieszenie niePOprawnego poprezez wytkniecie mu jego innosci, bo przeciez igranie na
najnizszych instynktach jest chwytliw,przeciez wystrczy powiedzic kurduple czy kartofle to juz wiadomo o kogo chodzi.A juz typowe dla agentury jest walka o poprawnosc j. polskiego, nazywajc tego co nie ma czcionki polskiej badz popelnia bledy analfabeta, do ktorych nigdy nie dojdzie to ze ci ludzie co robia bledy robia to nie z wlasnej winy i nie specjalnie,a sa tego rozne przyczyny, to takl jak by czepiac sie kulawego ze kuleje albo garbatego ze ma proste dzieci.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#395085

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dominik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Taki "poradnik" stworzył Schopenhauer. Wystarczy zagłębić się w tajniki erystyki i...voila`

Vote up!
1
Vote down!
-3
#395072

fakt...bardzo mi sie podoba to stwierdzenie:

"Te tysiące, które w naszych oczach spokojnie obcują ze sobą, są niczym innym, jak stadem wilków i tygrysów, którym tylko nałożono kagańce.":)))

blogosfery też się to tyczy...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#395075

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

punktacji zawziecie (wszyscy trzej)no moze tez i ich klakiernia.Bo jak troll pujdzie na dno no to ich za soba pociagnie tak jak za Styrem poszla Markowaco bylo zreszta zyskiem dla portalu.
Za PRLu byl proszek co sie dobrze pienil ixi, a tu piane bije Wontixi.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#395088

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika maruś nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... wiesz, wstyd się przyznać...ale jesteś "starym" Niepoprawnym, a ja znałem Cię ...sorry, tylko z NE :-))
Alle nic to. Dzięki Tobie i twoim wpisom , na nowo i jeszcze raz poznaje Huna... no kurczę n/o... On ma kapitalne poczucie humoru.
Ten jego komentarz - powyżej- cudny !!
ps.
.....@ Hunie, Ty zostaw to administrowanie i zostań naszym
Kumplem- komentatorem :-)))
pozdrawiam,
jajakobyły kolega Tańczacego Spirito :-))

Vote up!
1
Vote down!
-3
#395089

..he he...nie no Hun jest wporzo, mógłym tak określić slangiem gimnazjalnym...podoba mi się jak się sam tytułuje hasbara Hun, albo Hunstein :))...wyśmienity dowcip, a ja lubię poczucie humoru, jak wiesz:))

..co do NE...to widzisz Ł. Łazarz wywiódł onegdaj stąd "naród wybrany" do "NOWEJ ZIEMI OBIECANEJ", ABY POTEM ROZPROSZYĆ BLOGERÓW W CHOLERĘ...według jakiego kryterium zaszeregować ŁŁ ?? mega-hiper troll sam nie wiem, ale wiem jedno blogosfera dostała porządnie w dupę i teraz mało kto wie... kto jest kim.....to się nazywa globalny mega troling w wydaniu służb...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395092

Trolla działającego na zamówienie, można rozpoznać jeszcze w ten sposób, że kiedy przyznajesz mu rację, on jej nigdy nie potwierdzi. Jest to niemal żelazna reguła, gdyż troll boi się ataku ad hominem.

Metodami utrudniającymi trollom pracę, są reguły prowadzenia kulturalnej dyskusji, zawężanie tematu, eliminowanie fałszu, emocjonalny dystans i - być może najważniejsze - po każdej wymianie argumentów, podsumowywanie. Jeśli troll nie chce zgodzić się z podsumowaniem, to wracamy do punktu wyjścia, ale wiemy, że to troll "świadomy".

Vote up!
3
Vote down!
-2
#395087

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

..zauważyłem też, że wielu narzekało na tzw jednopały...ja uważam, ze to jest taki niemy troll, który nie musi wiele pisać, aby skłócić ludzi...zgłasza nadużycia i pałuje...dlatego ja przestałem się przejmować jedynkami...np na NE jak napisze coś wbrew linii programowej, to nota jest niska...ja to uważam za wieniec laurowy he he he..pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
0
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395104

Mamy dosyć podobne wnioski, co do jednopałów. Dla mnie to wręcz istotne źródło informacji.

Spójrzmy na Twój wpis.

