Kto nam zmienia władzę

Obrazek użytkownika junak
Kraj

Nabieraja znaczenia słowa Obamy wypowiedziane 4 czerwcza w Polsce.

Ktoś uparł się udupić Tuska i doprowadzić do przedterminowych wyborów w Polsce.

Słyszę, ze to otoczenie Bronka, że moze Putin potrzebujący samotnej Ukrainy.

Wszyscy skreślili USA...

no właśnie. Czemu skreślili ?

Na krótką metę, owszem zyskuje Bronek przed wyborami prezydenckimi, zyskuje Rosja przed ofensywą na Ukrainie... ale na krótką metę.

Bronek bedzie prezydentem osamotnionym, a Rosja Ukrainy nie podbije, co najwyżej zajmie okręgi między Dnieprem a morzem Azowskim.

I co dalej ? PIS u władzy to koszmar Bronka i Putina. Dla nich chwilowy zysk z uwalenia Tuska, to same straty na przyszłość, może na 8 lat, moze na 20 ?

Za to USA, na krótko straci, ale strata najbliższych miesięcy, to zysk na kolejne długie lata.

Obamie nie wierzę, jak psu. Ale co innego on, a co innego CIA.

Mają z głowy sprzedajną szmatę, na której polegać nie mogą. W dodatku załatwili takim numerem Niemcy i Rosję. Szczególnie widać to w niemieckiej prasie, która dwoi się i troi, by jakoś Donalda rozgrzeszyć.

USA buduje sojusz w naszej części Europy. Dziś Polska, jutro Rumunia, po jutrze Ukraina i Węgry.

To będzie 110 milonów ludzi 1,7 bln USD PKB.

Siła potężna, której Niemcy, czy Rosja nie podskoczą.

Ale patrząc na PIS i odniesienie ich polityki do Piłsudskiego możemy sie spodziewać zmian kolosalnych, zmian na całe stulecia. Łukaszenka wiecznie żyć nie będzie, a Białoruś uważa sie za Litwę właściwą. Słowacja jest tradycyjnie propolska. Zarysowuje sie nam ogromny obszar wspólnoty interesów i ( co nie mniej ważne ) sentymentów, tradycji i charakterów. To więź lepsza od proponowanej przez Brukselę.

Wiadomo, że ktoś zaczyna tą rewolucję za nas. Zawsze tak było, bo do rewolucji potrzeba wielkiej kasy. Jednak od nas zależy, gdzie ta rewolucja nas poprowadzi.

PS. właśnie Anglia kończy przygodę z mundialem. Kto by przypuszczał...

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:6)

Komentarze

Powiem więcej, słyszałeś o Gladio ? Coś wygląda to na ich robotę. Poza tym sposób rozgrywania przez PiS całej tej afery wydaje się potwierdzać Twoje wnioski. Nic na siłę. Bo to może się obrócić przeciwko sprawcy całej tej operacji. Jak na razie błędy popełniają wyłącznie promoskiewscy i proniemieccy aktywiści. Coś się kroi. Jakieś trzęsienie ziemi, odwrócenie sojuszy, w każdym razie strach padł na tuskolandię. Widać to i czuć.

Co do Anglików, jeszcze z mundialu nie odpadli. Wszystko zależy od Włochów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1428586

Lech Kaczynski zostal wlasnie za to zamordowany przez swoja wizje i realne dazenia utworzenia srodkowej Europy niezaleznej od Niemiec i Rosji.

Kto za jego likwidacja stal wiadomo.

Ale bez Obamy ta likwidacja by sie nie odbyla.Obama po przez reset z Putinem dal zielone swiatlo zamachowi i likwidacji zmainy silowogospodarczej mapy swiata raz ustanowionej w Jalcie. Na strazy tego podzialu stoi wiele panstw, ktore czerpia wplywy z tego.

Polska nie moze stac sie samodzielna gdyz by szybko stala by sie potega i  zagrazala by Europie zachodniej.

Dlatego Polska rzadza roznej masci agenci z lewa i prawa, a Polacy jak niewolnicy sa oblozeni najwiekszym podatkiem w swiecie, jesli sie wezmie pod uwage ile zarabiaja.

Te nagrania  to tylko wedlug mnie wewnetrzna robota tych z ktorymi wladza sie nie chce dzielic,to juz bylo grane u nas.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1428596

 A to oznacza że USA zmienia w Polsce wiarołomnego Donka, na przyjaznego Jarka. 

Spocony Bronek jest dowodem na to, że stronnictwo ruskie też jest tym zaskoczone. Zachowanie Bronka pokazuje, że Rosja szybciej od Niemiec się połapała w sytuacji i chce ratować co sie da. Zajęci Ukrainą nie mogą zbyt wiele, więc starają sie okopać na jak najlepszych pozycjach, by za jakiś czas wrócić do gry o Polskę.

Już wiadomo, że Donald padnie. Lepiej więc zrobić z Bronka męża stanu i mieć kontrolę z pałacu przez następną kadencję Bronka nad rządem PIS, niż iść z niemcami na geszefty i przegrać wszystko za pół roku.

Stopniowanie wiadomości z nagrań wskazuje wyraźnie na to, że ktoś chce dymisji rządu i daje Tuskowi wiadomość: im szybciej odejdziesz, tym lepiej dla ciebie. Im później sie zdecydujesz, tym większa bedzie twoja kompromitacja.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1428624