Koniec protestu w Białym Miasteczku

Obrazek użytkownika junak
Kraj

W piątek 17 września 94-letni mężczyzna popełnił samobójstwo w Białym Miasteczku.

Konferencję prasową protestujących medyków przerwał huk wystrzału. Policja poinformowała, że zmarły mężczyzna nie był związany z protestami. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Portal tvp.info podaje, że wbrew pierwotnym doniesieniom medialnym, mężczyzna nie strzelił sobie w głowę. "Po przyjściu na protest odpalił petardę i włożył ją sobie do ust; ze względu na obrażenia nie było można go zaintubować" – donosi portal. Fakty w tej sprawie ustali śledztwo.

Samobójca zostawił list by nie było wątpliwości, co do powodu jego czynu, a jest nim protest przeciw... protestowi lekarzy !!

Jeszcze 17 września można było się tego dowiedzieć na "polsat news". Dziś już cisza w temacie listu samobójcy. Żaden Onet, żadna Zetka słowem nie wspomina.

Kac medycznych prostytutek z "białego miasteczka" jest jednak ogromny. Coś do bydlaków ( idiotów ) dotarło ??

Kończą swój kurewski protest.

Szkoda tylko, że takim kosztem. Że ktoś musiał sobie odebrać życie, by tym mentalnym dziwkom opadły klapki z oczu.

Cześć i chwała Bohaterowi !

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

W obliczu tragedii, która wydarzyła się wczoraj naprzeciwko Kancelarii Premiera, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły działalności "białego miasteczka" na „Cichy Dyżur” – napisano w niedzielę na facebookowym profilu Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego Pracowników Ochrony Zdrowia

Jak powiedział Gilbert Kolbe, rzecznik protestujących, zmiana formuły nie oznacza likwidacji „białego miasteczka”.

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1631191

Żałuję, że nie ma mnie w Warszawie. Przeszedłbym się wieczorem i podpalił im te "miasteczko".

Niech wiedzą, że im też ludzie chcą powiedzieć: WYPIERDALAĆ.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1631199

Przy takiej  ilości suplementów lekarzy w tym miasteczku,  warto  zadbać o jakiś cmentarz w okolicy

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1631201

państwową służbę zdrowia. I tak i tak, jak nie masz pieniędzy, to możesz zdechnąć na ulicy pod szpitalem, a jeśli już cię zawloką i położą gdzieś na korytarzu, to nawet wody się nie doprosisz jeśli nie dasz w łapę salowej. Kiedy bym nie poszedł to jestem oglądany jak śmieć. Wymyślili, że recepty można składać w rejestracji i pójść do apteki po leki ... taki wał!  Można umrzeć na zawał, gdyż leki nasercowe to i po tygodniu jeszcze nie są do wykupienia (mówię o prywatnej przychodni działającej jako publiczny zakład! ).

Gdyby polikwidować to ich królestwo, jak chce Łapówkarz, to te budynki można by pozamieniać na domy starców, w każdej gminie byłby sobie taki prijut i nie musiałbym martwić się o podwyżkę emerytury na łapówki dla lekarzy, zresztą o nic nie musiałbym się  martwić już wtedy, nawet o miejsce gdzieś w dole z wapnem. Jestem za (a nawet nie przeciw).

Skończyli strajk! Wiadomość roku! Tylko usunięty jakiś uwierzy w ich koniec strajku - raczej zaprzestali się wietrzyć na trawniku, bo strajkują od czasu gdy się komuna skończyła - nie przerwanie.

Za komuny nie strajkowali, gdyż nie było możliwości wyjechać do Rzeszy, aby byłym SS-manom dogadzać ( czy do innego "raju"), a dzisiaj te niedobitki co pozostały, które biorą pieniądze  za śpiące dyżury, to straszą: Bo wyjadę!

A jedź w cholerę, przynajmniej weźmiesz się za pracę, konowale jeden.

Kolej na nauczycieli.

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1631198

Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha z Platformy Obywatelskiej (ten, który chciał wprowadzić obowiązkowe szczepienia), zarobił w wałbrzyskim szpitalu pracując na 1/4 etatu 60 tys. zł.

W sumie do dzisiaj otrzymał z tego tytułu ponad 500 tys

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1631202

...ma krew na rękach i zdecydowało się przejść do szarej srefy.

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1631203

dzielnego starszego pana i wyrazy wsparcia dla Jego Rodziny

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1631257