Kto nam zmienia władzę i elity. cd pierwszego wpisu

Obrazek użytkownika junak
Kraj

Patrzę  na kolejne taśmy i oczy przecieram.

Ja myślałem, że USA obali Donalda Tuska i będzie po wszystkim, że reszta już Obamy nie interesuje. Obamy, który mówił: " już nigdy nie będziecie sami" - i nie mówił tego, do bandy Tuska i Komorowskiego obstawiającej Obamę w czasie świętowania 25 lecia układu z Magdalenki.

Spodziewałem się stopniowania taśmowych rewelacji ws. rządu, mówiących: "Donald odejdź teraz, bo za tydzień bedziesz bardziej skompromitowany. A odejdziesz i tak"\

  Amerykanie idą jednak na całość. Wiedzą, że urwanie jednego łba smokowi postkomuny niczego nie da. Owszem, Tuska zastąpi proamerykański Kaczyński, ale będzie on walczył z silnym układem majacym góry pieniędzy i siatkę powiązań.

A USA potrzebuje silnego sojusznika w tej częsci Europy, mającego spokój we własnym gnieździe.

W zwiazku z tym mamy akcję kopania w tyłek kolejnych ministrów, szefa orlenu ( podejrzewam, że w najbliższym czasie kilku innych prezesów też usłyszymy na taśmach ), oraz świętą madonnę dziewicę postkomuny: Milicyjnego Jureczka !! Jak się okazuje na taśmach, święty Jurek służy do "załatwiania kasy, jakieś 30 baniek"

USA obala nam całą postkomunę. Jedzie po całości. Polacy widzą, że kolejne pomniki postkomuny ( ludzie honoru GW, bohaterowie TVP i TVN, nieskazitelne autorytety mówiące Polakom co mają myśleć, czuć i komu ufać ) padają pod ciężarem ujawnionych geszeftów.

Amerykanie ( a może ktoś inny ? Może tajna organizacja AK ? lub jakiś Konrad Wallenrod w stroju kelnera ? może uśpiony agent Mariusza Kamińskiego ?? ) palą do korzeni całe te zachwaszczone pole.

Dodatkowo media w USA bardzo szczegółowo relacjonują wydarzenia z afery taśmowej w Polsce. Własnie opisali rząd Tuska jako " zachowujący się jak typowy reżim". Tworzą sobie przyjazny klimat wewnątrz kraju dla przyszłego rządu sanacyjnego w Polsce.

Moze chodzi im o minimalizację wewnętrznego oporu przy decyzjach o sponsorowaniu polskich zbrojeń, moze jakiejś pomocy finansowej, czy militarnej ?

Tego pewnie dowiemy się za niecały rok.

Nie przyjmuję do wiadomosci tekstów o ataku koszernej finansjery bojącej sie Belki, który ratuje naród Polski dodrukowując pieniądze i zmieniając konstytucje w częsci o NBP.

Bez jaj.

Na to wystarczyłyby juz pierwsze taśmy i "świete oburzenie" Banku Światowego.

W dodatku nikt mi nie wmówi, że Kaczyński zadba o interesy światowej finansjery, pokazał juz swoją nieprzydatność w latach 2005-07.

Kaczyński raczej nabruździ, jak Orban na Węgrzech.

W dodatku PIS siedzi cicho.

Kaczyński uniknął próby wciągnięcia go w to szambo. Teraz czeka, aż Tuskolandia sie zawali pod ciężarem własnych geszeftów i spokojnie sięgnie po większosć w parlamencie.

Młodzież pozbawiona czerwonych autorytetów pokroju Owsiaka i Wojewódzkiego pójdzie głosować na Korwina, a ten już wczoraj pochwalił się, że koalicja z PIS to jego cel.

Pytanie na kogo zagłosuje osierocona inteligencja użytkowa czytająca GW, Wprost i Politykę.

No właśnie. Czemu publikacje we Wprost ? A gdzie mieliby opublikować, by dotrzeć do lemingów ? W Gazecie Polskiej ? w TV Republika ? 

Wprost dało gwarancję siły uderzenia medialnego. Nic nie pomaga przypominanie przez Sawickiego kryminalnej przeszłości redaktorka. Taśmy idą w świat i są czytane, są na pierwszych stronach onetu, wp, interii... cała lemingoza musi na nie trafić, musi czytać, musi się zastanawiać. Przecież od 8 lat nie musieli sie zastanawiać !!

I - co najgorsze - nigdzie nie ma Kaczora !!!!

