www.pawelgras.pl is DOWN

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Po wczorajszym ataku hakerskim który bezproblemowo wyłączył strony sejmu, rządu, ABW, itp rząd rżnął głupa jak zwykle: Paweł Graś „Trudno mówić o ataku hakerów, To zjawisko (...) wynika z ogromnego zainteresowania tymi stronami”

To wielkie zainteresowanie, w parę godzin po tej wypowiedzi, dotknęło właśnie autora tych słów. Jego strona zniknęła. Internet to nie TVN24.

Piraci wyłączyli Grasia w związku z tym, że Polska ma podpisać za kilka dni porozumienie ACTA na mocy którego wszystkich nas może spotkać los Antykomora, przy odpowiedniej interpretacji przepisów oczywiście. Miszczów interpretacji jest w naszym miłującym wolność aparacie państwa pod dostatkiem.

Więcej na ten temat:

http://di.com.pl/news/37990,0,ACTA_-_co_trzeba_wiedziec_o_antypirackim_pakcie.html

Kilka cytatów:
„ACTA w cytatach
- Własność intelektualna musi być chroniona, ale nie powinna być przedkładana nad prawa indywidualnych osób do prywatności i ochrony danych - Peter Hustinx, europejski inspektor ochrony danych.
- ACTA to legislacja „piorąca” na poziomie międzynarodowym coś, co było bardzo trudno przepchnąć przez większość parlamentów - Stravros Lambrinidis, europoseł S&D.
- Odpowiedzialność prawna dostawców internetu jest jak wprowadzanie odpowiedzialności dla poczty za to, co znajduje się w wysyłanych listach - Alexander Alvaro, europoseł, ALDE.
Jest godne pożałowania, że demokratyczna debata została usunięta z rozmów, które mogą mieć ogromny wpływ na prawa podstawowe i wolność wypowiedzi - organizacja Reporterzy Bez Granic.”

PS
Obrazek do notki zwinąłem z Facebooka. Nie mam zielonego pojęcia czyją jest własnością.

PSS

Anonimowi zaatakowali znów prezydent.pl - u mnie jest biała plama ( mogłoby tak zostać na stałe) i stronę platformy :

http://niebezpiecznik.pl/post/wyciek-hasel-administratorow-platformy-obywatelskiej/

"Pod powyższym podpisują się “Anonymous Polska” informując, że chodzi o Operation ACTA

Na liście brak posłów — wygląda to na zrzut bazy jedynie forum Platformy— obecnie forum nie działa. Chyba ktoś w obliczu ostatnich “ataków DDoS” na strony rządowe wpadł na pomysł zbadania bezpieczeństwa stron partii politycznych. Sprzeciw wobec ACTAA zatacza coraz szersze kręgi…

Wiadomość jest jasna do odebrania: polskim internautom nie podoba się uchwalanie “cenzurujących” internet ustaw po cichu, bez konsultacji społecznych"

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ile jeszcze zła wyrządzą te kanalie bolszewickie z po

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218002

Zależy, ile będą rządzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218082

Więc ostatkiem sił każdy z nich wali
Byle przeżyć jeszcze jeden dzień, chociaż chwilę
Potem będą uciekać , aż pożrą ich krokodyle

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#218027

Wydaje mi się pewne ze nadchodzi ten czas że ludzie powoli dojrzewają do tego żeby wyjść na ulicę,ale brakuje im jeszcze tej iskry, która ich zmobilizuje.Budyń 78 daje taki przykład.Trzeba Naród obudzić.Trzeba Ich totalnie zablokować!Czują coraz dotkliwiej oddech na karku.Nie możemy się dać zastraszyć że przyjdą o szóstej rano!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218067

Lont już się pali a na razie to nie oni przychodzą tylko im wyłączono ich strony łacznie ze stroną Policji i ABW a oni nie potrafili ani temu zapobiec, ani nie mają i nie będą mieli pojęcia kto im to zrobił. Cieniasy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218080