i się POsypało! Urban? Nałęcz? Kierbel? a może Hołdys rzecznikiem Kopacz?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Z Iwoną ... trojańską nie wyszło!#
Wzięło i się POsypało! Spsiapsiółkowało! można by rzec!

Będzie więc przetarg na rzecznika!?: nieograniczony?, ograniczony? z wolnej ręki? i czyja to będzie ręka?
Chyba raczej to trzecie ubrane w tzw konkurs! kto będzie tym? tą ... najpiękniejszym!

Czy Komorowskiemu i Schetynie nie wypalił wariant nr 1 z Iwoną Sulik wystawiającą już od pierwszych dni Ewę Kopacz na śmichy chichy czyli nie tylko na wieszak ciuszek z metkami!

Skoro to z panią Iwoną... trojanską!nie znaczy odpałacowo/bronkową nie wypaliło, będzie wariant kolejny z wsi,okawatym rozpoznaniem ( walką?!) w tle!

Pani Iwona wyraznie wystawiała panią Ewę do wiatru! A wiało w Polsce od września okropnie! I będzie dmuchało dalej! Oj! będzie!

Pan prezydent Bronisław mocno "wspierał" panią premier! widział ją nawet jako "żelazną damę"- obrzucaną mutrami, kulkami łozyskowymi tudzież innymi metalowymi wyrobami i stąd rzecznik Iwona tak ją podkręcała do twardego stanowiska w sprawie likwidowanych kopalń!
Swoją drogą skora pani Iwona jako rzecznik, doradca i co istotne psiapsiółka za marszałkowania E. Kopacz nie gardziła zleceniami na boku także dla ... opozycji!, to gdzie jeszcze mogła być na liście płac?! To samo dotyczy głównego Kopacz piara!, który też dał nogę!

Obecnie pan Bronek z Grzesiem muszą przeorientować swoją dotychczasową strategię osłabiania, kompromitowania, osaczania i zniechęcania premier Kopacz do dalszej zabawy w szefa rządu!

Czy i kiedy ona da się zniechęci? Sama raczej nie!, bo wyraznie się napaliła matkować Polsce! Chyba jest zbyt małokrytyczna, niezdolna do samodzielnej refleksji, aby dotarło do niej, że jest wielką POmyłką jako premier!
I zrezygnuję z bardziej dosadnego uzasadnienia, gdyż zrobiło to już publicznie wielu polityków jak dziennikarzy!

Kto nowym, znaczy kolejnym rzecznikiem rządu? Nie wdając się nawet w jakieś złośliwości naprawdę myślę, że Urban byłby wyborem najwłaściwszym dla tej ekipy!

Kłamstwo!, łgarstwo! oszustwo! krętactwo! draństwa! to wyróznik tak za Tuska, jak teraz Kopacz rządu! Tak więc Urban jak ulał pasuje! I chyba żadnego uczciwego, rozsądnego Polak by to nie zdziwiło! Ja stawiałbym na Urbana! i na miejscu kłamczuchy pani Kopacz jego ustom zawierzyłbym!
Urban Jerzy to idealny wręcz rzecznik rządu dla koalicji PO/PSL! Każda inna POza Urbanem kandydatura, to już jeno nędzne POpłuczyny!

Czy to będzie jakiś tam Nitras, Węglarczyk (dobry rodowód-wnuk zbrodniarza z czasów powojennych), Nałęcz ( wyrobił się chłop inteligencją przy ... Komorowskim!), Kierbel ( zwie sie teraz Olszewski, były wychowanek bydgoskiej min. Teresy psiapsiółki) lub nawet ... Hołdys ( czytać umie! pisać też! nawet felietony gdzieś tam kleci!), wyrobiony w różnistych dyskusjach i panelach.( jak rzuci mięchem , to Karnowscy z Sakiewiczem swe tygodniki i portale ze strachu od razu zamkną!
Tylko czy nie za bardzo jest on ... barwny znaczy się za kolorowy? mógłby przyćmić samą premier Ewę! no i trochę chyba? za ... gruby!, ale w tej ekipie jest taka minister- profesor Lena, która sobie na boku ( bo jak tu żyć za te marne 15 tyś.!!!?? jak zyć!?) jako dietetyczka dorabia, to Hołdysowi BMI właściwe przywróci!.

pzdr

# Ho! ho! ściemnia się! rzekł na murach Troi stary Priam puszczając oko do Achilla, widząc, jak Helena wychodzi spod prysznica!
A pan Bronek też Ulisses niczego sobie! więc wychodząc na podwórko za pałacowe ( wszak nie jest pewien dla ilu i jakich słuzb pracują nadal jego wsi,oki!!) rzekł do Wujca! Ho! ho! Heniu! trzeba nam znów będzie i w ten łykent mozolić się!

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

I tak pinkna Helena na meter kopana, jest do odstrzału, bo Grzesio od cmentarnych interesów i sPOtkań już nużkami przebiera, na jej miejsce. A ma czerwone błogosławienie od czerwonego szeryfa red bulcia pierwszego. No wyznawcy Niemieckiego Mojżesza z Kaszub, bujta się. Za lata POniżeń Grzesia cmentarnego, tera idzie czas zemsty, i opcja Mojżesza z Kaszub będzie wycinana.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1462220

tak więc lgną do siebie. Bronek w dwa tygodnie do spółki z ubeckim teściem napisał pracę mgr z historii( jego własne słowa!). Grzegorz to nie tylko POcmentarny spiskowiec, ale i erudyta ze szczególną znajomością militarnych zawiłości, sowieckich oddziałów frontowych.Tak więc wg Schetyny Kawalerowie Maltańscy byli rodowitymi Maltańczykami,obywatelami UE!

pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1462226

Moimi faworytami są  Owsiak, lub  Niesiołowski

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1462321