Przyznam, że ta afera taśmowa to majstersztyk. Pokazuje, ze jej twórca ma dogłębną wiedzę o układzie rządzącym Polską i wie w kogo uderzyć by pozamiatać lokalną scenę polityczną.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (5 głosów)

Komentarze

Polskojęzyczne, antypolskie media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same "sukcesy". Tymczasem wszystko drożeje, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia, Polacy uciekają z kraju za chlebem, a to dopiero początek katastrofy. Gorsze czasy dopiero nadchodzą, przyjdzie nam za wszytko słono płacić, bo antypolska mafia u władzy zadłuża Polskę w błyskawicznym tempie, a długi przecież trzeba z czegoś spłacać. Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na propagandowe hasła dobrobytu (czyt. "druga Irlandia", "by żyło się lepiej", "zielona wyspa") – niebawem przekona się na kogo oddali swój głos. O tym że jest dobrze czy nawet bardzo dobrze, możemy dowiedzieć się z prorządowych, stronniczych mediów, a opozycji próbuje kneblować się usta. O gigantycznych wałkach i przekrętach rządowych popleczników cisza jak makiem zasiał, wolą serwować społeczeństwu idiotyczne tezy np. o tym że dwóch homosiów może tworzyć normalny związek i rodzinę, lub tym że socjalizm i demokracja są czymś dobrym!

"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville (1805–1859) - ... właśnie Rudemu i jego mafii zaczyna brakować pieniędzy więc Polacy bójcie się o własny majątek, zdrowie i życie !

Vote up!
2
Vote down!
0
#1429089

Jestem przerazony naiwnoscia Narodu Polskiego, a prawdziwie polskie blogi poznaje po naiwnosci.Tasmy poszly w ruch, reszte zrobi opinia narodu polskiego.
Polacy jak zwykle widza ze mucha plywa w zupie ,a slonia za plecami nie.Jak sobie zadasz 3 pytania, i bedziesz umial odpowiedzic zrozumiesz podmianke.
1. 65 miardow zl odszkodowan dla Zydow, 2. wizyta husejna w PRLu i 3, zmiana obiecywaczy na ludzi czynu.
Pozniej 3 wojna swiatowa,majaca znow poczatek w pepku europy.Dopuki Polska nie zrealizuje zobowiazan , odsuwa termin wybuchu 3 wojny swiatowej.
W Polsce kazdy polityk ma politykowanie surowo zakazane na wlasna reke, wiec nie nalezy ich winic za nic, jedynie za chec bycia aktorem na scenie politycznej

Vote up!
1
Vote down!
0

milego dzionka!

#1429097

USA ma taką przewagę militarną, ze zakończy tę wojnę zanim Rosja ją zacznie. Chiny nie są gotowe na starcie z USA i nie będą gotowe jeszcze przez kilka 10 leci.

A Polacy niech oleją słonia za ich podwórkiem i zajmą się muchami w swoim talerzu. Zróbmy porządek u siebie, a później zajmijmy się resztą świata.

Jak będziemy panami u siebie, to będziemy graczem - może nie światowym, ale na pewno waznym w regionie. Węgry, Słowacja i Bałtowie aż przebierają nogami, by oddać politykę międzynarodową tego regionu Warszawie... Ukraina i Białoruś też po cichu na to czekają. Tyle niezależności Łukaszenki, ile wolnej Polski.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1429105

Z zainteresowaniem przeczytałem Twoją ocenę sytuacji, ale trudno mi uwierzyć, że to może być prawda. Gdyby USA zaangażowało się na tyle, aby zmienić układ rządzący w Polsce, to byłaby istotna zmiana w podejściu tego kraju do Polski. Jednak ostatecznie uwierzę w tę zmianę kursu dopiero gdy powstanie w Polsce przynajmniej jedna baza wojskowa USA z kilkuset samolotami F16 lub 35. To jest jedyny papierek lakmusowy, który może wszystko zweryfikować.Pozdrawiam. 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1429112

Dla mnie najważniejsza jest szansa na upadek postkomuny, upadek szeroki i wielopoziomowy.

Oznacza to szansę na bogacenie się Polaków, a to zawsze powoduje wzrost świadomości narodowej.

Byt określa świadomość, a powstanie polskiej klasy średniej to podstawa do budowy silnego państwa.

To da Polakom szansę, jak ta w 1918 roku.

Z tym, że dziś mamy koncerny zbrojeniowe, a wtedy trzeba było je budować.

Oczywiście doskonale wiem, ze silna Polska bogatych Polaków to sól w oku Niemców, Rosjan i Żydów. Zrobią oni wszystko, by do tego nie doszło.

A możliwosci finansowe i osobowe mają nieograniczone.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1429143