Przytulanie - be, obmacywanie narządów - cacy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Niedouczonych kretynów, usiłujących zabłysnąć jakimś kontrowersyjnym pomysłem i to zwykle z niższej półki, bo z wyższej trudniej, jest na świecie mnóstwo. W USA głośna była przed kilkunastu laty afera z udziałem kretyńskich terapeutów postfreudowskich, ktorzy wymyślili pseudoterapię w celu usuwania czy to realnych czy też urojonych traum, co było typowe dla społeczeństwa amerykańskiego, ktorego elity intelektualne wierzyły nie w marksizm jak to było w Europie, lecz we freudyzm. I terapia taka polegała na doszukiwaniu się w historii życia pacjentów śladów rzekomego molestowania. Skończyło się to skandalem na skalę globalną i odrzuceniem freudyzmu. Warto o tym pamiętać, bo odpryski owych terapii związane też były z wysuwaniem fałszywych zarzutów o pedofilię wobec duchownych.

W Polsce jest też sporo takich niedopieszczonych,niedouczonych, sfrustrowanych, prowincjonalnych ideologów, którzy też by chcieli zabłysnąć, proszę pomyśleć o panienkach-psycholożkach z "Pontonu", których elukubracje miałem okazję kilkakrotnie słyszeć. Oni gdzieś, coś, o czymś słyszeli, że gdzieś dzwonią, tylko nie wiedzą w jakim kościele, a nie mając własnych osiągnięć metodą "kopiuj-wklej" usiłują importować, oczywiście z kilkudziesięcioletnim opóźnieniem nieświeże nowinki zza oceanu i próbują je transplantować. Ktoś im w necie doradził by najpierw wypróbowali je na szczurach.

Stąd się wzięły "genderyzm", "walka z przemocą","programy równościowe", "edukacja seksualna". Wsparte unijnymi grantami stanowią doskonałe narzędzia do robienia interesu i wody z móżgów - czysty miczurinizm i łysenkizm używane do wywracania do góry nogami szkolnej i przedszkolnej pedagogiki i dorobku psychologii kognitywnej oraz neuropsychologii, o ktorych nigdy nie słyszeli i które są niedostępne dla prostackich postmarksistowskich umysłów.

Takie osoby z marginesu intelektualnego, z braku prawdziwej, wymordowanej elity usiłują z głębi swoich traum i przesądów, urazów, frustracji i resentymentów wygenerować nową religię i nowe przykazania i objąć rząd dusz narzuciwszy je normalnej reszcie społeczeństwa.

W tej nowej ideologii, przytulanie, ktore jest cechą gatunkową wszystkich naczelnych, zostaje uznane za "be", a interaktywna edukacja seksualna połączona z obmacywaniem narządów płciowych stała się świadomą czynnością poznawczą dostarczającą także przyjemności fizycznej. Wash and go, dwa w jednym.

A jeżeli weźmiemy pod uwagę proponowany przeze mnie TRÓJKĄT relacji (prawda, wolność, miłość) to widać z niego jak ta zakłamana ideologia rujnuje te relacje i niszczy młodego człowieka, ktory nie ma intelektualnych i charakterologicznych narzędzi obrony przed inwazją takiego zła. W tej lewackiej ideologii przytulanie, będące wyrazem więzi uczuciowej zostaje potraktowane jako rzecz podejrzana, jako zło.

I o to chyba chodzi w tym diabolicznym odwróceniu znaczeń - o pobawienie ludzi głębszych autentycznych więzi, by łatwiej móc ich wywieść na manowce i wykorzystać, do różnych zresztą celów. W świecie diabła i jego lew-lib reprezentantów bliskie więzi są dysfunkcjonalne bo czynią ludzi niezależnymi i odpornymi na pokusy. A diabeł funkcjonuje głównie w oparciu o pokusy, złość i nienawiść. I na to diabelskie konto pracują takie osoby jak Środa czy Nowicka, o czym wiemy z okruchów ich biografii, ktore przedostały się do sfery publicznej.

Tak to się kończy, gdy ktoś z głębin bebechów własnych frustracji wywodzi kretyńską ideologię.

Brak głosów

Komentarze

A może te dwie wymienione przez Ciebie "genderki", nie doznały w dzieciństwie dobrego, czułego, opiekuńczego przytulania a zamiast tego ktoś fundował im dotyk i obmacywanie narządów płciowych i teraz chciałyby, żeby wszystkie polskie dzieci były tak "szczęśliwe" jak one i nie zaznały przytulania, lecz od razu obmacywania.

Biedne, sfrustrowane, wykorzystane seksualnie w dzieciństwie "polityczki".

P.S Gdzie kręci się diabeł ?
Koło Kościoła.
Gdzie kręcą się pedofile ?
Koło przedszkola.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#387704