Czerskie sk****syny

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Wiem, że użyłem wulgaryzmu. I użyję. Upoważniam moderatorów do usunięcia mojego wpisu z tego powodu. Ale nie zdzierżyłem.

Kiedyś (już nie pamiętam kiedy) napisałem, że michnikowszczyzna wcale nie chciała obalenia komuny a jedynie, i wyłącznie, chciała udziału w łupach. Dla niej peerelowscy oprawcy nie istnieli. To, że komuna kogoś bestialsko zamordowała, było drobnym kosztem. Czczą „szczegółą”.

Michnik kazał odpieprzyć się od generała. Odpieprzyć się od zbrodniarza? Łaj not? Napluć na groby ofiar komuny? Łaj not? Michnik to potrafi. Wybitnym opozycjonistą jest. Tak wybitnym, że aż zdolnym do sk***ienia się do ostatniej kropli krwi. I ja z tym … czymś byłem kiedyś po imieniu.

Dziś widzę jak czerskie sk****syny Urbana promują. A wczoraj był „gebelsem stanu wojennego”. Qrrrr…. Gdzie ja żyję? To nawet nie jest matrix! To jakaś paranoja, obłęd, schiza, degrengolada, Orwell, Nowy, Wspaniały Świat, dekorowany Orłem Białym „za opozycyjne zasługi”.
Sk***iono Orła Białego. Zrobiono z niego merketowego kurczaka, pasioną gęś na wątróbki, skrzydełka w panierce na grilla, gówno dachowca.

Nie napluję na Michnika. Moja ślina jest więcej warta niż sotnie Michników, kumających się z Urbanami, broniących bolszewickich zbrodniarzy.

Czerskistowskiemu sk****synowi przypominam jego własne słowa: „ jest ważne by wiedzieć kto jest kapusiem, ale ważne jest to by ta wiedza nie była wiedzą tajemną”. Wiedza jest nadal tajemną. Odpieprzenie się od zbrodniarza działa. Urban hitem Agory. Co za sk****syństwo!

Brak głosów

Komentarze

polactwo zgotowało sobie i nam ten los

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#270096

Tzw. transformacja była i jest oszustwem. Skurwysynów.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#270099

Co z tym Urbanem? Przegapiłem coś? Czy to o całokształt chodzi...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#270100

Cichy to opisał ale i inni potwierdzili że Helena Łuczywo od samego początku w GWnianej walczyła o wybielanie zbrodniarzy tzw. żydo-komunistycznych. Jest córką działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia, Ferdynanda Chabera i Doroty (Debory) z domu Guter. Rozwiedziona z Witoldem Łuczywą, działaczem opozycji demokratycznej i organizatorem podziemnej poligrafii w czasach PRL. Mają córkę Łucję, absolwentkę Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#270105

oj tam, oj tam... od razu teraz się zeszmacił... http://pl.wikipedia.org/wiki/Order_Or%C5%82a_Bia%C5%82ego

ze tak wiedza pą presidą pojadę ;]

Vote up!
0
Vote down!
0
#270108

Xenia
w którym uczciwy człowiek jest poniewierany i niszczony przez "Nocną Zmianę" i grubą kreskę.
Jeżeli sami tego nie zmienimy, nikt za nas tego nie zrobi.
To Polak Polakowi zgotował ten los.
Rosja znowu widzi w nas swoich poddanych z czym wcale się nie kryje i wydaje tuskomoruchom rozkazy, które ci na kolanach wykonują. Nie licząc się z nami.
A my jak stado branów idziemy pokornie na rzeż.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#270194

nie byłby znany Polakom którzy nie czytają gw-na.Jednak artykuly i ich autorów komentuje się na we wszystkich prawicowych mediach np.w radiu Wnet, które jest coraz lepsze,bo polskie i ciekawe.W ten sposób jest ta imitacja człowieka reklamowana.Dlaczego nie można go traktować tak jak gdyby nie istniał.Trudno zrozumieć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#270220