Uff, wyjasnilo sie!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Uff, wszystko już się wyjaśniło, pan Graś wyjaśnił. Nieprawda, że Tusk z ekipa gnali , by wyprzedzić Kaczora, nieprawda, że samochód Jarosława jechał 20 kilometrów na godzine, a nawet , jeśli, to widocznie tak się w Rosji jeździ, taka kultura, po prostu. Przygazowali przez Białoruś i chwatit. W Rosji się jeździ ostrożnie. W końcu jednej katastrofy wystarczy. No i nieprawda, że zwłoki polskiego Prezydenta leżały na folii w błocie i deszczu, gdy Premier Tusk i premier Putin pozowali do zdjęć, zjednoczeni w bólu, szlochając. Po prostu to nieprawda, bo leżały na noszach. No i że w ruskiej trumnie, no to co, ruska gorsza? Niech się kaczor cieszy, ze w ogóle mu dali trumnę, bo w końcu ma krew na rękach, nie? Szkoda, ze nie zbadali zwłok na okoliczność zawartości alkoholu, (co, jak wiadomo dzięki P… towi było przyczyną katastrofy, tylko jakies oszołomy bzdurza cos o jakiejs wysokości, meaconingu, złym naprowadzaniu, sterach, wiadomo, Kaczor z Błasikiem na rozkaz drugiego Kaczora zabili ich wszystkich) zresztą w ogóle nikogo nie zbadano, tylko napisano „mnogije” obrażenia, zapakowano do trumien, zalutowano i hejże do samolotu. To znaczy, zapakowano częśc, resztę dowieziono i spalono w miare znajdowania, a końcówkę , to już zbierali turyści, ale to nie jest żaden problem, jak powiedział Pan marszałek, obecnie Prezydent Elekt Rzeczpospolitej.. To nie jest żaden problem, że zwłoki polskiej elity, polskich generałów gniją w błocie pod Smoleńskiem, a polski rząd ma to w d…..

Co prawda jakies oszołomy, którzy chyba nie wiedzą, ze zgoda buduje, bzdurza cos o hańbie, jakiej polska historia nie znała, ale, kto by się tam przejmował jakimis pisowskimi bredniami. W każdym razie w tej zaprzyjaźnionej telewizji i tej drugiej na pewno się nie przejmuja, a niedługo to już w wszystkie będą zaprzyjaźnione i wszystkie nie będą się przejmować. Bo i po co, skoro zgoda buduje?

http://seawolf.salon24.pl/207909,uff-wyjasnilo-sie

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Taka zgoda buduje NOWE IMPERIUM SOWIECKIE. Jak wrzód na d-upie.

A ten bedzie bolał. Coraz bardziej. Czas na lancet, albo rozgrzane żelazo.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72111

a tutaj koszmar jakiś :
http://blogmedia24.pl/node/31452
Możliwe jest, żeby ktoś wyobraźnią się posługując,
tak rozpisał role ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72121

merypol

cóż potomkowie i pilni naśladowcy stalina, hitlera
ograniczonej czerwonej hołoty nadal żyją i dzięki
kłamstwu, przemocy, itd. próbują utrzymywać się ciemię-
żąc i niszcząc ......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

merypol

#72133

Pan Graś przystrzygł sobie brwi. Znak że fachowcy od PR platformy czujnie sprawują posługę. Czy wąs (lewy ze strony właściciela) p. Komorowskiego właściwie już przystrzyżony ? Zachęcam p. Nowaka do kontroli. Pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72174

Pilot lądował pod wpływem nacisku , to jakim cudem lądując przed lotniskiem i odchylony od osi pasa rozpadł się na tysiące drobnych kawałków ???? Dlaczego wszyscy analizują same niby- odszyfrowane -zdania oderwane od stanu samolotu po lądowaniu .To prawdopodobnie pierwszy w świecie samolot , który tracąc szybkość? i po upadku z około 5 metrów ( skosił skrzydłem brzózkę na wysokości 2,5 m ), spadł w bagnisty teren na 'plecy '( czy jeszcze obowiązuje ta ściema? ) i rozbił się jak cieniutka szklanka .
Dodam ,że jestem w szoku dowiadując się między znajomymi ,że wierzą w takie dyrdymały .Wyjaśniam jak mogę , podaję strony w internecie , ale to psu na budę się nie zda .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72181

Dokładnie, w mojej rodzinie też mam takich " pacjentów ", którzy nie reagują na żadne argumenty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mirek603

#72223

 nie tylko w twojej.Mam taką szwagierkę co ufa temu gnojowi na P.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72228