PiS ponad 42%! CBOS i < prof?> Markowski wierne od,tusk-owe POliczajki do roboty od zaraz!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ostatnie badania wykazują wzrost poparcia dla PiS na ponad 42 %. Gdyby to zsumować z partiami z którymi J. Kaczyński zawarł porozumienie dawałoby to niemal 46%! A co taka prognoza przełożona na wynik wyborczy oznaczałby?
Wiadomo!
Tak więc na łżeportalach ani śladu tej informacji!
Zapewne czerskie GWno, interia, wp jeśli ... to najwcześniej po południu choć ta prognoza jest bardziej gorąca niż niejedna nagrzana na słońecznej plaży dupcia celebrytki!

Jedno jest pewne!
Nadworny, ultrarządowy CBOS oraz jeszcze bardziej nadworny Markowski mają weekend z głowy!
Oni! tzn CBOS i Markowski razem i z osobna muszą sobie wybić karkówkę czy też kaszankę, bo czeka ich ostre grillowanie tych najnowszych prognoz!
Czeka ich razem i każdego z osobna bardzo ciężka praca przez tę konówkę tygodnia by swoim bardzo wymagającym przełożonym odpłacić się, odsłużyc się pełną ekwiwalentnością za sute wynagrodzenia!

Co te ... obadwa! znaczy CBOS i Markowski! odtuskowe POliczajki wyliczą okaże się zapewne nierychło tzn bardziej rychło. Więc najpózniej zapewne w poniedziałek, albo nawet już w niedzielę!
Oby tylko o płynach nie zapomnieli w trakcie tej mocno POtliwej roboty!, bo im się mózgownice zagotują w tym ukropie!

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

 • ~Łowca s kur wys ynów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2014-07-25 15:36

  Bandyci ,złodzieje i łapówkarze czują trwogę.   Zwycięstwo PiS oznacza kres ich bandckiej ,złodziejskiej działności w Polsce.   Stąd takie nasilenie agresji wobec Prawa i Sprawiedliwości.   UB-ckie media - do kótrych zaliczam również der Dziennik robią wszystko by odwrócic uwagę społeczeństwa od afer PO-PSL.   Więc znów mamy Madzię , Trynkiewicza.   Znów narasta agresja na polityków PiS .   Właśnie oglądam tego arcysk urwy syna Dębskiego z Twojego Ruchania którzy aż dławi się własnym jadem na mównicy sejmowej.   8 lat po likwidacji WSI bandyci ,złodzieje i łapówkarze zajmują się Macierewiczem . Chcą komisji śledczej by móc walic w PiS.   Ubecki TVN czy żydokomunistyczna szmata Gazeta Wybuiórcza juz są w blokach startowych.   "Autorytety" III RP każdego dnia wyją na PiS.   Nagonka w pełni. Jak za dawnych lat.   Tyle że Polacy już się uodpornili na propagandę TVN 24 , Lisa Żakowskiego czy innej ubeckiej wywłoki olejnik!!!   Nie macie żadnych sznas ku rwy z SB!!! Wasze potężne koncerny medialne zwalczajace Prawo i Sprawiedliwość są już NIESKUTECZNE!!!   Powołujcie komisje . szczujecie na PiS każdego dnia. NIC wam to nie pomoze sk urw ysy ny!!!   Bandyci ,złodzieje i łapówkarze z PO PSL PZPR-SLD i Twojego Ruchania1!!!   PiS idzie po pełnię władzy!!!   Niedługo skończy się wasze złodziesjstwo , łapówkarstwo !!!   Kur wa wasza UB-cka mać "dziennikarze" TVN 24 GW i innych lisich szmat!!!   K urwa wasza mać bydlaki!!!

 • ~jarosław kuźniar z oczkami debila2014-07-25 14:50

  Tak, tak... Od znajomego leminga słyszałem nawet że jak PiS dojdzie do władzy top będzie 5 dniowe zaćmienie słońca i krowy przestaną dawać mleko. Kury przestaną się nieść i w ogóle nie wiadomo czy ziemia nie pogrąży ze w mroku na 4 lata!

 • ~adelaide2014-07-25 14:10

  Nie ma się co dziwić.   To już ostatnie podrygi cysorzowej mafii.   Są analogie w reagowaniu Rosji - Jest mnóstwo analogii, jeśli chodzi o reagowanie Rosji na katastrofę smoleńską i zestrzelenie cywilnego samolotu nad Ukrainą - mówi w "Ustalmy Jedno" Onetu Paweł Kowal (Polska Razem), były wiceminister spraw zagranicznych i były poseł do Parlamentu Europejskiego. 

