Milczenie jest bąkiem

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Dlaczego salon jazgocze zamiast zająć się sprawą merytorycznie? Ano dlatego, że zadawanie pytań w sprawie mniejszości narodowych jest kłopotliwe.

Już nie zliczę ile pomyj wylano na Kaczyńskiego po jego wypowiedzi dotyczących mniejszości niemieckiej w Polsce. Bezmiar głupoty, płynący ze strony polityków PO i zaprzyjaźnionych mediów, jest porażający. „Szaleniec, wznieca antyniemieckie fobie, wywołuje wojnę polsko-niemiecką” czy wujcowa „perełka” – „straszenie rewizjonizmem”.

Cała ta bezmyślna banda milknie (puszczając przy tym bąka) gdy zada się jej kilka konkretnych pytań. A to o Traktat z roku 1991 i jego realizację, o stanowisko Rady Europy ws. Polaków w Niemczech, o Związek Polaków w Niemczech i jego ocenę działań strony polskiej i niemieckiej. Pytania można mnożyć. Tyle, że tych pytań z jazgoczących ust salonu się nie usłyszy. Nie usłyszy się bo może się okazać, że odpowiedzi byłyby bardzo dla strony polskiej niewygodne.

Gdyby sytuacja była jasna i klarowna to Kaczyńskiego możnaby zakasować merytorycznie w try-miga. Czy coś takiego ma miejsce? Konia z rzędem temu, kto wskaże mi taki fakt. „Nie ma i nie będzie” – jak drzewiej śpiewali kibice. Dlaczego nie ma? Bo nie ma argumentów. Zamiast nich jest jazgot bezmyślnej bandy.

Brak głosów

Komentarze

Zgadzam się z tobą w 100%,one nie mają żadnych argumentów by POlemizować z Jarkiem,więc zostają tylko POmyje,a to one robią najlepiej

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#313398

z Kaczyńskim.
Pozdrówka
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#313399

Tym bardziej warte jest uwagi stanowisko prof.Waldemara Parucha z UMCS: http://wpolityce.pl/wydarzenia/42477-nasz-wywiad-prof-waldemar-paruch-sluchajac-niektorych-wypowiedzi-nie-sposob-uniknac-wrazenia-ze-ich-autorzy-przyjmuja-niemiecki-punkt-widzenia.

Przy okazji można krytykom ksiażki Zychowicza przypomnieć, że mniejszość polska w Niemczech najwięcej praw miala za Hitlera.

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#313446

Niestety takich głosów jest zbyt mało. W zamian pakuje się hurtem "treści" jakichś pseudodziennikarzyn, którzy, w atmosferze wzajemnego zdebilenia, odsądzają KAczyńskiego od czci i wiary.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#313456

Ja ten platformerski jazgot kwituję jednym zdaniem: bęben też jest głośny dlatego, bo w środku jest... pusty.

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#313461