Liczba odsłon - 267. Czyli średnio, z tendencją do dobrze. To świadczy głównie o tytule i ewentualnie o reputacji.

Liczba głosów - 16. Wynik bardzo dobry. Szczególnie kiedy wziąć pod uwagę liczbę odsłon. Świadczy o tym, że wpis ma znaczenie i wart był zachodu.

Liczba jednopałów - jakieś 40%.
Liczba negatywnych komentarzy - 0.
Świadczą o bezsilności trolli w zderzeniu z treścią.

Zatem wpis jest wyraźnie bardziej wartościowy od mających średnią ocenę 9-10 i 1000 odsłon, bo zmusza do działania zarówno wrogów, jak i przyjaciół. Gdyby były same dziesiątki znaczyłoby to, ze trolli nie ma, i przez to artykuł jest chybiony.

Pozdrawiam :)

PS
A filmik cudny. Ubawiłem się, po same pachy.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#395126

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

..dobra analiza:))...troll zawsze ma to do siebie, że prędzej czy później sam się zdemaskuje...to jest pewnik ..bo za bardzo musi poświęcać energii na ewentualne "zmiany osobowości"...niektóre trolle (wielonickowe), aby sie uwiarygodnić przyjmuje nick męski i nick żeński...to bardzo trudne wyzwanie dla trolla, ale ma wiekszą siłę rażenia..ale to i tak kiedyś się zdekonspiruje, gdyż taki gość, który jest "chłopem" kiedyś się zapętli wpisując koment pod żeńskim nickiem np "zrobiłem"...dla forumowicza, który codziennie przeglądnie artykuły wraz z komentarzami jest to do wyłapania..dlatego ja zawsze twierdzę, że bardziej ważna jest dyskusja pod artykułem, gdyż można wyłapać te anomalia...

...co ciekawe...najświeższe doświadczenie..:)) to możliwość "pompowania" sobie odsłon na blogu :)) ...niektórzy odżegnują się od NE, ale naprawdę jest to świetny poligon doświadczalny ...wkleję Ci jeden koment, który rozjaśni Ci sytuację...jak zrobić z 240 odsłon 1000 odsłon pod postem w kilka minut:))pozdrawiam niepoprawnie

http://spodlasu.neon24.pl/post/102771,mania-wielkosci#comment_900617

Vote up!
1
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395134

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zapluty Karzeł ... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Myślisz, że tu też tak robią? Przy mojej naiwności, nigdy by mi nawet do głowy nie przyszło, że można kręcić w sprawie takiej pierdoły. Warto mieć to na uwadze. Dzięki żeś mi oczy otworzył. :)

Vote up!
1
Vote down!
-3
#395137

...czy tutaj robią, to ja nie wiem...wierzę w szczerość intencji...bardzo wierzę, bo niepopki mają potencjał, tylko wiem jedno...od odejścia ŁŁ stąd...poszło lawiną...wielu wróciło, ale to już nie było to...prawicowe portale są zakałą dla służb...jakoś dociera do mnie, że są działania, aby rozwalić prawicową blogosferę, a jak już będzie rozproszona...będą polowania na naprawdę niezależnie myślących blogerów...to jest pewne...dlatego nie można dopuścić, aby rozsadzać portal, który ma potencjał...jak będziemy się dzielić, to rodziobią nas kruki i wrony...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395153

Trybeusie

z mojej krótkiej analizy wynika, że na tym portalu jest pięciu zadaniowych trolli. Niezmiernie interesującym jest fakt, że cieszą się oni zaufaniem części administracji.
W sumie wygląda to na misję samobójczą - zniszczyć portal.
Skąd my to znamy? To się dzieje w całej prawicowej blogosferze.
Administracja woli trwać w zapyzieniu, z balastem swojskich trolli, niż prawidłowo rozwijać portal.

Celowa robota? Głupota?

Vote up!
2
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#395141

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

..fakt...najbardziej jestem wyczulony na operacje typu "false flag"...a tego w wirtualu jest multum...dlatego trzeba tropić tych prawdziwych trolli...ale i oni popełniają błędy...co jest do wyłapania ...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
1
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395157

Oni niby stają w obronie portalu, a tak naprawdę to go rozwalają. Klasyczne false flag.

