Kolejny podstęp doświadczonej KGB ?

Obrazek użytkownika junak
Kraj

Najpierw myślałem, ze Bronek popełnia seryjne gafy i robi z siebie głupka podczas wizyt zagranicznych z powodu jakiejś choroby.
Później jednak pomyślałem: Bronek ? Ok. ale tą samą chorobę ma dużo młodsza Ewa kopacz ???
Za dużo przypadków, zwłaszcza w polityce, w której - wiadomo - przypadków nie ma.
Na to wygląda, ze Bronisław ( a przynajmniej jego doradcy ) i całe PO pod patronatem Ewy Kopacz dążą do przegrania wyborów.
Mało tego: taśmy kelnerów z Sowy i totalna bezradność służb specjalnych też są przynajmniej dziwne !!
Jakby obecna władza dążyła usilnie do oddania pełni władzy w ręce opozycji: PIS i Kukiza.
Czyżby z Polską gospodarką i finansami było aż tak źle, ze warto oddać władzę, by konsekwencje ruiny ponieśli następcy PO-PSL ??
Nie przypadkiem GW ukuła hasło: " Polska w ruinie". Adaś musi być dobrze zorientowany w sytuacji - jak zawsze.
Wygląda na to, że scenariusz na przyszłość jest już ułożony i wygląda następująco:
opozycja biorąc władzę w Polsce bierze na siebie też krach finansowy, który nastąpi za kilka miesięcy. POstkomusze i germańskie media nie pozostawią na rządzie PIS - Kukiz suchej nitki, obarczając ich winą za ruinę finansową.
Społeczeństwo zmęczone spadkiem poziomu życia i przerażone lansowaną w mediach wizją "drugiej Grecji" odwraca sie od rządu i głosuje na PO... a dokładnie na wracającego z Brukseli wybawcę Donalda w towarzystwie Vincenta...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:7)

Komentarze

jeżeli opozycja przejmie władzę powinna przede wszystkim sporządzić bilans otwarcia i przedstawić Polakom stam państwa jaki zastała po przejęciu władzy. Nie ma innej drogi na uciszenie wszelkich ujadaczy. Ludzie powinni wiedzieć do czego doprowadziły Polskę rządy kolakicji PO+PSL i jaki to będzie miało wpływ na codzienne życie każdego z nas.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1491135

bo wcale nie jest tak źle: "pewnie PIS wymyśliło tragiczny stan gospodarki, by móc się wyłgać od wyborczych obietnic" - powie towarzysz Miecugow.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1491414

Zbyt czarny scenariusz dla Polski.

Rządzący zbrodniczy zdrajcy oraz mafiozi z PO spowodowali obłędne zadłużenie oraz zrabowali setki miliardów - lecz przy mądrych rządach jeszcze są jakieś szanse...

Jeżeli nastąpi jakiś krach - to od razu nastąpi w całej skretyniałej od poczynań tych stalinowskich czy lewackich małp Europie...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1491154