Jak wygląda "dyskusja po rosyjsku" w TVRepublika

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy słyszeli Państwo jak Rosjanie, a konkretnie rosyjski dziennikarz występujący w programie Wildsteina w TVRepublika rozumieją dyskusję ? W wyniku zachowania tego faceta, przerywającego innym wypowiedzi, prof. Andrzej Nowak opuścił studio, a Wildstein miał kłopoty ze zdyscyplinowaniem faceta, w związku z czym ten opuścił studio, bo uznał, że nie musi stosować się do demokratycznych reguł prowadzenia dyskusji. W dyskusji wzięli udział jeszcze inni zagraniczni dyskutanci, w tym jeszcze jeden Rosjanin mieszkający w Polsce.

Bardzo pouczające wydarzenie, co podkreślł także Wildstein. I jeżeli popatrzymy na nasze polskie dyskusje z ostatnich lat to widać skąd politycy rzadowi czerpią wzorce.

Brak głosów

Komentarze

 

    Jestem przekonany że dziennikarz radziecki pokazał   na czym polega swoboda wypowiedzi i jak należy rozumieć demokrację  . Należy z szacunkiem zauważyć iż  radziecki dzienikarz zamiast znośić demonstracyjne zachowanie prof. Nowaka  mógł "pociągnąć" po interlokutorze   ze służbowej  pepeszy .

Oczywiście kilkunastomilonowa garstka oszołomów kierowana uprzedzeniam wznieciła by falę nienawiści i ksenofobii, ale odpowiedzialna  część społeczenstwa  ze studiów tvn wykazała by się odpowiedzianością i zrozumieniem, tym bardziej po ujawnieniu faktu iż studio nie posiadało odpowiednich certyfikatow na użycie broni palnej przez co stanowiło śmiertelne  zagrożenia dla strzelającego dziennikarza który cudem uniknął śmierci od rykoszetów, nie wspominając iż ów dziennikarz posiadał zezwolenia na broń palną, a sama pepeszą została legalnie nabyta w przykołchozowym sklepie kgb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaraz wracam.Bumerang

Vote up!
1
Vote down!
-2

Zaraz wracam.Bumerang

#382296

Określenie,że to był dziennikarz radziecki jest jak najbardziej na miejscu, lepsze niż "rosyjski".

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382298