Lewacki problem z młodzieżą. A raczej z samymi sobą.

Obrazek użytkownika junak
Kraj

Ewa Wąsikowska wysmarowała na pressmania.pl pełen żalu wpis o dzisiejszej młodzieży.

Dla zainteresowanych odnośnik tutaj: ]]>http://pressmania.pl/ewa-wasikowska-mlodziezy-nie-obchodzi-to-co-dzieje-...]]>

Ma tam ogromną pretensję, że dzisiejszej młodzieży: "nie obchodzi, to co dzieje się w Polsce (mówię o większości, a nie chlubnych wyjątkach). Nawet nie wiedzą, o co te awantury, demonstracje itp. Gdyby było inaczej wczoraj na Placu Zamkowym dominowałyby młodość. Zebrały się tłumy, ale średnia wieku to 40-50. Młodych niewielu, i raczej tylko tych związanych ze środowiskiem LGBT."

Opisuje ich w taki sposób: "Oni „realuzują pasje”. ( pisownia oryginalna ) Żyją od pierwszego do pierwszego, a jak zabraknie, jadą do mamy po słoiki." - Jakby sama dokładnie tego samego nie zrobiła - vlogerka, która stanowiska zawdzięcza układom swoich rodziców !

 

Po jego przeczytaniu nie mogłem sobie darować odpowiedzi na jej żale.

Co prawda nasza tolerancyjna panienka do dziś nie opublikowała tej odpowiedzi pod swoim artykułem.. ale czemu się dziwić ? Nic tak nie boli lewaka, jak słowa prawdy.

Uznałem jednak, ze szkoda by ta odpowiedź się zmarnowała, więc umieszczę ją tutaj:

Odpowiedź do pani Wąsikowskiej:

A może młodzież wie, że wasze protesty to idiotyzm ? Bujda na resorach robiona przez tych co od koryta w 2015 roku odpadli ?? Że nikt nas z UE nie wyciąga ?

Może tej młodzieży żyje się na tyle dobrze, że nie mają powodu protestować ? Może tej młodzieży TVN mózgów wyprać nie może, bo wolą instagram od telewizji i dlatego na waszym proteście jest zbieranina sierot po PRLu w wieku 40+ ??

Nie wpadła Pani na to ?

Tak wąskie horyzonty ma ta żałosna opozycja ?

Jak zwykle jedyne co potraficie to mieć pretensję do tych, co za wami nie idą. Ot młodzież za wami nie idzie ? Głupia młodzież !!

Jakie to typowe dla opozycji ! Głupi naród nie zagłosował, głupia młodzież nie idzie protestować… głupi rodzice od 500+ i głupi emeryci.

Wszyscy głupi i tylko wy mądrzy ! – jak wiejski pijaczek na ławce pod sklepem.

W swoim nadęciu i sekciarskiej wierze w monopol na rację nie przyjmujecie do wiadomości, że dla ludzi inteligentnych, samodzielnie myślących jesteście tylko zabetonowaną sektą. Folklorem z coraz bardziej chamskimi aktorami i coraz bardziej wulgarnym językiem.

A kto normalny chciałby stać obok klnącego chama ??

Nie ma u was miejsca na dyskusje, inne poglądy, inne zdanie. Każdy kto je ma wylatuje z waszych szeregów i jest okrzyknięty zdrajcą – jak Rafał Woś.

Sekta na 100% !

Skarży się pani, że młodzież was unika ? Ja jestem zdziwiony, że ktokolwiek za wami idzie i pytam na poważnie o stan umysłu takich ludzi ?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Vote up!
16
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1632962

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1633029

Vote up!
5
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1633132

Spurek znów w transie:

Zostałam weganką, bo włączyłam myślenie. Wszyscy będziemy się wstydzić jedzenia nabiału i jaj

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1633139

Jak za mało nabiału, to żółtaczka atakuje. A jak nie żółtaczka, to czasem sama taczka.... albo kaczka :)

Vote up!
6
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1633324

Młodzi ludzie szli w powstania, szli w protesty przeciw komunie z jednego prostego powodu - wiedzieli, że w zastanej sytuacji nie mieli przed sobą żadnych perspektyw. Jedyną szansą na odmianę ich losu było obalenie istniejącego systemu.

Obecnie młodzi ludzie nie mają tego problemu. Ich rodzice są coraz bardziej zamożni i mogą zaspokoić potrzeby swoich dzieci. Szansa na urządzenie się w obecnym systemie jest w rękach samych młodych ludzi - odpowiednie wykształcenie, odpowiedni fach w ręku.

Nie mają po co wychodzić na ulice.

Wiec poparcia dla UE w Warszawie, wyliczony na 100 000 protestujących ( choć plac zamkowy mieści góra 30 000 ) jest klapą. W wielkiej Warszawie, liczącej 1 800 000 mieszkańców, liberałów, niemal żelaznego elektoratu PO, zebrało się ledwo 100 000 ludzi.

Klapa.

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1633031

Niestety masz sporo racji. Było jeszcze jedno wyjście - uciekać jak najdalej stąd. Ale chyba już nie ma dokąd.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1633047

Panie Panowie i wszystkie płcie z Lewicy ,PO , PSL oraz od Hołowni to jest fotka z Iranu. Przedstawia ona dwoje homo skazanych za bara bara bara miedzy sobą .

Czy wy naprawdę chcecie muzułmanów wpuszczać do Polski czy z nienawiść do PIS odebrała wam rozum ?

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1633134

W telefonie Kosiniaka - Kamysza znaleziono pornografię

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1633155

To chyba z cyklu: "zatrzymane w kadrze"? Ciekawe jaka to reprezentacja...

Vote up!
6
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1633325