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#395159

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jwp nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zabrakło tylko faktu, iż część trolli to użyteczni idioci oraz osoby "niezrealizowane" w realu. Można to porównać do osobnika, który ma rodzinę, jest znany jako przykładny ojciec ( sorry, że to takie szowinistyczne ), a nocą się wykrada na... Dr Jekyll i Mr Hyde w sieci, to bardzo popularne zjawisko. A Wasza Szemrana Ferajna jest za cienka, by rozgościć się na swoich zasadach. Nie takie przypadki tu mieliśmy. A analiza misia patysia co do ocen i odsłon, jak żywo z OBOP-u jest. Ja stoję z boku i patrzę, jak się sami wykrwawiacie, tu oraz na "Macierzy Neonowej" ( świetna nazwa ten Neon, taki jeden do dzisiaj wisi w pewnym mieście w Polsce i jak staniesz pod nim, to obiecuję, że Cię "OSRAM" ), to jestem przekonany, że sami sobie mizerykordię do gardeł przystawicie. Po co się wkręcać, jak wir waszego szamba was wciąga pod kolejne dno. Po prostu leję ze śmiechu, gdy widzę robotę, bynajmniej nie "włoską", a rodem z Powiatowego Posterunku Milicji. Zbiegli się czynownicy i myślą, że portal już ich. Myślicie, że tylko u was kadry są, owszem macie, tyle, że na poziomie resortowej stołówki. Nawet na parter macie za daleko. Wystarczy zresztą, bo od śmieci jest nie tylko MPO. Miłej zabawy, póki przedszkolanki razem z gajowym nie wrócą. I to chyba tekst o waszej ekipie i w dodatku niezbyt twórczy. Historia trollingu jest stara, jak świat. Nie ma nic nowego, tylko mutacje i modyfikacje metod. Ogólny ziew... jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
1
Vote down!
-3

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395203

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...ja tu bardziej widzę rozgrzaną do czerwoności klawiaturę i przekrwione oczy...trochę dystansu życzę...

zwroty "wy", "wykrwawiecie", "wasza", "waszej"... normalnie, jakbym był na jakimś przesłuchaniu IV Departamentu od spraw wyznań :))

..co do Klubu Dyletantów, bo pewnie do tego zmierzasz...to prawdziwie niezależne zrzeszenie kilku osób...każdy opowiada za siebie i dlatego nie jesteśmy niczym zobligowani wobec siebie...każdy w czymś innym jest lepszy...i każdy odpowiada za swoje teksty indywidualnie...tyle jeśli chodzi o "spisek":))

...co do Noeonu, nie szeregowałbym tak blogerów, według takich kryteriów, gdyż nie jest to obiektywne...każdy z nas zetknął się z Neonem, Ty też tam jeszcze masz konto...ja uznaję, że nie należy palić mostów za sobą...

...co do Niepoprawnych...nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób wływać na administrację, tudzież "wrogo przejmować" portal :))..nie mam też marzeń aby brylować na niebieskich stronach polecanych...zobaczyłem, że redakcja napisała post, że będzie modyfikowany skrypt i szczerze się ucieszyłem...to wszystko...nie mam już zamiaru kolejny raz udawadniać, że nie jestem wielbłądem...pozdrawiam i życzę miłego dnia :)) a zwłaszcza dużo spokoju...

Vote up!
1
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395225

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zbinie nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

abstrahując od wartości poznawczej to tekst jest słabiutki.
Nudny, rozwlekły ,niedoprecyzowany. Dlatego ode mnie 5 -za treść czyli 0 za sposób wyrażenia tego co autor miał na myśli.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#395201

..masz pełne prawo do własnej oceny postu...na tym polega wolność wypowiedzi...dziękuję za uzasadnienie, bo to bardzo ważne...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395226

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Bibrus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pod Twoim postem nie widzę głównego "bluzgacza"Niepoprawnych,gdzież się ukrył?Czyżby został uprowadzony przez Wolanda?Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#395238

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...chyba się obraził :)...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
1
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395239

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Bibrus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bo u nas wiatr pozbawił prądu moją ulicę aż na 2 dni.Teraz energetycy uporali się z awarią.

Vote up!
0
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#395243

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...przestało wioć, zaczyło kurzyć śniegiem..:)) prąd jest, w chołpie ciepło... bedzie dobrze..pozdr

Vote up!
0
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#395262