Oto słowa Donalda Tuska

Obrazek użytkownika Okowita
Gospodarka

Październik 2007. Debata Tusk – Kaczyński.

Donald Tusk: „Gospodarka, z mojego punktu widzenia, to przede wszystkim portfele zwykłych ludzi. Szczególnie, że te nadzieje rozbudzono bardzo poważnie. Czy pan premier mógłby odpowiedzieć dzisiaj na pytanie, czy wie ile podrożały naprawdę podstawowe dla ludzi niezamożnych artykuły w ciągu dwóch lat waszych rządów? Pytam o chleb, o ziemniaki, o jabłka, o kurczaki, o gaz ziemny i o benzynę. Wybrałem sześć najbardziej potrzebnych, najbardziej typowych artykułów podstawowych. I drugie pytanie, ile według pana pielęgniarka po 20 latach pracy dostaje na rękę. Ile dostała na rękę 30 września?”

Pan Tusk skutecznie dobrał się do portfeli zwykłych ludzi, co pokazał dziś Kaczyński.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I jestem pewna ,że wokół siebie ma tylko TAKICH , którzy dokładnie dbają żeby tak pozostało - ale kiedyś się dowie i nie będzie mógł spojrzeć w lustro...
---------------
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

galapi

#145581

On DOSKONALE WIE co w trawie piszczy. Widzi, że się skompromitował. Wręcz zbłaźnił. Podejrzewam, że już dziś goli się przy zdjęciu z legitymacji szkolnej.
Pozdrawiam
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#145589

Nareszcie ktoś stanął na wysokości zadania i zakazał sprzedaży alkoholu dla piłkarzyków, bo później pieprzą PO pijaku bzdury nie tylko w sejmie.

 

Obibok na własny koszt ====================================================== Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#145618

I dalej myślą, że ciemny lud to kupi....
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#145666