  Jak podkreśla rozmówca Jacka Gądka, w obydwu przypadkach czasu na działanie było tylko kilkanaście godzin, "kiedy Rosja obserwowała opinię publiczną na świecie i kiedy można było stawiać żądania - również używając światowych mediów".   - Oczywiście, że dziś jest za późno, tak jak i wtedy (w związku z katastrofą smoleńską) było za późno po kilku dniach - dodaje. - Jeżeli porównamy naszą sytuację sprzed roku i teraz, to widzimy, że poważne zagrożenia dla Polski radykalnie wzrosły. Ludzie nie są do tego przygotowani - myślą, że to dzieje się gdzieś daleko - mówi o sytuacji po zestrzeleniu samolotu linii Malaysia Airlines. - Onet.   Boeing 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie został zestrzelony 17 lipca na wschodzie Ukrainy. W katastrofie zginęło 298 osób, wśród nich 193 Holendrów i 28 Australijczyków.   Po napaści putinowskiej Rosji na Ukrainę, po aneksji Krymu Polacy, także Ci młodzi nie znający czasów prl-owskich, nie znająch okupacji sowieckiej na ziemiach polskich przekonali się co to jest sowietyzm, kim jest Putin.   W ciągu kilku dni po tej strasznej tragedii z zestrzeleniem Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie, Polacy przekonali się, co wart jest Putin, tym bardziej upewnili się, że Putin i Donald Tusk oraz jego rząd z PO i PSL bezczelnie okłamywali Polaków i świat w sprawie katastrofy smoleńskiej.   Teraz, konsekwentnie działający Holendrzy udowodnili, że niekoniecznie gospodarz musi prowadzić badania przyczyn katastrofy, że można to czynić z pomocą innych państw, instytucji, organizacji międzynarodowych. Polacy mają już dowód, że oszukał ich własny rząd i premier tego rządu, Donald Tusk. 

  Po wyroku Trybunału w Strasburgu Polacy wiedzą już o tajnych, więzieniach CIA w Polsce, 

  o bestialskim torturowaniu wieźniów w tajnych więzieniach CIA rozsianych na całym świecie, jak się okazało także w Polsce. Zostało to niezbicie udowodnione przed Trybunałem w Strasburgu. Potwierdziło się wszystko co wcześniej ujawniła amerykańska sieć telewizyjna ABC, wywołując tym samym skandal w USA.   To już ostatnie podrygi cysorzowej mafii.   Ale mająca jeszcze wielkie wpływy w Polsce, agentura Moskwy, oparta między innymi na bywszych funkcjonariuszach WSI i innych służb prl-owskich, wzbogaconych na różnych aferach korupcyjnych, związanych m.inn. z zakupami dla wojska i handlem bronią, do końca jawnie, kolaborujących 

  z sowieckim okupantem usiłuje za wszelką cenę, bronić swoich interesów.   Poseł Antoni Macierewicz, złożył zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu, popełnienia przestępstwa, przez ministra spraw zagranicznych.   Co do oceny putinowskiej Rosji i bezkompromisowej likwidacji WSI ja uważam, że to Antoni Macierewicz miał i ma rację.   WSI - od początku ich powstania do końca ich istnienia były służbami podległymi Moskwie i z Moskwą kolaborowały ...!!! Nigdy nie były suwerennymi, polskimi służbami. Skupiały zdrajców i kolaborantów, inspirowanych, kontrolowanych 

  i zarządzanych z Moskwy ..!!!   Większość z nich powinna wisieć !!!   Bywsze PRL-owskie PUBP, UB, KBW, SB i właśnie WSI zwalczając polskie podziemie antykomunistyczne, prowadząc inwigilację i dywersję wśród skupisk żołnierzy polskich na zachodzie, w tym szczególnie z AK i powracających do Polski, służalczo, kolaborowały, w przestępczej zmowie, z sowieckim okupantem, uważając go jako przyjaciela, kolaborowały z sowieckim NKWD, GRU i KGB i wspólnie z nimi, zwalczały, inwigilowały, aresztowały, torturowały i skrytobójczo mordowały polskich patriotów, walczących o niepodległość, suwerenność Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej.   PRL-owskie PUBP, UB, KBW, WSI i SB od chwili powstania do końca swojego istnienia nigdy nie były niezależne, polskie, czy suwerenne, zawsze były kierowane i nadzorowane z Moskwy, często zatrzymanych patriotów polskich przekazywały sowieckim odpowiednikom komunistycznego terroru, skazując ich w ten sposób na niechybną śmierć.  Putinowska Rosja jest jeszcze bardziej niebezpieczna dla Polski, Europy i świata niż bywszy Związek Sowiecki, niebezpieczne jest to, że tak wielu Rosjan, ogłupionych, odmóżdżonych przez Władmimira Władmirowicza P. oraz jego służby ideologii, propagandy i terroru, uznaje jego absolutną władzę, pozwala mu uważać się za cara i na to aby traktował ich jak car dzisiejszej Rosji, aby wszystko co dzieje się w Rosji, wszystko co czyni Rosja działo się z jego woli, tylko z jego woli. 

  Młodym Polakom, radzę zgłębić historyczną dla nich, wiedzę o czasach PRL-u, sowieckiej okupacji ziem polskich, i wcześniejszych, czasach bolszewickiego najazdu 

  i mordów, przypomnę im te czasy aby wiedzieli co może nam grozić ze strony putinowskiej Rosji. 

