Ręce opadają

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Ile jeszcze musi zapaść wyroków, ile oddaleń wniosków o ściganie „zbrodni PiS”, umorzeń dochodzeń prokuratorskich z powodu braku dowodów, by wreszcie dotarło do zakutych łbów Schetyny i Kalisza, że żadnych „zbrodni PiS” po prostu nie było?

Dziś, już nie wiem po raz których, sąd stwierdził, że politycy PiS NIE WYWIERALI nielegalnych nacisków na prokuratorów prowadzących śledztwo ws. Barbary Blidy. Tym samym, po raz kolejny, pan poseł Kalisz, za swój kłamliwy raport, dostał (delikatnie mówiąc) po łapkach.

Pan Schetyna dziś stwierdza, że sprawa postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu jest otwarta i jest na nią dobry czas.

Jak widać nie ma takiej siły, która jest w stanie przemówić obu panom (i ich partiom) do rozumu.
Na nic wyroki, umorzenia, oddalenia wniosków skoro z uporem bezrozumnego maniaka dalej twierdzi się, że zbrodnie PiS jednak były.

Pamiętam sejmową szopkę z odbieraniem immunitetu Ziobrze, prowadzoną przez Niesiołowskiego.
Wówczas „tłumaczono”, że immunitet trzeba odebrać bo „prokuratura ma uzasadnione podstawy do postawienia zarzutów temu posłowi”. Jak się sprawa skończyła? Okazało się, że nie było żadnych podstaw, zarzutów nie postawiono, tym samym dając dowód na pieniactwo peowskiego towarzystwa, będące przyczyną i skutkiem działania wyłącznie z niskich pobudek.

Z drugiej zaś strony odmówiono odebrania immunitetu Piesiewiczowi choć w tej akurat sprawie mieliśmy zdecydowanie mocniejsze podstawy do postawienia senatorowi zarzutów prokuratorskich.

Zastanawia mnie jedno – czy matactwa przy raporcie Czumy i kłamstwa w raporcie Kalisza mogą być podstawą do wszczęcia postępowania prokuratorskiego? Wg mojej oceny w pierwszym przypadku mieliśmy do czynienia z jawnym naciskiem politycznym, zmierzającym do zmiany raportu Czumy tak, by odpowiadał politycznemu zamówieniu PO. Raport Kalisza zaś zawiera najzwyklejsze matactwa – jak choćby niezgadzające się daty.

Śmiem twierdzić, że jakakolwiek próba postawienia Kaczyńskiego czy Ziobry przed TS będzie dowodem na kpienie w żywe oczy z wielu prawomocnych orzeczeń w sprawach rzekomych nacisków. Będzie nie tylko postawieniem się ponad prawem ale najzwyklejszym łamaniem prawa w imię patologicznej wręcz chęci zemsty. To powrót do czasów Rolanda Kreislera i Andrzeja Wyszynskiego.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10652077,Sad__Nie_bylo_politycznych_naciskow_na_sprawe_Blidy.html

http://wiadomosci.wp.pl/title,Kaczynski-przed-Trybunal-Stanu-PO-poprze-wniosek,wid,13988968,wiadomosc.html?ticaid=1d647&_ticrsn=5

Brak głosów

Komentarze

Na wsi, mówi się, że dobry pies to taki, który dużo szczeka.
No, jeszcze dodają: "i mało żre", ale to w przypadku porównania do posła Kalisza byłoby nadużyciem.
Więc szczekają pieski, a może gospodarz da jeszcze strawy i nie walnie batem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#200731

być może doświadczył przemiany mózgu w tłuszcz - co by tłumaczyło jego "wnioski" ze sprawy Blidy.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#200751

Nie ma takiego kija, zeby nie dalo sie przywalic w Kaczynskiego i w PIS. Schetyna to wyjatkowej klasy skurwiel i on doskonale wie co robi, jak rowniez wie gdzie w tym wszystkim jest prawda. To jest swiadoma i zaplanowana gra, ktora toczy sie od szesciu lat. Dostal kopa w dupe od Tuska, czyli mogl sie przekonac jak to jest kiedy sie jest ponizanym, kopanym przez silniejszego. I co? i nic. Nie widzi najmniejszego problemu zeby kopac, niszczyc wszystko co kacze, a jego podlosc, msciwosc nie ma granic i tak bedzie juz zawsze jak dlugo ta banda POpaprancow bedzie przy korycie ze swoimi mediami.Sam umoczony w afery, klamstwa, przekrety nie ma sobie nic do zarzucenia, ale TS dla Kaczyskiego i Ziobry, to teraz jego zadanie glowne. Za wszystko co dzieje sie w Polsce winny jest tylko Kaczynski i PIS i jak nie stworzy sie niezaleznych mediow, ktore wejda na stale do TV, to nic juz tego nie zmieni. Osobiscie nie przypuszczalam, ze jestesmy az takim glupim narodem, ktorego z taka latwoscia mozna prowadzic na smyczy, ze tak latwo nas otumanic i zrobic z nas pozytecznych idiotow. Dla wiekszosci Polakow nie wazne jest co stanie sie z Polska, ale wazne jest, zeby nie dopuscic do rzadu PIS-u, dlatego nasz wodz Tusk, we wszystkim co robi czuje sie bezkarny. Co by nie zrobil, jest dobrze, nawet bardzo dobrze i dlatego Polska ginie...Ginie na naszych oczach, a my jak te otumanione stoimy chocholy. Czy to po raz pierwszy?
Tutaj mozemy sobie jeszcze popisac,(jak dlugo niewiadomo) pogadac z ludzmi myslacymi podobnie, ale ile ludzi to czyta i do kogo to dociera. A przeciez jest tutaj, a takze rozsianych w internecie sporo ludzi, ktorych ja osobiscie zyczylabym sobie aby byli w rzadzie, w sejmie, aby decydowali o naszym zyciu, bo potwierdzeniem sa ich ukazujace sie tutaj poglady z ktorymi sie zgadzam i popieram. Ich jednak glos poza te ramy nie wychodzi, a glos podlosci, nienawisci i klamstwa wylewa sie codziennie z telewizorow, utwierdzajac polactwo, ze dobrze wybrali, zapominajac zupelnie, ze to nie kto inny, ale wlasnie my Polacy zaplacimy za to najwyzsza cene....

Vote up!
0
Vote down!
0
#200768

 

nic dodać, nic ująć

 

Ileż to Ci politycy nikczemności w sobie mają

To jedynie można stwierdzić, że wprost ręce opadają.

Vote up!
0
Vote down!
0

widz

#200769

Gdy przyjdzie głód bieda,nędza,to obudzą się sumienia,i włączy się rozum,ale czy już nie będzie za pużno,bo nawet jak wygramy to przecież i Salomon z pustego nie naleje,i znowu szczekaczki ubeckie będą pluły że prawica nie umie rządzić,taki widzę perfidny plan ubeckiej Tuskowni

Vote up!
0
Vote down!
0
#200782

Ile jeszcze ?
Palców u rąk i nóg brakuje.

Będzie tyle, ile potrzeba by zlasować do końca mózgi.

Pozdrawiam

P.S. O jeden most za daleko poszli. A My tam czekamy.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200859