Niesłuszny sukces Agnieszki Radwańskiej

Obrazek użytkownika Nessun Dorma
Sport

Euro 2012, igrzyska, które miały oderwać Polaków od Smoleńska,

podniesienia wieku emerytalnego, serii podejrzanych samobójstw, upadku prestiżu Polski na arenie międzynarodowej, serwilistycznej wobec ościennych mocarstw polityki i niekończącej się listy kompromitujących posunięć - ogłoszono sukcesem, pomimo fatalnego wyniku sportowego polskich futbolistów.

Entuzjazm może uzasadniony, bo przecież każda wiadomość odrywająca umęczony naród od rzeczywistości legitymuje istnienie tego rządu zdrajców.
Czy rozdęty przez ostatnie tygodnie zachwyt propagandy nie zakrztusi się jednak niespodziewanym sukcesem Agnieszki Radwańskiej? Jej awans do półfinału najbardziej prestiżowego turnieju Wielkiego Szlema na kortach Wimbledonu jest największym wydarzeniem sportowym sezonu, niezależnie od tego, czy Polce uda się awansować do finału.

Platformie Obywatelskiej trudno będzie przypisać sobie zasługi tego wyczynu, a pewnie najchętniej zatuszowałaby zwycięstwa Polki, nie kryjącej swojej patriotycznej postawy wobec tragedii smoleńskiej. Kto wie, może i nawet nie przyjęłaby odznaczenia od prezydenta Gajowego?

Agnieszka Radwańska nie jest produktem III RP, jej sukces jest sukcesem rodzinnym, wynikiem indywidualnej determinacji i ciężkiej pracy, bez wchodzenia w układy i bez mizdrzenia się salonowym mediom. Wygrana z Marią Kirylenko bije na głowę "zwycięski remis" piłkarzy z drużyną Rosji.

Właśnie takie, nie wysmarowane na pierwszych stronach gazet sukcesy przynoszą chwałę Polsce. Tym mocniej będziemy trzymać za nią kciuki.

Zapraszam także na stronę
www.nessundormablog.com

Brak głosów

Komentarze

Radwańska nie jest produktem III RP.Gorzej- jest moherem.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#271577

Athina

 

Nie kryje tego!!!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#271580

Jeszcze gorzej - jest zwolenniczką PiS i wraz z rodziną uczestniczyła w pogrzebie śp. Lecha Kaczyńskiego! To dopiero woła o pomstę do nieba.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#271600

moherem na pewno nie jest...

Vote up!
0
Vote down!
0
#271582

kosa62

To ona powinna być chorążym polskiej reprezentacji na olimpiadzie, ale czy POpłuczyny pozwolą jej nieść polski sztandar? Nie dai Boże jeszcze pokaze, że polskość to normalność.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kosa62

#271612

Podziwiam tę rodzinę a dziewczyną grtuluję ,Cieszy jej zwycięstwo,choc w mediach mało co tym słychać,przykre ,jak by sie ich wstydzili.No ale wiemy dlaczego,ludzie niezalezni nie umaczani,jeszcze raz gratulacje.

Vote up!
0
Vote down!
0

wojtek

#271620

Mój zarzut do polskojęzycznych mediów wszelakich jest natury oczywistej - nigdzie, powtarzam nigdzie poza płatną kablówką nie mam możliwości obejrzeć choćby skrótów meczów tenisowych ;/

Promuje się wszędzie kulawych kopaczy z 70 miejsca w rankingu FIFA (czytaj poziom amatorski), czasem łaskawie można obejrzeć tylko niektóre mecze siatkarzy, siatkarek czy szczypiornistów (czołówka światowa) a z osiągnięć indywidualnych poza Justyna Kowalczyk (nikogo nie obrażając jak przeoczyłem) to jedno wielkie nic!

Mamy historyczny czas dla tenisa polskiego, już za 2 dni Polka może znaleźć się na Pole Position a my nie możemy oglądnąć ani jednego gema - to haniebne ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#271646

O ostatnim zwycięstwie Adamka (z Chambersem) też jakoś nikt nie trąbił...

Bo Adamek to fajny chłopak jest, a nie, hmm... cwelebryta, jak to się nieładnie mówi. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#271656

Oni są zbyt polscy, zbyt inteligentni, nazbyt patriotycznie nastawieni i co także istotne niezależni finansowo, aby dać się omamić i ogłupić!
Co najwyżej mogą Isi odebrać chorązego-nie dać nieść polskiej flagi na otwarcie IO!

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#271657

Teraz wp lansuje teorię, że A. Radwańska jest z Izraela. ;p
- link do tego artykułu znalazłam na najbardziej wyróżnionym miejscu strony głównej WP.

"Agnieszka Radwańska jest z... Izraela?

Taką informację mogliśmy kiedyś znaleźć na elmundo.es. Hiszpańscy dziennikarze słyną z rzetelności, olbrzymiej staranności i wnikliwości, stąd też z pewnością jest to prawda... (widać to w poniższym archiwalnym rankingu WTA - miejsce 10.). "

Jak na żart to raczej mało śmieszne, raczej ktoś miał nadzieję na rozbudzenie niechęci do niej, bo przecież wiadomo, że w Polsce taki straaaszny antysemityzm jest. ;pp

http://babol.pl/kat,1025465,wid,14730392,wiadomosc.html?ticaid=5ebee

Vote up!
0
Vote down!
0
#271683

Na razie lajtowo, ale pewnie pion rozpracowania A Radwańskiej utworzą w ABW, szczególnie jak pojutrze znajdzie się na szczycie rankingu.

Na miejscu Isi i jej rodziny nie przyjmowałbym żadnych poczęstunków, nawet wody mineralnej w ambasadach itp przybytkach a listy otwierał w masce i gumowych rękawiczkach po uprzednim prześwietleniu ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#271694

To naprawde sympatyczny news z Wembley.

Tym bardziej, ze po ewentyualnym pokonaniu w polfinale niemki Kerber (8),

moglaby zagrac w finale z... bialorusinka Azarenka (2)   ;)

* i mam nadzieje,

ze na final, do krolewskiej lozy,  nie zglosi sie nieciekawy...

gajowy wszystkich Polakow ;(

http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/index.html

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#271699

Dodatkową przyjemnością ćwierćfinałowego meczu był widok, często pokazywanego, najlepszego rosyjskiego hokeisty NHL, Alexa Owieczkina, nerwowo dopingujacego Kirylenko. Nigdy nie widziałem go, tak bardzo zdenerwowanego.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#271700

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Pani Agnieszka z pewnością nie zbliżyła by się do gajowego nie mówiąc o odbieraniu od niego jakichś blaszek ze wstążkami i tu jest clou sprawy i za to będę ją szanował do końca dni swoich.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#271853