Lepper i osoby trzecie

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

„Lepper popełnił samobójstwo z całą pewnością nie przyczyniły się do tego osoby trzecie” mówi piękna pani z telewizji. Tak twierdzą media, choć mogą powiedzieć jedynie „Leppera znaleziono powieszonego”. Bo takie są jedyne pewne fakty przed zakończeniem śledztwa w tej sprawie, przeprowadzeniem ekspertyz, badań, choćby sekcji zwłok. Niezorientowanym polecam obejrzeć najbliższy odcinek serialu CSI. A to się zacznie od poniedziałku, choć powinno natychmiast. Tym bardzie że żaden ze znajomych byłego wicepremiera w samobójstwo nie wierzy a on sam swoim postępowaniem na to nie wskazywał.
Śledztwo bierze w swoje ręce prokurator, który akurat dziwnym zbiegiem okoliczności prowadzi sprawę „Starucha” i prowadził wiele jej podobnych.
http://gasipies.salon24.pl/330850,po-slepokura-a-lepper - treść ukryta na S24

Popełnił samobójstwo praktykujący katolik, ojciec mocno chorego syna, któremu był teraz szczególnie potrzebny, polski chłop tuż przed żniwami, populista tuż przed wyborami które każdy polityk lubi jak koń owies, w kraju w którym w perspektywie kilku lat mamy gwarantowany kryzys. A wtedy blokować drogi będą nie tylko chłopi ale wszyscy inni, tak jak w Grecji. Lepper nie miał powodów by zakładać że jest politykiem skończonym.
W tym momencie nie odgrywał dużego znaczenia politycznego, choć mógł zabrać 1-2 % PSLowi dzięki czemu zabrakło by tej balansującej na granicy progu wyborczego partii w sejmie. Dzięki czemu powtórka z aktualnej, mającej sporo za pazurami koalicji nie doszła by do skutku . Czy Samoobrona bez niego da radę to zrobić? Organizowana koalicja z PPP mogła dać do 3 % poparcia.

Może być też tak, że dostał propozycję nie do odrzucenia w sprawie swojego samobójstwa, tzn alternatywa była jeszcze gorsza. Znał wielu dziwnych ludzi. Może jest to też ostrzeżenie dla kogoś innego. Może takim sygnałem dla Leppera było niedawne powieszenie się jego doradcy. Widać w ostatnim czasie pewne objawy buntu na peryferiach obozu władzy. Może chciał zbyt wiele powiedzieć. Kiedyś się dowiemy.

Nie zostawił żadnego listu pożegnalnego w którym dowalił by swoim wrogom, opisał wszystko co o nich wie, ciekawe czy choć sporządził testament. 90 % samobójców zostawia listy pożegnalne, więcej w: http://kokos.salon24.pl/330901,zadanie-dla-kryminologow-i-psychologow

Samobójstwo, jak sugerują media jest spowodowane utratą dawnej pozycji itp, więc nie nagłym wydarzeniem, czyli powinien mieć czas się do niego przygotować. Na dodatek zrobił nim prezent w czasie dla swoich wrogów tak dogodnym, przykrywając tym tematem nagromadzenie kilku innych, bardzo groźnych dla obecnej władzy.
Zajrzałem do Wiki i żadna z psychologicznych podstaw samobójstwa tutaj nie pasuje. Też najczęstsze przyczyny samobójstw w Polsce, są to w kolejności: choroba psychiczna, nieporozumienie rodzinne, rzadziej zawód miłosny, przewlekła choroba, warunki ekonomiczne, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Połowa ze sprawdzonych pod tym względem wypadków jest po spożyciu alkoholu.
Nic tu nie pasuje.
Generalnie jeśli chodzi o samobójstwa to: „Policyjne dane są jednak wymowne: liczba zamachów samobójczych w 2009 r. była najwyższa od sześciu lat.” W 2010 nieco spadła.
„Zdaniem ekspertów te alarmujące statystyki to porażka państwa i polityki społecznej. Dlaczego? w Polsce wciąż brakuje programu zapobiegania samobójstwom” Jak w każdej innej dziedzinie.
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/grafika/398808,36189,polska_nie_radzi_sobie_z_plaga_samobojstw.html

foto:Wikipedia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://www.youtube.com/watch?v=mfM5Lz09Vbg&feature=share

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175410

Powiesili Leppera tak pisze sie w Anglii i tak mówili dzisiaj w radiu. Niezależna PL ma jakieś kompromitujące nagrania.

Prawdopodobnie zachciało mu się śpiewać i musiał być zlikwidowany przez Polski oddział  Mossad-u

 

Przykłady działania Mossadu na świecie:

Wszystko dokonało się niczym w szpiegowskiej powieści. Agenci izraelskiego Mossadu podający się za mieszkańców kilku krajów Europy Zachodniej i używający Angielskich paszportow  przylecieli do Dubaju i zameldowali się w hotelu, w którym przebywał poszukiwany przez Izrael Mahmud al-Mabhouh, jeden z przywódców terrorystycznej palestyńskiej organizacji Hamas. By nie rzucać się w oczy na korytarzach luksusowego hotelu Bustan-Rotana, agenci mieli się przebrać w stroje do gry w tenisa, dokleić sobie wąsy. Do pokoju al-Mabhouh wprowadziła ich prawdopodobnie agentka przebrana za pokojówkę. Po ich wymeldowaniu się w pokoju znaleziono zwłoki Palestyńczyka. Eksperci są pewni: izraelski wywiad Mossad nadal używa swoich starych metod eliminowania wrogów . W Polsce jest nr 1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175506