Nadgorliwość bo TOLA MA DONALDA...

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Pan Tusk oznajmił, że w sprawie właściciela portalu antykomor.pl służby przegięły. Tusk: Służby zachowują się nadgorliwie, ale są ofiarami prawa Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Kto pamięta to hasło?
Zastanawia mnie jedno – przy sprawie Huberta H., ściganego za nabluzganie śp. Lechowi Kaczyńskiemu, pan Tusk wykazał się niesamowitą powściągliwością. Ani słowem nie wspomniał o prawie, które od tamtego czasu do dziś nie zmieniło się ANI NA JOTĘ. Tyle, że wówczas prawo było dowodem działania „kaczystowskiego reżimu”. Zwykły menel był zapraszany do programów telewizyjnych, tzw. „jasna Polska” zrobiła z niego „ofiarę kaczystów, którzy gwałcą wolności obywatelskie”.

Od prawie czterech lat rządzi Platforma. Cztery lata na zmianę prawa by służby przestały być nadgorliwe. Co zrobił Tusk? Nic! Dopiero dziś sobie przypomniał. Po wizycie służbistów o 6 nad ranem. Po wysłaniu słonia by unieszkodliwił mrówkę.

W necie już pojawiły się informacje o zakładaniu kolejnych „antykomorów”, otwierane nawet przez przez przeciwników PiS-u i Kaczyńskiego. Pokazują durnotę (a nie nadgorliwość), wprzęgniętą w obronę systemu „polityki miłości”. Pokazują również, że system zwany „III RP”, jest po prostu chory bo został zbudowany na chorych podstawach.

To, że Donald Tusk już przegrał z antykomorem, jest faktem. Sam się do tego przyznał. Porażka z mrówką jest jedynie wisienką na torcie porażki z setkami tysięcy kibiców. Do protestów kibiców piłkarskich z 47 miast dołączyło 17 stowarzyszeń kibiców żużla.

Po „akcji” Policji w Białymstoku (to również jest nadgorliwość, panie premierze) mieliśmy nadgorliwe przymknięcie dwóch młodych ludzi za to, że nieśli transparent „Przyszła pora na antykomora. Wolność słowa jest niezdrowa”. Całą godzinę Policja „konsultowała” z prokuraturą czy aby ta treść Bula przypadkiem nie obraża. Akurat tyle ile trwała wizyta Bula. Akurat tyle, by przypadkiem w mediach transparent się nie ukazał.

Kibice en bloc zakpili z Tuska. Nadgorliwe służby porządkowe wykazały się wręcz rewolucyjną czujnością. Transparent „TOLA MA DONALDA A DONALD MA TOLE” został gwałtownie usunięty.

Zadaję sobie pytanie – czy już żyję na zielonej wyspie Archipelagu Gułag?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

tym bardziej okazuje się że ten donek to ludzkie panisko,,,a to ABW skarci za nadgorliwość (ale wybaczcie im bo,wiecie prawo ich zmusza),a to ogłosi że dywersyfikacja dostaw gazu jest potrzebna (ale po podpisaniu umowy z kacapami)..itd,itd...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#160707