I znów pycha została pokarana! México, México, ra, ra, ra! Brazylijscy gwiazdorzy dostali lekcję pokory!

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Wycenieni od 8 do 100 mln euro brazylijscy piłkarze z drużyny olimpijskiej dostali zimny prysznic na Wembley.
90 tyś. kibiców na stadionie oraz miliony na całym świecie były świadkami kolejnej lekcji pokory!
Nauczycielami okazali się skazani na pożarcie Meksykanie, a baty dostali ci, których już widziano na najwyższym stopniu pudła ze złotymi medalami na szyjach!
Już w 32 sekundzie pyszałkowaci Brazylijczycy, mający już w tak młodym wieku bajeczne kontrakty( jeden z nic zarabia ... tygodniowo!!! 185 tyś euro w Paris St Germain!) otrzymali cios od Peralty! i do końca meczu Meksykanie już nie oddali zwycięstwa! Mimo naporu Brazylii bronili się mądrze i co rusz kontratakowali. Strzelili jeszcze druga bramkę( ten sam Peralta) i ofiarnie bronili się. Brazylia w doliczonym czasie zdołała strzelić bramkę kontaktową(Hulk) i mimo desperackiej końcówki zeszła pokonana! Meksykanie grali dojrzale; świetnie,, mądrze i skutecznie! Doskonale panowali nad piłką prezentując technikę użytkową!
Cieszy taki mecz! To świetna reklama futbolu i to na tle bogaczy brazylijskich już przed turniejem olimpijskim okrzyczanych złotymi medalistami!
Po raz kolejny mamy dowód jak pycha może zostać pokarana!
Czy aby nie tak samo jechali do Londynu polscy siatkarze!?
pzdr

Brak głosów

Komentarze

Faworyzowane Amerykanki przeszły jak burza demolując po drodze do finału swoje rywalki. Brazylijki strasznie się męczyły, wygrywając b. szczęśliwie w półfinale z Rosjankami.
W pierwszym secie Amerykanki dosłownie rozgniotły Brazylijki do 11! Była to dosłownie rzeż! I kolejne sety zapowiadały wręcz egzekucję Canarinos! Ale! Drugi set to zupełnie inne Brazylijki i Amerykanki zastopowane, bezradne wobec urozmaiconej, fantastycznej gry Brazylijek, mistrzyń olimpijskich z Pekinu. Trzeci i czwarty dominacja dziewczyn z kraju karnawału! I mają złoty medal! Gratulacje bo Brazylijki zagrały przepiękną siatkówkę, a Amerykanki stanowiły dla nich jeno tło! Taki jest sport! A siatkówka kobieca jest przepiękna! Jutro finał męski Rosja/Brazylia! Kto złoto zdobędzie!? Stawiam na kumpli Giby! A jak będzie? zobaczymy!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#281866

Wystartowali i pierwszy na mecie oczywiście niesamowity Usain Bolt z Jamajki! z najszybszym wynikiem, z nowym rekordem świata 36,85!, bo to on biegł na ostatniej , najdłuższej zmianie( ok 120 m) i nied ał żadnych szans drugim na mecie Amerykanom! I szaleństwo na stadionie! A cóż dopiero się się dzieje na tej wyspie, tam teraz pewnie ok g.16.
Wszyscy( poza Japończykami) zbudowani potężnie, umięśnieni bardziej wyglądający jak kulturyści!
A to sprinterzy!
I ten niesamowity Usain Bolt; stopa rozmiar 47, jedna noga krótsza o 1,5 cm.
Jamaica od 50 lat niepodległa, do 1962 r. kolonia brytyjska. Przepiękna wyspa gdzie rodzą się od lat niesamowite sprinterskie talenty dominujące na lekkoatletycznych bieżniach!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#281876

Poprawiam, bo widziałem na stadionie 36,85 i tak mówili sprawozdawcy! A tu a okazało się, ze dokładny pomiar daje 36,85!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#281880

Dwa pierwsze sety wygrane zdecydowane przez Brazylię z Rosjanami i w końcówce trzeciego zwolnili rękę! I po złocie.
Rosjanie ocknęli się w dwóch następnych, aby tie break'u już nie odpuścić!
Szkoda bo męska Brazylia zasłużyła na złoto!
Przy okazji jeszcze o głupim liściku Olbrychskiego do GWna w sprawie rzekomych haniebnych gwizdów polskich kibiców na meczu Polska/Rosja! Po dzisiejszym meczy Putin powinien ... wypowiedzieć wojnę Brazylii, gdyż jej kibice przez cały mecz wygwizdywali Kacapię! A Olbrychskiego z Wajdą zmobilizować jako politruków!

Koszykarski Dream Team US nie dał szans bardzo dobrze grającym Hiszpanom i pokonał ich różnicą kilku punktów.
Przepiękny mecz, obie drużyny zagrały widowiskowo w obronie, ataku. Mnóstwo rzutów z dystansu za 3 pkt. Godny finał IO.
Amerykanie zasłużyli na złoto, bo byli minimalnie lepsi!

Francuzi minimalnie lepsi o Szwedów i mają złoto w piłce ręcznej. Doskonale zagrali obaj bramkarze broniąc bardzo wiele strzałów.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#282096