  Urodziłam się w Legnicy, gdy żył jeszcze i miał się dobrze sowiecki zbrodniarz wojenny 

  i przeciw ludzkości, Józef Stalin, właściwie Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili, ps. Stalin, pochodzenia gruzińskiego, formalnie pełniący obieralne, kadencyjne funkcje sekretarza generalnego KPZR a wcześniej jej poprzedniczek oraz premiera ZSRR, a faktycznie dożywotni dyktator Związku Sowieckiego, posiadający nieograniczoną władzę. W Legnicy mieszkałam przez wiele lat (ul. Czarneckiego) i wiele też widziałam z tego co wyprawiała w tym mieście sowiecka hołota. Zdarzyło się np., że jadąc na "podwójnym gazie" samochodem ciężarowym, sowieccy "bajcy" nie wyrobili zakrętu i wjechali, przez okno wystawowe prosto do ... sklepu monopolowego, który w tym czasie na szczęście był zamknięty. 

  Gwałty i rabunki żołdaków okupacyjnych wojsk sowieckich na terenie Legnicy i okolic były zjawiskiem nagminnym, tak zresztą jak w ogóle na ziemiach północnych i zachodnich Polski. 

  W kazamatach komendantur NKWD, GRU i później KGB, nie tylko legnickiego garnizonu sowieckich wojsk okupacyjnych z tzw. Północnej Grupy Wojsk Armii Sowieckiej byli od pierwszych powojennych lat przetrzymywani, torturowani, przesłuchiwani i mordowani polscy patrioci.   Bywsze sowieckie NKWD, GRU i KGB "współpracowały" z podległymi im, odpowiednikami polskimi tj. PUBP, UB, KBW, WSI i SB zwalczając polskie podziemie antykomunistyczne, prowadząc inwigilację i dywersję wśród skupisk żołnierzy polskich na zachodzie, w tym szczególnie z AK 

  i powracających do Polski, których wspóldziałając inwigilowały, aresztowały, torturowały i skrytobójczo mordowały.   Bolszewicka i sowiecka hołota wymordowała wielu członków mojej rodziny, więcej niż hitlerowcy. Sowiecką hołotę znam osobiście z własnego doświadczenia. Pozbyliśmy się tej hołoty 

  z naszej ziemi dopiero w 1993 r. a Sowiecka misja Wojskowa, wyjechała z Polski, dopiero w 1994 r. 

  Sowieci, to taka nacja, że prywatnie, pojedynczo, są bardzo przyjaźni, gościnni, przyjmą Ciebie w swoim domu, ugoszczą, wystawią na stół wszystko co mają, 

  Twoje dzieci zwać będą polskimi panami ale Ci sami przebrani w cokolwiek na kształt munduru, zebrani w sile kompanii, czy większej, pod komendą swojego d-cy czy komisarza, na okrzyk urrraaaaaa! 

  i rozkaz, jak bandyci wejdą do Twojego domu, rozjadą go czołgami, podpalą, bagnetami i widłami będą szukać kobiet i dziewcząt, będą gwałcić i mordować, rozrywać trumny Twoich przodków szukając złota, strzelać do portretów, do obrazów świętych, będą mieli ze sobą listy patriotów z Twojej rodziny, 

  z nazwiskami twoich przodków, którzy w armii Naczelnika Piłsudskiego walczyli z bolszewicką hołotą 

  w 1919 - 1920 roku za Polskę, za Najukochańszą Ojczyznę Naszą, którzy walczyli w szeregach Armii Krajowej i innych oddziałach zbrojnych przeciwko hitlerowskim i sowieckim okupantom. 

  Biada Ci jeżeli znajdą na liście nazwisko z Twojej rodziny; bo zamordują Ciebie i wymordują całą Twoją rodzinę ...!!!   Bywsze PRL-owskie PUBP, UB, KBW, WSI i SB zwalczając polskie podziemie antykomunistyczne, prowadząc inwigilację i dywersję wśród skupisk żołnierzy polskich na zachodzie, w tym szczególnie z AK i powracających do Polski, służalczo, kolaborowały, w przestępczej zmowie, z sowieckim okupantem, uważając go jako przyjaciela, kolaborowały z sowieckim NKWD, GRU i KGB i wspólnie z nimi, zwalczały, inwigilowały, aresztowały, torturowały i skrytobójczo mordowały polskich patriotów, walczących 

  o niepodległość, suwerenność Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej.   PRL-owskie PUBP, UB, KBW, WSI i SB od chwili powstania do końca swojego istnienia nigdy nie były niezależne, polskie, czy suwerenne, zawsze były kierowane i nadzorowane z Moskwy, często zatrzymanych patriotów polskich przekazywały sowieckim odpowiednikom komunistycznego terroru, skazując ich w ten sposób na niechybną śmierć.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1432815